Врятуйте сердечко Богдана Дзюби
Врятуйте сердечко Богдана Дзюби
Завершений

Врятуйте сердечко Богдана Дзюби

Проєкт здійснює
Розпочато: 03.02.2020
Харківська обл.
Завершений
Всього зібрано
118770,0 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
118770,00 грн.

Термінової допомоги потребує хлопчик Богдан із села Сніжківки Харківської області. У хлопця вроджена вада серця і необхідна операція з її виправлення. Операцію безкоштовно можуть зробити в інституті Амосова, але для того, щоб це сталось, треба придбати дороговартісний серцевий імплант – стенд. В одинокої матері, яка виховує сина сама, коштів на його придбання та порятунок життя синочка немає. Вона звертається за допомогою до всіх небайдужих з проханням врятувати серце Богдана!

Біда в родину прийшла, коли Богданчику виповнилось 4 роки. Саме тоді хлопчику кардіологи поставили діагноз – вроджена вада серця – комбінована вада аортального клапана з переважанням недостатності. На підставі цього діагнозу дитина відразу отримала інвалідність. Почались операції, постійні обстеження, бій за життя.

З 2011 року Богданчик пережив 4 операції на серці (операція Rossa, балонна ділітація стенозу кондуїту, рестернотомія – пластика стовбура ЛА кондуїтом Contegra 200S, Балонна ділітація стенозу кондуїту ЛА і обох гілок ЛА НК II-a ст.). Від останньої операції пройшло 5 років. Все було добре, поки Богданчик не почав стрімко рости, унього почались проблеми з самопочуттям. При останньому обстежені в Інституті серцево-судинної хірургії ім. Амосова лікарі побачили проблему і зробили висновок – стеноз легеневої артерії. Потрібна ще одна операція – встановлення спеціального стенду для виправлення дефекту.

Купити стенд матуся Богдана самостійно не може. Живучи без чоловіка та маючи на руках сина та хвору матір-пенсіонерку, назбирати майже 120 000 гривень неможливо. Всі кошти йдуть на звичайне життя та покриття комунальних послуг.

Саме тому тільки ми з вами можемо врятувати життя Богдана та придбати дороговартісний імплант. Будь ласка, не проходьте повз історію життя Богданчика. Допоможіть йому зростати та стати помічником для своєї матусі та бабусі!

 

ПІБ: Дзюба Богдан Сергійович, 17.06.2005 р.

Місто: с. Сніжківка, Харківська обл.

Діагноз: комбінована вада аортального клапана з переважанням недостатності

ID: 5776
Підтримали
11
Середній донат
300 грн.
ТОП-донат
109287 грн.
Підтримали
Благодійна допомога
10.02.2020 13:13
109286,62 грн.
Благодійна допомога
10.02.2020 11:12
10,00 грн.
Благодійна допомога
09.02.2020 03:50
1000,00 грн.
Благодійна допомога
08.02.2020 19:16
1018,42 грн.
Благодійна допомога
07.02.2020 19:23
93,80 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Схожі проєкти
Стійка, що тримає життя. Підтримай!
Підтримати
Здоров'я
Стійка, що тримає життя. Підтримай!
80% усіх оперативних втручань у Лікарні Святого Луки, що входить до екосистеми UNBROKEN, виконується за …
Крок назустріч майбутньому Євгенії
Підтримати
Здоров'я
Крок назустріч майбутньому Євгенії
Євгенія щодня бореться за рухи, які іншим даються легко. Лікування дає результат, але родина не може йог…
Коронавірус спровокував діабет
Підтримати
Здоров'я
Коронавірус спровокував діабет
Під час пандемії коронавірусу родина Софії встигла його підхопити. Софійка, начебто, перехворіла найлегш…
Стрес сприяв появі діабету
Підтримати
Здоров'я
Стрес сприяв появі діабету
Марійка була довгоочікуваною та бажаною дитиною, зростала в любові обох батьків, майже не хворіла. Та, н…
Показати всі