Врятувати життя 5 дітей
Врятувати життя 5 дітей
Завершений

Врятувати життя 5 дітей

Проєкт здійснює
Розпочато: 29.11.2023
Україна
Завершений
Всього зібрано
500672,0 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
500672,00 грн.

3 грудня Павло Казарін буде святкувати свій День народження, який він присвячує благодійній справі – допомоги дітям з вадами серця.  Завдяки вашим благодійним пожертвам в рамках цього проєкту ми зможемо врятувати серця цих п'яти дітей. 

Щорічно в Україні близько 500 дітей потребують серцевих імплантів. Встановлення оклюдера на відміну від відкритої операції на серці, не потребує розрізання грудної клітини, аби проводити операційне втручання, а потім довгої реабілітації. Операція зі встановлення імпланту триває всього декілька годин, а вже за два дні дитина повертається додому до звичного життя. В сучасному світі наші українські діти заслуговують мати доступ до найкращої медицини. 

Допомоги чекають п’ятеро дітей, у яких хворі сердечка та які терміново потребують проведення ендоваскулярної операції з виправлення вроджених вад серця. Родини цих дітей не мають змоги придбати імпланти самостійно та врятувати життя своїх дітей.

Семираз  Максим  Ігорович, 12.02.2008 р.н. із міста Львів. Коли Максиму було 10 років після перевірки у лікарів йому  поставили діагноз вродженої вади серця – дефект міжпередсердної перетинки. У Львові ендоваскулярні операції на серці не проводяться, а на відкриту операцію з розрізом грудної клітини родина не могла наважитися, тому вирішили почекати. Останнім часом самопочуття хлопчика почало різко погіршуватися, що відображається на його житті та навчанні. Тому зараз Максиму потрібно  проводити операцію терміново. Коштів на придбання оклюдера родина не має. Мама Максима працює у лікарні медсестрею та отримує невелику зарплату. 

Паламарчук Тихон Юрійович, 13.12.2019 р.н. із міста Києва. Тихон має діагноз дефект міжпередсердної перегородки. Наслідками хвороби серця у хлопчика є часті захворювання, такі як ГРВІ, тому хлопчик часто хворіє. У Тихона є старший брат, якому зараз 10 років. У родині працює один батько,  мама находиться у декретній відпустці. Бюджет родини, який складає 10 000 гривень на місяць, не вистачає на закупівлю дороговартісного імпланта для порятунку життя синочка. Всі в родині хвилюються за Тихона та  мріють, щоб його сердечко було здоровим і він зміг жити повноцінним життям.

Ревега Ілля Миколайович 20.08.2009 р.н. з села Городівка, Вінницької області. При народженні хлопчик  не розпочав самостійно дихати, тому перебував тривалий час у реанімації. При виписці із пологового будинку  лікарі запевнили маму, що  дитина буде здоровою.Але у жовтні цього року хлопчик почав скаржитися на болі в районі серця, у нього  почалася  сильна задишка. При обстеженні в Іллі виявили відкриту артеріальну протоку. Ілля росте у багатодітній родині, у нього є  2-річна сестричка  та 3-місячний братик. Мама знаходиться у декретній відпустці по догляду за дітьми. Вітчим  недавно звільнився зі служби в Нацгвардії й на даний час є безробітнім. Родина не може дозволити собі придбання серцевого імпланту для проведення ендоваскулярної операції й потребує допомоги. 

Михайлюк Поліна Вікторівна, 05.12.2014 р.н. із села Ковпита, Чернігівської області. Дівчинці  при народженні ніяких відхилень у стані здоров’я  не було виявлено. У 2021 році під час проходження медичної комісії сімейним лікарем були виявлені шуми  в серці, На консультації  в Київському  інституті серцево-судинної хірургії імені  М.М. Амосова, встановлено діагноз вродженої вади серця. Через початок війни та нестачу коштів родина не мала можливості  пройти необхідне обстеження у 2022 році. Але зараз Поліна з'явилася задишка,  дівчинка почала швидко втомлюватися  У  жовтні  2023 році становлено, що  дівчинці терміново потрібно робити операцію, щоб захворювання не прогресувало. Поліна з багатодітної родини, у родині троє дітей. Батько дівчинки знаходиться на військовій службі й перебуває в зоні активних бойових дій. Мама у відпустці по догляду за дитиною. Змоги самостійно оплатити лікування Поліни родина не має можливості.

Панченко Дмитро Вадимович, 26.07.2012 р.н. з міста Вишгород Київської. Дмитро народився з  вродженою вада серця і постійно перебував у лікарні на обліку.  У 2021 році педіатр направив хлопчика на обстеження в інституті серцево-судинної хірургії ім. Амосова, де встановили діагноз «відкрита артеріальна протока». Хворе сердечко заважає хлопцю жити повноцінним життям – навчатися, грати з однолітками, займатися спортом.  Батьки  Дмитра під час війни  просто не мають змоги назбирати кошти на імплант.

Підтримайте цей благодійний проект, який допоможе придбати серцеві імпланти для 5 дітей з вродженою вадою серця. 

Приєднуйтесь! 

 

ID: 9158
Підтримали
Благодійна допомога
01.12.2023 23:14
4771,46 грн.
Благодійна допомога
01.12.2023 22:07
600,00 грн.
Благодійна допомога
01.12.2023 21:48
80228,54 грн.
Благодійна допомога
01.12.2023 21:43
250,00 грн.
Благодійна допомога
01.12.2023 21:23
500,00 грн.
Усі донори

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зібрано

Схожі проєкти
Максим мріє перемогти хворобу. 7
Підтримати
Здоров'я
Максим мріє перемогти хворобу. 7
Максим Шевченко – це мужній підліток, який змагається з важкою хворобою. Його життя складне, але завдяки…
Почути голос сина. 2
Підтримати
Здоров'я
Почути голос сина. 2
Маленький Іван з 10 дня від народження знаходиться у лікарні… Під час комплексного обстеження в Інститут…
Острівець спокою під час війни
Підтримати
Здоров'я
Острівець спокою під час війни
Завдяки проєкту ми забезпечимо творчу майстерню дерев'яного декору Woodins всім необхідним, щоб діти там…
Саша мріє встати з інвалідного візка. 5
Підтримати
Здоров'я
Саша мріє встати з інвалідного візка. 5
Розпочався новий рік, а з ним нові складнощі та плани. У Саші давня проблема з лівою рукою, вона дуже сп…
Показати всі