Врятуйте сердечко Анастасії Доліній
Врятуйте сердечко Анастасії Доліній
Завершений

Врятуйте сердечко Анастасії Доліній

Проект здійснює
Розпочато: 19.05.2015
Донецьк
Завершений
Всього зібрано
43625,00 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
43625,00 грн.
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram

У 3-річної Настуні – вроджена вада серця – вторинний дефект міжпередсердної перетинки. У 9 місяців після захворювання на вітряну віспу лікарі почули в дитини сильні шуми в серці. Зробили УЗД і виявили вроджену ваду серця, батьків відразу заспокоїли і порадили спостерігатися, тому що бувають випадки коли у маленької дитини сердечко ще формується, і вада може закритися самостійно. Але Настуня дуже часто почала хворіти на застудні захворювання.

Батьків дуже турбувало, що постійні хвороби можуть погано відобразитися на роботі сердечка дитини, і в грудні 2014 р. вони приїхали до Києва. Пройшовши обстеження в провідних клініках столиці, лікарі однозначно радять оперативне втручання для закриття вади. Пояснюючи тим, що дитина росте, навантаження на серце збільшується, а це може негативно відобразитися на здоров’ї дівчинки. Сама операція безкоштовна, а от внутрішньосерцевий імплант, за допомогою якого закривають ваду, для родини переселенців із зони АТО придбати майже нереально. За допомогою небайдужих людей родина вже зібрала 50 000 грн, проте більше їм самотужки не назбирати. Залишилося ще 43 625 грн. Давайте разом допоможемо Настуні, яка в свої 3 рочки мріє про мир, мати здорове сердечко!

До літа 2014 р. родина жила в Донецьку, але з початком АТО була змушена переїхати в Дніпропетровську область і винаймати квартиру. В сім'ї зростає ще одна донечка – Софійка, 2007 р.н.. Мама знаходиться в декретній відпустці по догляду за молодшою дитиною. Так як дівчинка дуже часто хворіє, в дитячий садочок вона ходити не може. Відповідно, і мама не може вийти на роботу. Чоловіка в січня 2014 р. звільнили з роботи у зв’язку з закриттям підприємства і поставили на облік у центр зайнятості. Він почав співпрацювати з цим центром у їхній програмі, і восени цього року він відкрив ПП із проведенню дитячих свят, куди були вкладені усі збереження родини.

На жаль, у зв'язку з подіями в країні справу не вдалося розвити, та й весь реквізит вивезти теж не змогли. Тому на даний час родина живе з невеличких замовлень із проведенню дитячих свят, так як проводити їх у повному обсязі неможливо через відсутність грошей, щоб придбати увесь необхідний реквізит.

Настуня дуже любить діток і дуже хоче ходити в садок, вона навіть вигадала свій віртуальний садок у своїх іграх. У неї дуже гарний слух і відчуття ритму. Настуня дуже чітко повторює будь яку мелодію, або якщо хтось розповідає вірша, вона безпомилково в тому ж ритмі складає свій. Можливо, з неї виросте відомий композитор або поетеса!

Звертаемось до всіх чуйних і небайдужих людей, давайте разом допоможемо цій чудовій дівчинці здобути здорове сердечко та подаруємо їй шанс на довге та щасливе життя!

 

ПІБ: Доліна Анастасія Максимівна, 22.08.2012 р.

Місто: Донецьк

Діагноз: вроджена вада серця – вторинний дефект міжпередсердної перетинки

ID: 1501
Підтримали
Благодійна допомога
25.05.2015 14:55
11496,00 грн.
Благодійна допомога
25.05.2015 14:31
50,00 грн.
Петр Куликов
25.05.2015 13:12
150,00 грн.
Благодійна допомога
25.05.2015 12:29
100,00 грн.
Андрей Кащенко
25.05.2015 09:39
200,00 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проект завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Допомогти може кожен

Допомогти простіше, ніж ви думаєте. Створіть власну кампанію збору коштів та діліться з друзями.
Разом ми швидше збираємо гроші!

Створити кампанію
Схожі проекти
Гліб бореться із хворобою
Підтримати
Здоров'я
Гліб бореться із хворобою
Гліб народився напівживим – пуповина обвивала його шию, серцебиття зашкалювало, у хлопчика почалися судо…
Ми зголодніли!
Підтримати
Здоров'я
Ми зголодніли!
З самого народження Аліса живе у відділенні реанімації. Вона народилася практично без кишківника, і "їст…
BDayVyklyk: перший подих
Підтримати
Здоров'я
BDayVyklyk: перший подих
Передчасно народжені дітки – найуразливіша та найскладніша категорія пацієнтів. З перших хвилин перебува…
Жити заради дітей! 2
Підтримати
Здоров'я
Жити заради дітей! 2
Світлана сама виховує двох дітей, шість років тому вони приїхали із зони бойових дій, рятуючись від війн…
Показати всі