Врятуйте сердечко Євдокима Колесникова
Врятуйте сердечко Євдокима Колесникова
Завершений

Врятуйте сердечко Євдокима Колесникова

Проєкт здійснює
Розпочато: 02.11.2017
Закарпатська обл.
Завершений
Всього зібрано
153982,0 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
153982,00 грн.

Євдокимчику лише 5 рочків, а він вже переніс дві відкриті операції на сердечку. Хлопчик має інвалідність. Щоб повністю вилікувати маленьке сердечко Євдокимчика, терміново потрібно придбати два внутрішньосерцеві імпланти (андра стенти), лікарі рекомендують якомога швидше зробити операцію і закрити ваду серця – стеноз гілок легеневої артерії. Але для жінки с села, котра сама виховує двох діток, сума 173 982 грн є просто захмарною... Із допомогою знайомих їй вдалося зібрати лише 20 000 грн.

Материнське серце розривається від болю за свого улюбленого синочка, який від народження так вперто бореться за життя! Давайте разом допоможемо Євдокимчику вижити та врятуємо його сердечко!

Лист від мами:

"Ми проживаємо у Закарпатській області, с. Нижні Ворота і звертаємось до всіх небайдужих людей з великим проханням і надією на допомогу, щоб зберегти життя моєму синочку! Зараз йому потрібно два стента для легеневої артерії, і ми не в змозі їх купити, бо вони занадто дорогі для нашої маленької, малозабезпеченої сім’ї. Я виховую двох діток сама. Батько їх покинув, коли доньці було 4,5 роки, а сину 2 роки. Аліментів він не платить, а живемо ми на соціальну допомогу 2 675 грн, плюс пенсія на дитину-інваліда і догляд за ним (це 1 957 грн). У мене ще є батьки похилого віку, мамі 73 роки, а батьку 77 років. Вони самі потребують допомоги, але зі своєї мізерної пенсії дають мені якісь кошти на лікування дитини, та й щоб просто вижити, ходити дітям в школу, садочок.

Євдокимчик народився 23 лютого 2012 року з важкою вадою серця: атрезія легеневої артерії І та ІІ типу. Дефект МШП. Першу операцію ми зробили через 2 доби, щоб дитина вижила, а другу операцію зробили, коли синові виповнився 1 рік. Крім цього, ми кожного року їздимо у Київський інститут ім. Амосова на обстеження та консультації, лікуємось у Закарпатській обласній дитячій лікарні. Зараз у нас така ситуація, якщо робити третю операцію, то, як сказав хірург, вона дуже травматична, і є велика ймовірність, що дитина не перенесе її. Якщо нічого не робити, то дитина ще проживе рік, а якщо поставити два стенти у легеневу артерію, то це дасть дитині можливість жити і стати більш-менш здоровою і повноцінною. Тому ми звертаємось до всіх небайдужих людей, які мають можливість допомогти зібрати ці неймовірні кошти. Я навіть не уявляю, де можна заробити таку суму, у нас є тільки 20 тисяч гривень, а це дуже-дуже мало. І тому у нас є надія і велике прохання допомогти нам врятувати життя синочку, якому зараз 5 років і 7 місяців. Ми будемо дуже чекати і молитись за тих людей, які захочуть нам допомогти. Нехай Бог сторицею нагородить Вас за те, що Ви робите таку благодійну і надзвичайно важливу справу. Здоров’я Вам, щастя, любові!

З великою повагою до всіх
Колесников Євдоким, його сестричка Лідія і мама Ганна".

 

ПІБ: Колесников Євдоким Євгенійович, 23.02.2012 р.

Місто: с. Нижні Ворота, Закарпатська обл.

Діагноз: вроджена вада серця – стеноз гілок легеневої артерії, високий тиск у правому шлуночку

ID: 3526
Підтримали
Благодійна допомога
03.12.2017 22:43
2706,60 грн.
Благодійна допомога
03.12.2017 22:42
10,20 грн.
Благодійна допомога
03.12.2017 22:32
203,92 грн.
Благодійна допомога
03.12.2017 22:29
101,96 грн.
Благодійна допомога
03.12.2017 22:28
203,92 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Схожі проєкти
Мріємо побачити твої перші кроки
Підтримати
Здоров'я
Мріємо побачити твої перші кроки
Під час народження цієї крихітки у неї стався крововилив у мозок. Дівчинка була слабкою, тиждень вона пр…
Віддячити захиснику: врятувати його доньку
Підтримати
Здоров'я
Віддячити захиснику: врятувати його доньку
Маленькій Анюті майже 7 місяців. Вона активно розвивається, грається з братиком та тішить батьків. Але є…
Веронічка – дівчинка зі сновидіння. 4
Підтримати
Здоров'я
Веронічка – дівчинка зі сновидіння. 4
Маленька Веронічка пройшла вже безліч курсів реабілітації й, хоч і повільно, але досягає певних успіхів.…
Допомога дітям з епілепсією
Підтримати
Здоров'я
Допомога дітям з епілепсією
Мета цього проєкту - придбати сучасний електронейроміограф в Дитячу Лікарню Святого Миколая
Показати всі