Врятувати ніжку Вікторії!
Врятувати ніжку Вікторії!
Завершений

Врятувати ніжку Вікторії!

Проєкт здійснює
Розпочато: 20.02.2017
Рівненська обл.
Завершений
Всього зібрано
267274,2 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
267274,20 грн.

Віка не хоче залишитися без ноги. Вона мріє ходити з подружками на танці, бігати на спортивних змаганнях, їздити на велосипеді. Але не може: одна з її ніжок коротша за іншу більше ніж на 10 сантиметрів. Вікторія переборола онкологічне захворювання – остеосаркому. Більше року дівчинка провела у лікарні та перенесла декілька операцій.

Зараз у ніжці стоїть спеціальна пластина, яка замінює видалену кістку. Але дівчинка росте, здорова ніжка теж, а вражена ніжка не росте зовсім і деформується. Якщо вчасно не встановити ендопротез, який ростиме разом з дитиною, то через деякий час лікарі будуть змушені прийняти рішення про ампутацію.

Вартість такого протезу становить більше мільйона гривень. Його виготовляють у Німеччині з урахуванням всіх індивідуальних особливостей пацієнта. Для родини Вікторії, як і для будь-якої української родини, така сума занадто велика. Мама не працює – доглядає за донькою. Тато – лісник, має бюджетну заробітну плату. До того ж лікування, яке триває з 2014 року, матеріально виснажило родину.

Без нашої підтримки Вікторія втратить ногу! Давайте допоможемо!

 

ПІБ: Соловйова Вікторія Василівна, 06.02.2006 р.

Місто: с. Сівки, Рівненська обл.

Діагноз: остеосаркома

ID: 2848
Підтримали
1421
Середній донат
100 грн.
ТОП-донат
5601 грн.
Підтримали
Благодійна допомога
26.04.2017 06:53
101,96 грн.
Благодійна допомога
26.04.2017 00:01
1500,00 грн.
Благодійна допомога
25.04.2017 23:52
203,92 грн.
Благодійна допомога
25.04.2017 16:31
101,96 грн.
Татьяна Кожухова
25.04.2017 16:31
526,00 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Схожі проєкти
Крок назустріч майбутньому Євгенії
Підтримати
Здоров'я
Крок назустріч майбутньому Євгенії
Євгенія щодня бореться за рухи, які іншим даються легко. Лікування дає результат, але родина не може йог…
COVID спровокував загострення хвороби
Підтримати
Здоров'я
COVID спровокував загострення хвороби
Ростислав бореться одразу з двома тяжкими аутоімунними захворюваннями: хронічним гломерулонефритом та цу…
Допоможімо Івану знову ходити!
Підтримати
Здоров'я
Допоможімо Івану знову ходити!
Іван – сирота, якого виховує бабуся. В січні Івану видалили кисту з лівої стегнової кістки та виправили …
Лікування для маленького Іллі. 3
Підтримати
Здоров'я
Лікування для маленького Іллі. 3
Ілля – сильний хлопчик, який з перших секунд життя вступив у боротьбу. Пологи були дуже важкими – малюк …
Показати всі