Врятуйте сердечко Богданці Кононенко
Врятуйте сердечко Богданці Кононенко
Завершений

Врятуйте сердечко Богданці Кононенко

Проект здійснює
Розпочато: 15.07.2014
Луганська область
Завершений
Всього зібрано
44940,00 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
44940,00 грн.
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram

Багатодітна родина Кононенків просить допомогти врятувати їх маленьку донечку Богданку. У 1,5 місяці дівчинці встановили діагноз: врождена вада сердця – вториний дефект міжперед- сердної перетинки. З тих пір вона весь час у лікарнях та реанімаціях. Коли дівчинку привезли на обстеження до Києва, дефект збільшився, і їй терміново необхідна операція зі встановлення внутрішньосерцевого імплантату (окклюдеру), і чекати далі може бути небезпечно для життя дитини. Давайте разом врятуємо сердечко Богданочці!

Родина Кононенків виховує 4-х діток (дівчаток) і має статус багатодітної родини. Найстаршій – 7 років, другій – 5,5, Богданці – 2,5, а наймолодшій – 5,5 місяців. Мама перебуває в декретній відпустці. Тато офіційної роботи не має, перебивається підробітками, а зараз взагалі не працює через військову ситуації в Луганській області, де проживає родина. На дитячі гроші, які останнім часом платять нерегулярно, вижити практично неможливо, не кажучи вже про операцію. Бабуся, працює в Києві в ресторані посудомийкою, знімає з двома співробітницями кімнату. Почувши в новинах, що остані поїзди з Луганська будуть ходити до 23 червня, забрала до Києва дочку з чотирьма дітьми. Зараз в кімнаті проживають чотири дорослі жінки та четверо дітей. Тато залишився в Луганській області і чим може допомогає українській армії: передає фрукти та овочі з городу, возить питну воду з криниці тощо.

Богданочка – дуже активна, балакуча, любить вірші, танцювати, співати. Але через свою хворобу їй важко цим займатися. Давайте разом допоможемо родині Кононенко повірити в диво і, не дивлячись на складну ситуацію на Сході країни, врятуємо сердечко маленькій Богданочці.

Мешканка Луганської області Любов Подоляка, бабуся Богданочки, просить про допомогу всіх небайдужих людей: "Моя маленька онучка Богданочка потребує операції, сім'ї потрібно зібрати 44 940 грн. Богданочці зараз 2 роки і 5 місяців. Її діагноз: вроджена вада серця – вторинний дефект міжпередсердної перетинки. Дитині потрібна операція на серці, лікарі рекомендують провести її та встановити окклюдер.

Окклюдер – медичний інструмент, який вводиться через стегнову артерію і закриває отвір в міжпередсердній перетинці. Таким чином, операція на серці проводиться без розрізу грудної клітини, вона менш травматична і широко застосовується при подібних вадах серця. На жаль, тільки відкриті операції в Україні для дітей з вродженними вадами серця у дитячих кардіоцентрах Києва проводять безкоштовно. Йдеться про порожнинні операції, які виконуються з розрізом грудної клітки. Але Богдані потрібна операція саме з окклюдером, який коштує грошей.

Ваду серця у дівчинки виявили, коли дівчинці було 1,5 місяці, з тих пір вона весь час проводила у лікарнях та реанімаціях. Поки її не привезли на обстеження в Київ – чекали, що дірочка в серці заросте, але згідно з останнім обстеженням, вона збільшилася, і лікарі сказали, що без операції не обійтися, а чекати далі може бути небезпечно для життя дитини.

Я, бабуся, допомогу надати не можу, так як щоб привезти дитину до Києва на обстеження – сама влізла в борги. Я благаю всіх небайдужих відгукнутися і врятувати мою онучку!"

 

ПІБ: Кононенко Богдана Сергіївна, 03.10.2011 р.

Місто: Луганська область

Діагноз: вроджена вада серця – вторинний дефект міжпередсердної перетинки

ID: 1014
Підтримали
Благодійна допомога
30.07.2014 16:54
500,00 грн.
Благодійна допомога
30.07.2014 16:33
300,00 грн.
Благодійна допомога
30.07.2014 16:28
50,00 грн.
Благодійна допомога
30.07.2014 16:22
100,00 грн.
Благодійна допомога
30.07.2014 16:13
40,00 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проект завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Допомогти може кожен

Допомогти простіше, ніж ви думаєте. Створіть власну кампанію збору коштів та діліться з друзями.
Разом ми швидше збираємо гроші!

Створити кампанію
Схожі проекти
Ми зголодніли!
Підтримати
Здоров'я
Ми зголодніли!
З самого народження Аліса живе у відділенні реанімації. Вона народилася практично без кишківника, і "їст…
Яке воно – життя після?
Підтримати
Здоров'я
Яке воно – життя після?
Хто знає, як живуть діти, які пройшли тривале та важке лікування від онкології? Як справляються з наслід…
Гірке життя з "солодкою хворобою"
Підтримати
Здоров'я
Гірке життя з "солодкою хворобою"
Вікторія, ніжне сірооке створіння. У свої п’ять років маленька зазнала багато страждань, але все одно ві…
Особливі. Андрій
Підтримати
Здоров'я
Особливі. Андрій
Андрій з дитинства відрізнявся від інших дітей. В 3 роки йому поставлено діагноз СДУГ (синдром дефіциту …
Показати всі