Врятуйте сердечко Гриньох Анни
Врятуйте сердечко Гриньох Анни
Завершений

Врятуйте сердечко Гриньох Анни

Проєкт здійснює
Розпочато: 10.12.2021
Львівська обл.
Завершений
Всього зібрано
175000,0 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
175000,00 грн.

4-річна Анечка потребує термінової допомоги. У дівчинки вроджена вада серця – недостатність клапана легеневої артерії, яка загострилася після двох попередніх операцій. В будь-яку мить сердечко Анні може зупинитися. Наразі дівчинка з матусею перебувають в Інституті Амосова і чекають на термінову операцію. З лікарні дівчинку не виписують через високі ризики просто не встигнути вчасно надати допомогу. Але для проведення операції сім'я має придбати серцевий імплант – кондуїт. Держава не забезпечує пацієнтів хірургічними кондуїтами, і кошти на нього потрібно шукати самостійно, але в родини їх навіть позичити немає у кого. Часу зовсім немає, операцію треба робити вже зараз! Тільки ми з вами можемо допомогти! Врятуйте життя Ані!

Аня – дівчинка із двійні, після народження їх із братиком госпіталізували у відділення патології недоношених новонароджених дітей ЛОКЛ. Там родині повідомили про страшний діагноз Анечки – Тетрада Фалло. Після місяця перебування у лікарні їх виписали. Родина сподівалася, що на проведення операції на серці Ані є час – до року. Проте вже через 2 місяці через нестачу кисню і низьку сатурацію Аню терміново госпіталізували у Львівську обласну дитячу клінічну лікарню "ОХМАТДИТ", а звідти реанімобілем лікарні екстрено доставили в Київ у Національний інститут серцево-судинної хірургії імені М. М. Амосова.

У вересні 2017 року Ані провели операцію, під час якої здійснили радикальну корекцію Тетради Фалло, а через тиждень лікарі провели ще одну операцію, бо в дівчинки не відкривалась легенева артерія. Після цього родина повернулася додому та, дотримуючись рекомендацій лікарів, періодично проходили контрольні обстеження і підтримувальні медикаментозні терапії.

Проте так сталося, що навесні 2021 року черговий прийом ліків не приніс бажаних результатів, Аню знову терміново направили в лікарню для проведення операції. Після проведених всіх обстежень було вирішено, що єдиним виходом із цієї ситуації є невідкладна операція на серці і заміна клапана. Вартість серцевого імпланта дуже висока, і через скрутну матеріальну ситуацію родина змушена звернутися до Вас по допомогу!

Зараз мама Ані перебуває у відпустці по догляду за дітьми, оскільки жінка постійно опікується Анечкою, до того ж різні обстеження і госпіталізації займають велику частину часу. Також дівчинка часто хворіє, тому майже не відвідує дитячий садок. Всі ці обставини не дозволяють мамі вийти на роботу. Донедавна тато мав змогу підзаробляти, але нещодавно чоловік також пережив операцію – разом із злоякісною пухлиною йому видалили око. Як розвиватиметься ситуація надалі – сказати важко.

Родина благає про допомогу всіх небайдужих людей і звертається із проханням врятувати Анечку! Будь ласка, підтримаймо цю родину і допоможімо маленькій Ані, це в наших силах! І вже скоро вона повернеться додому, де її чекають братик із хворим татком!

Повне ім’я: Гриньох Анна Василівна, 06.06.2017 р.
Місто: с. Пекуловичі, Львівська обл.
Діагноз: вроджена недостатність клапана легеневої артерії
ID: 7734
Підтримали
Благодійна допомога
14.12.2021 20:22
480,53 грн.
Благодійна допомога
14.12.2021 20:21
300,00 грн.
Благодійна допомога
14.12.2021 19:49
100,00 грн.
Благодійна допомога
14.12.2021 19:24
200,00 грн.
Благодійна допомога
14.12.2021 18:43
100,00 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Схожі проєкти
Артем хоче одужати! 3
Підтримати
Здоров'я
Артем хоче одужати! 3
Артемові 9 років, і йому дуже непросто. Весь цей час хлопчик замість того, аби  насолоджуватися активним…
Врятуй поранених захисників!
Підтримати
Здоров'я
Врятуй поранених захисників!
Завдяки цьому проєкту відразу шестеро українських захисників, які постраждали під час воєнних дій та вкр…
Не залишимо дитину на самоті в лікарні!
Підтримати
Здоров'я
Не залишимо дитину на самоті в лікарні!
Можливість бути поруч – найцінніша для родини, яка фактично живе у лікарні, піклуючись про малюка. Однак…
Маленька мамина перемога. 2
Підтримати
Здоров'я
Маленька мамина перемога. 2
У два роки життя Ніки набуло нового, на жаль, нещасливого сенсу. Лікарі діагностували в неї ДЦП, і відто…
Показати всі