Врятуйте сердечко Артему Усманову
Врятуйте сердечко Артему Усманову
Завершений

Врятуйте сердечко Артему Усманову

Проєкт здійснює
Розпочато: 26.05.2015
Донецька область, Маріуполь
Завершений
Всього зібрано
5000,00 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
5000,00 грн.
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram

У 15-річного Артема інвалідність. У нього вроджена вада серця – коарктація аорти. Хлопчик відчував постійну слабкість, втрачав свідомість. У 2010 році хлопцю встановили внутрішньосерцевий імплант, завдяки якому Артем почав себе добре почувати. Але останнім часом стан дитини значно погіршився: хлопчик почав скаржитися на головний біль, знову почав втрачати свідомість, почав підніматися тиск (147/100). Під час обстеження встановили діагноз «артеріальна гіпертензія ΙΙ-ΙΙΙ ступеня».

Навесні 2015-го року в НІССХ ім. Амосова була призначенна операція з розширення стенту. Але під час операціїї стент, який був старого покоління, тріснув, тому терміново необхідна установка нового стенту. Надвисокий тиск в судинах головного мозку хлопця може в будь-який момент призвести до інсульту. Щоб серце Артема було здоровим, йому терміново необхідно встановити імплант (стент) нового покоління. На данний час родина з Маріуполя не має можливості придбати дорогий імплант для свого улюбленого синочка, тому звертається до всіх небайдужих людей допомогти їм вилікувати серце Артема, щоб він прожив довге і щасливе життя!

Лист від мами: «Доброго дня! Звертаюся до вас із проханням про допомогу моєму синові Усманову Артему. У 2010-му році йому був встановлений страшний для нас діагноз – вроджена вада серця – коарктація аорти. Хлопчик відчував постійну слабкість, часто втрачав свідомість, скаржився на головний біль. Після обстеження було встановлено, що в дитини високий тиск (147/100).

Нам була рекомендована консультація в НІССХ ім. М. Амосова м. Києва у кардіохірурга, що ми негайно і зробили. Після ретельного обстеження синові була призначена операція з ендопротезування перешийка аорти. Для цього я придбала стент за 16 000 грн. (довелося терміново позичати кошти, які повертали протягом року).

Слідуючи рекомендаціям лікарів, ми постійно приїжджали в НІССХ ім. М. Амосова для консультації та контролю за станом здоров'я дитини. Ми завжди зустрічали з боку співробітників розуміння і участь, бажання допомогти Артему. Останнім часом у зв'язку з інтенсивним ростом стан здоров'я Артема помітно погіршився: був поставлений діагноз «артеріальна гіпертензія ΙΙ-ΙΙΙ ступеня», спостерігалися випадки втрати свідомості, швидкої стомлюваності. Було проведено стаціонарне лікування в ПО №2 м. Маріуполя.

Навесні 2015-го року синові була призначена операція в НІССХ ім. М. Амосова з розширення стента. 29 квітня 2015-го року під час операції було виявлено, що стент, який був старого покоління, тріснув. Розширювати його немає сенсу, необхідна установка нового стента. Суми для його покупки у нашій родині немає, незважаючи на гостру необхідність установки стента: стан здоров'я дитини погіршується.

У нас залишається тільки одна надія – на Ваше співчуття і милосердя. Тільки Ви можете допомогти моєму синові. Матеріальне становище сім'ї залишає бажати кращого: працює тільки чоловік, я безробітна, з нами живе мій батько, інвалід Ι групи, який потребує постійного догляду. Здоров'я Артема і мого батька, та й наше з чоловіком, помітно погіршилося після артобстрілу 24 січня нашого мікрорайону «Східний», який дуже сильно зруйнований: і школи, і дитячі садки, і будинки. Після пережитого стресу Артем знову був на лікуванні.

Невже у мого сина немає майбутнього? Невже в цьому світі не знайдуться люди, здатні допомогти нам у скрутну хвилину? Адже для матері немає нічого страшнішого за хворобу дитини. Допоможіть врятувати Артема, адже у нього все життя попереду, він так мріє стати архітектором, будувати будинки для людей!

Будь ласка, дуже прошу, допоможіть моєму синові, поверніть у нашу сім'ю радість, надію – тільки в ваших руках наш порятунок! Щиро вдячна Вам, Усманова Вікторія».

Цей проєкт було відмінено, зібрана сума становить 5 000 грн. Коштами розпорядилися згідно із ППП МБФ "УББ" та рішеннями Донорів проєкту.

 

ПІБ: Усманов Артем Тимурович, 17.03.2000 р.

Місто: Донецька область, Маріуполь

Діагноз: вроджена вада сердця – коарктація аорти

ID: 1517
Підтримали
Світлана Житкова
26.07.2015 22:51
55,00 грн.
Благодійна допомога
24.07.2015 19:20
5,00 грн.
Благодійна допомога
22.07.2015 13:36
8,00 грн.
Благодійна допомога
22.07.2015 10:49
50,00 грн.
Антоній Падевський
21.07.2015 15:59
232,00 грн.
Усі донори

Звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Звіти готові

Допомогти може кожен

Допомогти простіше, ніж ви думаєте. Створіть власну кампанію збору коштів та діліться з друзями.
Разом ми швидше збираємо гроші!

Створити кампанію
Схожі проєкти
Допоможи мені встати!
Підтримати
Здоров'я
Допоможи мені встати!
Відразу після появи на світ у крихітки діагностували вроджену ваду серця, гідроцефалію, бронхеневу диспл…
Нехай б'ються дитячі серця
Підтримати
Здоров'я
Нехай б'ються дитячі серця
Завдяки цьому проєкту ми закупимо реагенти і електроди для газового аналізатора для клінічної лабораторі…
Харківський регіон. Допомога дітям з хворобами серця.
Підтримати
Здоров'я
Харківський регіон. Допомога дітям з хворобами серця.
Компанія Київстар ініціювала проєкт «Дитяча надія», щоб допомагати дітям з хворобами серця та онкологічн…
Допоможіть Даміру з лікуванням!
Підтримати
Здоров'я
Допоможіть Даміру з лікуванням!
Даміру 5 років, і у нього аутизм. Хлопчик почав сидіти і повзати в 6-місячному віці, проте батьків насто…
Показати всі