Врятувати «вусатого няня». 3
Врятувати «вусатого няня». 3
Завершений

Врятувати «вусатого няня». 3

Проект здійснює
Розпочато: 16.02.2017
Київ
Завершений
Всього зібрано
9797,00 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
9797,00 грн.
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram

Віталію Івановичу Шаганову 57 років. Понад 30 років він самовіддано пропрацював слюсарем. Він любить доньку Марину, а весь вільний час приділяє вихованню єдиного маленького онука – читає йому казки, навчає і завжди бере з собою на риболовлю. Малий і старий – просто "не розлий вода", дідуся жартома навіть називають "вусатим нянем". Але раптом сталася біда...

Кілька років тому у Віталія Івановича почали відмовляти ноги. Чоловік пройшов численні обстеження, після яких лікарі встановили діагноз, який майже паралізував цю невелику дружну родину. У Віталія Шаганова – облітеруючий атеросклероз судин тазу та нижніх кінцівок. Якщо не провести оперативне лікування, то він може взагалі залишитись без ніг.

На Українській Біржі Благодійності добрі люди допомогли зібрати необхідну суму для проведення операції зі стентування (переглянути попередні проекти) і, здавалось, все юуло позаду. Але величезний список медикаментів, які треба приймати кожного дня, просто вимотує та змушує знову просити про допомогу небайдужих людей.

Лист від доньки Марини:

"Наша родина дуже вдячна всім вам за допомогу та підтримку. Чесно кажучи, ми не вірили, що зможемо достукатись до людей та зібрати таку суму. Ми знали, що зараз більше допомагають дітям, а в нашій історії – це дорослий чоловік. Але трапилося новорічне диво, завдяки Вам була зібрана вся сума. Батька прооперували 24 січня. Після проведеної операцій він вже може проходити втричі більшу дистанцію. Нарешті відчув тепло в ногах, почав відновлюватися кровообіг.

Зараз у дідуся і внука з'явилося ще більше інтересів. Тепер не малеча тягне дідуся на прогулянку, а все навпаки. Здається, що дідусь хоче наздогнати втрачений час та реабілітуватися перед внуком. Нам часом здається, що якби на вулиці не зима, то ми їх би не бачили цілий день. На цьому етапі наша родина вимушена ще раз звернутися до Вас за допомогою. Після операції протягом року (а в деяких випадках і все життя) необхідно пити протитромбічні препарати, щоб стенти не забилися".

Наразі Віталію Івановичу потрібні препарати "Плавікс" у кількості 13 упаковок та "Плестазол" на загальну суму 9 796 грн. Ми звертаємось до всіх небайдужих – допоможіть "вусатому няню" жити повноцінним життям та радувати своїх рідних!

 

ПІБ: Шаганов Віталій Іванович, 07.10.1959 р.

Місто: Київ

Діагноз: облітеруючий атеросклероз судин тазу та нижніх кінцівок, стеноз клубово-стегнових сегментів з обох боків, стеноз стегново-підколінного сегменту ліворуч, хронічна артеріальна недостатність нижніх кінцівок 3 ступеня, ІХС, атеросклеротичний кардіосклероз, гіпертонічна хвороба 2 ст. СН 1 ст. хронічний гастродуоденіт, фаза неповної реміссіі, стан після ЗЧМТ 2009 р. ДГПЗ

Зроблено - звіти готові

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові
Підтримали
Українська Біржа Благодійності
22.02.2017 11:22
0,38 грн.
Георгій Георгій
22.02.2017 11:06
3044,00 грн.
Анонімна допомога
22.02.2017 10:44
200,00 грн.
Анонімна допомога
21.02.2017 23:58
3,00 грн.
Анонімна допомога
21.02.2017 22:17
20,00 грн.
Усі донори
Допомогти може кожен

Допомогти простіше, ніж ви думаєте. Створіть власну кампанію збору коштів та діліться з друзями.
Разом ми швидше збираємо гроші!

Створити кампанію
Схожі проекти
Підтримати
Здоров'я
Єсенія сподівається на вашу допомогу! 6
Вона вже 5 років хворіє на судомний синдром та синдром спастичного тетрапарезу, і підтримує її у цьому т…
Підтримати
Здоров'я
Дача – дім для онкохворих діток
Кожній людині важливо відчувати себе в безпеці, мати можливість пригорнутися до рідних. Особливо дітям, …
Підтримати
Здоров'я
Допоможіть наздогнати втрачений час. 6
Народження Назара було важким через пуповину, яка тричі обвила шию малюка і не дала з’явитися на світ. Н…
Підтримати
Здоров'я
Врятуймо онкохворих дітей від Covid-19
Діти, хворі на рак, знаходяться в зоні ризику інфікування коронавірусом і потребують подвійного захисту.…
Показати всі