Врятуйте сердечко Артему Усманову
Врятуйте сердечко Артему Усманову
Завершений

Врятуйте сердечко Артему Усманову

Проєкт здійснює
Розпочато: 26.05.2015
Донецька область, Маріуполь
Завершений
Всього зібрано
5000,00 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
5000,00 грн.

У 15-річного Артема інвалідність. У нього вроджена вада серця – коарктація аорти. Хлопчик відчував постійну слабкість, втрачав свідомість. У 2010 році хлопцю встановили внутрішньосерцевий імплант, завдяки якому Артем почав себе добре почувати. Але останнім часом стан дитини значно погіршився: хлопчик почав скаржитися на головний біль, знову почав втрачати свідомість, почав підніматися тиск (147/100). Під час обстеження встановили діагноз «артеріальна гіпертензія ΙΙ-ΙΙΙ ступеня».

Навесні 2015-го року в НІССХ ім. Амосова була призначенна операція з розширення стенту. Але під час операціїї стент, який був старого покоління, тріснув, тому терміново необхідна установка нового стенту. Надвисокий тиск в судинах головного мозку хлопця може в будь-який момент призвести до інсульту. Щоб серце Артема було здоровим, йому терміново необхідно встановити імплант (стент) нового покоління. На данний час родина з Маріуполя не має можливості придбати дорогий імплант для свого улюбленого синочка, тому звертається до всіх небайдужих людей допомогти їм вилікувати серце Артема, щоб він прожив довге і щасливе життя!

Лист від мами: «Доброго дня! Звертаюся до вас із проханням про допомогу моєму синові Усманову Артему. У 2010-му році йому був встановлений страшний для нас діагноз – вроджена вада серця – коарктація аорти. Хлопчик відчував постійну слабкість, часто втрачав свідомість, скаржився на головний біль. Після обстеження було встановлено, що в дитини високий тиск (147/100).

Нам була рекомендована консультація в НІССХ ім. М. Амосова м. Києва у кардіохірурга, що ми негайно і зробили. Після ретельного обстеження синові була призначена операція з ендопротезування перешийка аорти. Для цього я придбала стент за 16 000 грн. (довелося терміново позичати кошти, які повертали протягом року).

Слідуючи рекомендаціям лікарів, ми постійно приїжджали в НІССХ ім. М. Амосова для консультації та контролю за станом здоров'я дитини. Ми завжди зустрічали з боку співробітників розуміння і участь, бажання допомогти Артему. Останнім часом у зв'язку з інтенсивним ростом стан здоров'я Артема помітно погіршився: був поставлений діагноз «артеріальна гіпертензія ΙΙ-ΙΙΙ ступеня», спостерігалися випадки втрати свідомості, швидкої стомлюваності. Було проведено стаціонарне лікування в ПО №2 м. Маріуполя.

Навесні 2015-го року синові була призначена операція в НІССХ ім. М. Амосова з розширення стента. 29 квітня 2015-го року під час операції було виявлено, що стент, який був старого покоління, тріснув. Розширювати його немає сенсу, необхідна установка нового стента. Суми для його покупки у нашій родині немає, незважаючи на гостру необхідність установки стента: стан здоров'я дитини погіршується.

У нас залишається тільки одна надія – на Ваше співчуття і милосердя. Тільки Ви можете допомогти моєму синові. Матеріальне становище сім'ї залишає бажати кращого: працює тільки чоловік, я безробітна, з нами живе мій батько, інвалід Ι групи, який потребує постійного догляду. Здоров'я Артема і мого батька, та й наше з чоловіком, помітно погіршилося після артобстрілу 24 січня нашого мікрорайону «Східний», який дуже сильно зруйнований: і школи, і дитячі садки, і будинки. Після пережитого стресу Артем знову був на лікуванні.

Невже у мого сина немає майбутнього? Невже в цьому світі не знайдуться люди, здатні допомогти нам у скрутну хвилину? Адже для матері немає нічого страшнішого за хворобу дитини. Допоможіть врятувати Артема, адже у нього все життя попереду, він так мріє стати архітектором, будувати будинки для людей!

Будь ласка, дуже прошу, допоможіть моєму синові, поверніть у нашу сім'ю радість, надію – тільки в ваших руках наш порятунок! Щиро вдячна Вам, Усманова Вікторія».

Цей проєкт було відмінено, зібрана сума становить 5 000 грн. Коштами розпорядилися згідно із ППП МБФ "УББ" та рішеннями Донорів проєкту.

 

ПІБ: Усманов Артем Тимурович, 17.03.2000 р.

Місто: Донецька область, Маріуполь

Діагноз: вроджена вада сердця – коарктація аорти

ID: 1517
Підтримали
Світлана Житкова
26.07.2015 22:51
55,00 грн.
Благодійна допомога
24.07.2015 19:20
5,00 грн.
Благодійна допомога
22.07.2015 13:36
8,00 грн.
Благодійна допомога
22.07.2015 10:49
50,00 грн.
Антоній Падевський
21.07.2015 15:59
232,00 грн.
Усі донори

Звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Звіти готові

Схожі проєкти
Злата мріє про самостійні кроки
Підтримати
Здоров'я
Злата мріє про самостійні кроки
Перші пів року життя цієї крихітки були звичними для новонародженої дитини: Злата гарно їла та набирала …
Саша мріє встати з інвалідного візка. 6
Підтримати
Здоров'я
Саша мріє встати з інвалідного візка. 6
Олександра з'явилася на світ на 33 тижні вагітності. Малятко одразу потрапило до реанімації, де їй двічі…
Допоможіть оговтатися після важкого ДТП
Підтримати
Здоров'я
Допоможіть оговтатися після важкого ДТП
Одна мить – і життя молодого хлопця розділилося на "до" і "після". Артурові 28 років, він з Києва,  в 20…
Ще один крок до мети Насті
Підтримати
Здоров'я
Ще один крок до мети Насті
ДЦП – це тяжкий діагноз, з яким живе Настя, і через тонус та біль намагається здобувати щось нове та дуж…
Показати всі