Врятуйте сердечко Сашкові Духненку
Врятуйте сердечко Сашкові Духненку
Завершений

Врятуйте сердечко Сашкові Духненку

Проєкт здійснює
Розпочато: 12.02.2015
Київська область
Завершений
Всього зібрано
75114,0 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
75114,00 грн.

У 11-річного Сашка Духненка – інвалідність з дитинства, у хлопчика – синдром Дауна. А нещодавно виявили ще й вроджену ваду серця – відкриту артеріальну протоку. Сашкові терміново необхідний оклюдер (внутрішньосерцевий імплант), за допомогою якого сердечко хлопчика буде здоровим. А відкриту операцію з хворобою хлопчика лікарі робити не радять, тому що можуть бути ускладнення. Сашко – сирота, його батьки померли. І йому ніхто не допоможе, окрім нас!

З листопада 2014 року він проживає в дитячому будинку-інтернаті. У хлопчика є опікун, його старша сестричка-студентка, яка проживає в гуртожитку. Родині Духненко немає до кого звернутися та за допомогою. Внутрішньосерцевий імплант (оклюдер), який так терміново необхідний Сашкові, коштує 75 114 грн. На стипендію сестрички таку суму зібрати нереально. Мета проєкту: вилікувати сердечко 11-річного Сашка!

Лист від сестрички-опікуна:

"Я – Анна, сестра та опікун Сашка, якому потрібна допомога. Мій брат – інвалід з дитинства, геномна патологія – синдром Дауна. Наші батьки померли, тому Сашко з листопада 2014 року проживає в дитячому будинку-інтернаті.

Я навчаюсь в Національному університеті фізичного виховання та спорту України на денній формі, тому доглядаю за братом на вихідних та канікулах. Під час огляду мого брата 20.11.2014 року в Національному інституті серцево-судинної хірургії було поставлено діагноз: відкрита артеріальна протока, тому йому потрібне терміново оперативне втручання шляхом введення оклюдера через артерію на стегні.

Я дуже хочу допомогти братикові, але, на жаль, у мене немає грошей на придбання оклюдеру. Я студентка, за стипендію таку суму зібрати нереально, більше допомогти нам немає кому. Мій братик – дуже життєрадісна та активна дитина, обожнює спорт (а особливо легку атлетику та гімнастику). Дуже прошу всіх небайдужих допомогти моїй сім'ї!"

 

ПІБ: Духненко Олександр Олегович, 24.09.2003 р.

Місто: Київська область

Діагноз: вроджена вада серця – відкрита артеріальна протока

ID: 1330
Підтримали
Green Forest
29.04.2015 13:46
15825,00 грн.
Благодійна допомога
26.04.2015 22:24
50,00 грн.
Благодійна допомога
26.04.2015 17:01
20,00 грн.
HeNrY
26.04.2015 09:32
5,00 грн.
Благодійна допомога
25.04.2015 11:56
70,00 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Схожі проєкти
Марина мріє одужати. 2
Підтримати
Здоров'я
Марина мріє одужати. 2
Марина – щира, світла дівчинка, яка мріє впевнено ходити, самостійно рухати правою рукою і жити без болю…
Життєдайна суміш для розвитку Назара. 2
Підтримати
Здоров'я
Життєдайна суміш для розвитку Назара. 2
У Назара ДЦП, проблеми з травленням та сильний дефіцит ваги. У свої 13 років він важить 20 кг. Звичайна …
Озброїти Арину проти хвороби Крона
Підтримати
Здоров'я
Озброїти Арину проти хвороби Крона
2014 року шестирічна Арина бачила з вікна, як ракети знищують Донецький аеропорт. Тривала робота з психо…
Збережемо здоров'я майбутньому винахіднику
Підтримати
Здоров'я
Збережемо здоров'я майбутньому винахіднику
Івану 12 років, і колись він обов'язково зробить важливий внесок у розвиток ІТ. А поки що треба зберегти…
Показати всі