Врятувати маму – заради її дітей
Врятувати маму – заради її дітей
Завершений

Врятувати маму – заради її дітей

Проєкт здійснює
Розпочато: 03.09.2015
Запоріжжя
Завершений
Всього зібрано
2155,00 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
2155,00 грн.

У Катерини серйозні проблеми з нирками з раннього дитинства. Для збереження життя їй зробили пересадку нирки від мами. Для підтримки нирки потрібно постійно приймати певні медичні препарати. Якщо не приймати ліки, нирка відмовить. Катерина виховує двох дітей сама, її чоловік трагічно загинув. Тільки з нашою допомогою вона зможе продовжувати свою боротьбу за життя.

"Мене звуть Катя, я проживаю в Запоріжжі. Працюю медичною сестрою в лікарні. У мене двоє маленьких дітей. Я хворію хронічною хворобою нирок з раннього дитинства. Виховую сама двох діток, чоловік трагічно загинув. Синок Артур і донька Настя –  дві мої надії! Я їх дуже сильно люблю! У зв'язку з хворобою мені не дозволяли народжувати дітей, але я все одно пройшла всі випробування і впоралася з важкою вагітністю. І ось тепер мене кожен день радують мої двоє діток, дають мені сил на боротьбу, дарують надію і віру.

11 лютого 2015 року я перенесла операцію по родинній трансплантації нирки. Моя мама стала для мене донором. Всі витрати на медикаменти для операції і після неї ми оплачували самі. Наша пересадка нам обійшлася у більш ніж 60 000 гривень. Я перенесла 10 днів реанімації, де потрібно було лежати на спині і не ворушитися, нескінченні уколи, крапельниці, таблетки. Все для того, щоб жити, щоб зуміти виростити своїх діток, поставити їх на ноги.

Зараз почався післяопераційний період, де потрібно дотримуватися суворої дієти, я їм все тільки відварне і знежирене. Мені не можна сидіти і повертатися на бік, всі домашні справи я роблю стоячи. Дотепер лежати мені можна тільки в одному положенні на спин,і і так протягом півроку.

Прийом таблеток у мене розписаний погодинно, з 6 ранку до 12 ночі, і так до 10 разів на добу. Частково ліки мені видаються за державні кошти, частково виходить купувати самостійно. Найважливіші для мене таблетки – Імуносупресія, Сандіммун, Неорал і Міфортик, вони дуже дорого коштують, і я не в змозі їх придбати.

Прошу, молю вас про допомогу! Я пройшла такий довгий і складний шлях до одужання, допоможіть мені його благополучно завершити! Миру і тепла у ваші родини, бережи вас Господь!" - лист від Катерини.

40 000 грн забезпечать Катерину на цілих чотири місяці лікування. Ця сума для неї непідйомна. Давайте врятуємо цю сильну маму – заради її дітей!

Цей проєкт було відмінено, зібрана сума становить 2 155 грн. Коштами розпорядилися згідно із ППП МБФ "УББ" та рішеннями Донорів проєкту.

 

ПІБ: Балика Катерина Вікторівна, 02.05.1980

Місто: Запоріжжя

Діагноз: хронічна хвороба нирок 5 ступеня. Аномалія розвитку сечовидільної системи. Модулярная губчаста нирка. МКБ, пієлонефрит. Артеріальна гіпертензія. Анемія. Вторинний гіперпаратиреоз

ID: 1706
Підтримали
Благодійна допомога
25.09.2015 10:19
10,00 грн.
Благодійна допомога
23.09.2015 20:35
500,00 грн.
Благодійна допомога
23.09.2015 12:15
50,00 грн.
Благодійна допомога
21.09.2015 17:11
20,00 грн.
Ирина Гайнулина
17.09.2015 11:25
25,00 грн.
Усі донори

Звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Звіти готові

Схожі проєкти
Дніпропетровський регіон. Допомога дітям з хворобами серця.
Підтримати
Здоров'я
Дніпропетровський регіон. Допомога дітям з хворобами серця.
Компанія Київстар ініціювала проєкт «Дитяча надія», щоб допомагати дітям з хворобами серця та онкологічн…
Незапланована подорож: мета поставлена. 5
Підтримати
Здоров'я
Незапланована подорож: мета поставлена. 5
Маленькому Богдану знову потрібна допомога в проходженні реабілітації. Лікарі рекомендують хлопчикові пр…
Мрію про свій перший крок. 2
Підтримати
Здоров'я
Мрію про свій перший крок. 2
Це маленька Єва, і вона мріє про свій перший крок. Дівчинка хворіє на ДЦП, тому поки самостійно крокуват…
Максим мріє перемогти хворобу. 7
Підтримати
Здоров'я
Максим мріє перемогти хворобу. 7
Максим Шевченко – це мужній підліток, який змагається з важкою хворобою. Його життя складне, але завдяки…
Показати всі