Врятуйте сердечка Станіслава, Катерини та Аріни
Врятуйте сердечка Станіслава, Катерини та Аріни
Завершений

Врятуйте сердечка Станіслава, Катерини та Аріни

Проєкт здійснює
Розпочато: 21.12.2023
Кіровоградська, Закарпатська, Чернівецька обл.
Завершений
Всього зібрано
339725,0 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
339725,00 грн.

Цей проєкт створено та підтримано завдяки благодійній програмі компанії Vodafone Україна "Добра справа в подарунок".

Вашої допомоги чекають троє діток, у яких хворі сердечка. Станіславу, Катерині та Аріні потрібно терміново зробити ендоваскулярні операції з виправлення вроджених вад серця. Такі операції лікарі Амосова проводять безкоштовно. Але батькам необхідно придбати серцеві імпланти для операції. Родини діток – малозабезпечені та не мають змоги придбати імпланти та врятувати життя своїм діткам. На допомогу можемо прийти тільки ми, небайдужі люди. Давайте разом врятуємо життя цим дітям.

Шевченко Станіслав Леонідович, 22.01.2008 р.н. із села Лозуватка, Кіровоградської області. В родині Шевченко  двоє хлопчиків-близнят: Станіслав і Ростислав. Через два місяці після народження, обом було встановлено вроджену ваду серця. Коли хлопчикам виповнилося 10 місяців,  їх прооперували в  інституті серцево-судинної хірургії імені М.М. Амосова. На жаль, Станіслав має декілька вад  сердечка, тому весь цей час хлопчик перебуває на постійному обліку у лікарів. Цього року лікарі повідомили, що Станіславу потрібно зробити операцію негайно, щоб закрити артеріальну протоку.  В родині двоє дітей з інвалідністю, мама опікується хлопчиками, працює тільки тато.  Щоб зібрати суму, необхідно на придбання оклюдера, родині потрібен не один рік, а операцію треба робити найближчим часом. Родина звертається за допомогою і просить врятувати їхнього хлопчика.

Скунзя Катерина В’ячеславівна, 20.09.2020 р.н. з міста Мукачево, Закарпатської області. Коли Катеринці виповнилось 1 місяць сімейний педіатр порекомендувала зробити УЗД сердечка. На УЗД лікар відразу побачила вроджену ваду серця. Далі для підтвердження діагнозу родина їздила на консультацію в інститут Амосова, де діагноз було підтверджено. Дівчинка  кожні 2 місяці проходить огляд у кардіоревматолога.  Зараз Катерина потребує ендоваскулярну операцію з виправлення вади серця. Катеринка є другою дитиною в родині.  Мама дівчинки на даний час  перебуває у декретній відпустці, тато -  інвалід III групи, отримує пенсію. Коштів ледь вистачає на проживання. Самостійно придбати оклюдер родина не має можливості, тому звертається за допомогою, щоб врятувати сердечко донечки.

Кишка Аріна Олександрівна, 18.07.2019 р.н. із міста Сокиряни, Чернівецької області. Коли дівчинці був 1 місяць під час планового огляду були виявлені сильні шуми у серці.  Аріну направили на додаткові обстеження до Чернівців, потім до лікарні ім. Амосова. Після обстежень лікарі встановили діагноз – передмембранозний дефект, вроджена вада серця. Лікарі відразу  повідомили, що вада не закриється самостійно і дівчинці потрібно буде проводити оперативне втручання. Зараз Аріні 4 роки й операція потрібно терміново.  Хвороба постійно нагадує про себе, дівчинка має погане самопочуття.  Родина Аріни малозабезпечена і не має фінансовою можливості зібрати кошти на серцевий імплант,  тому звернулася до фонду за допомогою.

 

Повне ім’я: Шевченко Станіслав, 22.01.2008 р.н., Скунзя Катерина, 20.09.2020 р.н., Кишка Аріна, 18.07.2019 р.н.
Місто: Кіровоградська, Закарпатська та Чернівецька області
Діагноз: вроджена вада серця
ID: 9173
Підтримали
Vodafone Україна
21.12.2023 10:27
99831,00 грн.
Vodafone Україна
21.12.2023 10:26
119947,00 грн.
Vodafone Україна
21.12.2023 10:25
119947,00 грн.
Усі донори

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зібрано

Схожі проєкти
Допоможемо Іванні?
Підтримати
Здоров'я
Допоможемо Іванні?
Іванна народилася у липні 2014 року, проте ще до пологів – на 27 тижні вагітності – батькам повідомили, …
Умови, щоб до хворих приходили рідні
Підтримати
Здоров'я
Умови, щоб до хворих приходили рідні
Уявіть, що маєте прийти до лікарні навідати близьку людину. Певно, Ви би захотіли присісти поряд. Чи то …
Одеський регіон. Допомога онкохворим дітям.
Підтримати
Здоров'я
Одеський регіон. Допомога онкохворим дітям.
Компанія Київстар ініціювала проєкт «Дитяча надія», щоб допомагати дітям з хворобами серця та онкологічн…
Острівець спокою під час війни
Підтримати
Здоров'я
Острівець спокою під час війни
Завдяки проєкту ми забезпечимо творчу майстерню дерев'яного декору Woodins всім необхідним, щоб діти там…
Показати всі