Врятувати руку спортсмена
Врятувати руку спортсмена
Завершений

Врятувати руку спортсмена

Проєкт здійснює
Розпочато: 09.02.2018
Полтавська обл.
Завершений
Всього зібрано
96250,0 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
96250,00 грн.

Його праву руку щосекунди пронизує нестерпний біль – від плеча і до кінчиків пальців. Вона розпухає, перетворюючи життя 33-річного Олександра Репецького на суцільне пекло, бо тримається лише на м’язах і сухожиллі – плечовий суглоб геть стерся. Для молодого чоловіка, прикутого до інвалідного візка внаслідок страшної аварії, то дно відчаю – без правиці паралімпієць не може не лише займатися улюбленим спортом, а й взагалі пересуватися.

Та страшна аварія часто сниться Сашкові в кошмарах. Він, відмінник, студент першого курсу і майбутній історик, приїздить до батьків на вихідні. На крутому підйомі авто, в якому їде хлопець, перевертається, а разом із ним перевертається і все його життя. Компресійний перелом хребта, травма спинного мозку. Сашка терміново оперують та, як згодом з’ясується, – невдало. Виправляти помилку приїздить хірург із Санкт-Петербурга, але до роботи так і не стає – від наркозу у юнака спиняється серце. Клінічна смерть. І якщо із неї Сашка таки вдається витягнути, то із шансом колись звестися на свої ноги доводиться попрощатися.

Півроку у ліжку без змоги бодай сісти. Для хлопця, який життя не тямив без спорту – футбол, баскетбол, теніс – то, здавалося, був кінець. Одначе він таки знаходить у собі сили боротися і щоденними вправами пересідає у візок. А далі йому усміхається доля – Сашко зустрічає добру і надзвичайно чуйну дівчину, одружується і стає татом. Родина додає чоловікові сил: він працює водієм таксі і поступово нарешті повертається до своєї найбільшої пристрасті – спорту. Спершу пауерліфтинг, Олександр стає чемпіоном Донецької області, далі вдається до менш фізично складного настільного тенісу, але добивається ще більшого – кількаразового чемпіонства України і членства в паралімпійській збірній. Чоловік бере участь в міжнародних змаганнях, подає великі надії, та раптом… сходить з дистанції.

"Відсутність суглоба правої плечової кістки" – заключення лікарів, що ставить хрест не лише на кар’єрі, а й на роботі – кермувати авто однією лівою неможливо. На щастя, вихід є! Замінивши стертий суглоб анатомічним протезом Evolutis, функціональність руки відновиться і Олександр зможе повернутися до попереднього життя. Операцію хоч завтра готові провести у столичному Інституті травматології та ортопедії НАМН України, однак дати призначити не вдається: вартість ендопротезу – 96 250 гривень – для родини Репецьких непідйомна.

Поки грошей немає, аби не впасти духом, Олександр продовжує боротися: тепер тенісну ракетку він тримає лівою і днями навіть посів 3 місце на міському турнірі серед здорових людей. Чоловік вірить, що своєю силою духу він зможе надихнути небайдужих людей його підтримати.

Давайте дамо йому шанс! Адже це у наших силах.

 

ПІБ: Репецький Олександр Іванович, 09.03.1984 р.

Місто: с. Свиридівка, Полтавська обл.

Діагноз: ідіопатичний асептичний некроз голівки правої плечової кістки

ID: 3772
Підтримали
dobro.ua МБФ "Українська Біржа Благодійності"
03.04.2018 11:33
0,06 грн.
Благодійна допомога
03.04.2018 11:26
308,00 грн.
Благодійна допомога
03.04.2018 11:19
50,00 грн.
Благодійна допомога
03.04.2018 10:47
50,00 грн.
Artem Novyk
03.04.2018 10:41
142,57 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Схожі проєкти
Стерильність маленьких пацієнтів понад усе
Підтримати
Здоров'я
Стерильність маленьких пацієнтів понад усе
Коли мова йде про безпеку дітей під час операції, перше, що спадає на думку це: досвід лікарів, якісне і…
Єдиний у мами. 4
Підтримати
Здоров'я
Єдиний у мами. 4
6-річний Діма хоче перемогти ДЦП. Лише регулярні покращують стан здоров’я хлопчика та збільшують його ша…
Допоможи Софії з лікуванням! 3
Підтримати
Здоров'я
Допоможи Софії з лікуванням! 3
Це маленька Софія, і їй потрібна реабілітація. Після народження у дівчинки виявили вроджену ваду розвитк…
Я хочу тебе наздогнати! 3
Підтримати
Здоров'я
Я хочу тебе наздогнати! 3
Дронік Анна – дівчинка, яка народилася у важкому стані та пережила кисневе голодування. Вона потрапила в…
Показати всі