Врятувати зір Сергійкові
Врятувати зір Сергійкові
Завершений

Врятувати зір Сергійкові

Проєкт здійснює
Розпочато: 07.10.2019
Вінницька обл.
Завершений
Всього зібрано
12656,0 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
12656,00 грн.

Активний, сміливий, розумний та веселий – це Сергійко Іванов. Хлопчик із багатодітної сім’ї з Вінницької області. Окрім Сергійка, у мами ще двоє діток: 7-річний Сашко та Максимчик, якому 2,9 роки. Сергій навчається у 2-А класі. Як і всі хлопчаки, полюбляє ганяти у футбол та кататися на велосипеді. Обожнює ходити з дідусем на рибалку. "Є прагнення до навчання, – пише мама Сергія, – але з кожним днем зір знижується і не дає повноцінно розвиватися".

У хлопчика – вроджена катаракта. До п'яти років захворювання ніяк не проявлялося. Те, що у Сергійка проблеми з очима, стало відомо випадково. Близькі стали помічати, що хлопчик став до всього придивлятися все ближче, а потім ще ближче. Коли мама з сином звернулися до лікаря, то після огляду сказали, що така вада у дитини з народження. І єдиний вихід з ситуації – це операція з заміни кришталика на обох очах, яку планують проводити в столичному "ОХМАТДИТі", в Центрі мікрохірургії ока. Зараз найголовніше – прооперувати око, щоб дитина не втратила зір.

Мама за фахом оператор комп'ютерного набору. Наразі перебуває у декретній відпустці з найменшим сином і самостійно впоратися з витратами їй не під силу. "Просимо у вас допомоги, – звертається мати хлопчика до небайдужих людей, – щоб Сергій став краще бачити та радіти життю".

Підтримайте, будь ласка, Сергійка!

 

ПІБ: Іванов Сергій Дмитрович, 19.03.2012 р.

Місто: Браїлів, Вінницька обл.

Діагноз: Вроджена центральна катаракта обох очей

ID: 5520
Підтримали
54
Середній донат
102 грн.
ТОП-донат
5000 грн.
Підтримали
Сергій Ф
25.10.2019 12:13
577,20 грн.
Вадим Целюк
25.10.2019 12:11
20,37 грн.
Благодійна допомога
25.10.2019 12:04
100,00 грн.
Благодійна допомога
25.10.2019 11:52
66,21 грн.
Благодійна допомога
25.10.2019 11:32
2,05 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Схожі проєкти
Вся Україна. Допомога дітям з опіками.
Підтримати
Здоров'я
Вся Україна. Допомога дітям з опіками.
Навесні 2023 року компанія Київстар розширює програму "Дитяча надія" новим напрямком - допомога дітям з …
Терапія для хороброго хлопчика
Підтримати
Здоров'я
Терапія для хороброго хлопчика
У 4 роки Володимиру поставили діагноз "аутизм (РАС)", йому присвоїли інвалідність. Володимир потребує по…
Активність – сенс її життя
Підтримати
Здоров'я
Активність – сенс її життя
Софії 9 років, у неї цукровий діабет І типу. Для підтримки і контролю глюкози в крові їй потрібно вводит…
Допоможіть Вікулі пройти реабілітацію
Підтримати
Здоров'я
Допоможіть Вікулі пройти реабілітацію
Шестирічна Віка з Дніпра любить малювати та все лагодити вдома разом із татом. У дівчинки синдром Дауна,…
Показати всі