Все буде добре: 6 етап зборів
Все буде добре: 6 етап зборів
Завершений

Все буде добре: 6 етап зборів

Розпочато: 19.02.2016
Київ
Завершений
Всього зібрано
14202,0 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
14202,00 грн.
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram

"У татових і маминих снах Катрусенька самостійно сидить і бавиться м'якими іграшками, жваво повзає і високо стрибає, впевнено ходить і швидко бігає, навіть розмовляє з батьками. Мріємо, що станеться диво. Але ми – реалісти і знаємо, все це варто плекати щоденною й копіткою працею без вихідних і святкових днів, інколи долаючи лінь, втому, смуток, біль, відчай та розпач… На сьогодні єдиним і пріоритетним для нас є медикаментозне лікування та систематична реабілітація у Міжнародній клініці відновного лікування м. Трускавця".

"Та і з цим, на жаль, не вдається впоратися самотужки. У родині працює лише тато, а матеріальної допомоги по догляду за дитиною, яку отримує мама, ледь-ледь вистачає на памперси та найнеобхідніші засоби гігієни для Катюшки.

Тому наша донечка, незважаючи на свій юний вік – чотири рочки, має зовсім не дитячий розпорядок дня, де розписаний кожний день тижня. Тут окрім звичайного вмивання, харчування, прогулянок на свіжому повітрі, обов’язковими є лікувальна фізкультура, що включає в себе роботу на м’ячику та шведській стінці, спортивному маті та валику, похилій стійці (вертикалізаторі) та пересувному стільчику, а також загальний (курсами) та логопедичний масажі й вправи на розвиток мовлення, плавання у басейні, педагогічні заняття за системою Петьо, гра на дитячому фортепіано, складання різноманітних пірамідок та пасочок, вивчення віршиків з ілюструванням їх власними рухами та жестами, освоєння навичок ходи та багато іншого.

Самостійну роботу вдома ми поєднуємо із поїздками у реабілітаційні центри (Трускавець, Вінниця), де отримуємо консультації фахівців та необхідне для Катюні лікування. Як завжди, найбільше досягнень спостерігаємо після відвідування Міжнародної клініки відновного лікування м. Трускавця. Остання реабілітація допомогла їй суттєво укріпити м'язи спинки (рівніше і довше сидить при підтримці дорослого), значно знизити м’язовий тонус, особливо у ніжках (стопах), покращити опору на кисті рук у положення на животику. Донечка намагається самостійно опиратися і декілька секунд утримуватися на передпліччі і колінцях (т.з. "четвереньки"). Вона стає все більше і більше активнішою, уважною і витривалішою. Медичний персонал ніжно називає її "розумничкою" і "молодчиною".

Стараємося не зупинятися на досягнутому, йти вперед попри всі перешкоди. Зізнаємося відверто, не легко залишатися оптимістами. Скрутне матеріальне становище спонукало нас поступово відмовитися від іпотерапії та голковколювання, що, безперечно, давало певні позитивні результати. А дельфінотерапія, яку так наполегливо радять неврологи, лише у далеких планах.

Змушені знову і знову звертатися до всіх небайдужих людей з проханням про фінансову підтримку нашої крихітки. Надіємося, що відсутність коштів не стане перешкодою на шляху до її одужання. Віримо, батьківські найзаповітніші мрії обов’язково здійсняться!

З великою повагою і любов'ю до всіх, сім'я Колесникових"

 

ПІБ: Колесникова Катерина Сергіївна, 10.08.2011

Місто: Київ

Діагноз: ДЦП, спастична диплегія, ЗПМР, рухові порушення ІV рівня за класифікацією GMFCS, функції руки V рівня за класифікацією MACS

ID: 2010
Підтримали
Благодійна допомога
21.03.2016 10:55
1471,00 грн.
Володимир Т.
21.03.2016 10:47
4400,00 грн.
Благодійна допомога
21.03.2016 10:29
3000,00 грн.
Благодійна допомога
21.03.2016 10:24
20,00 грн.
Благодійна допомога
21.03.2016 09:54
100,00 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Допомогти може кожен

Допомогти простіше, ніж ви думаєте. Створіть власну кампанію збору коштів та діліться з друзями.
Разом ми швидше збираємо гроші!

Створити кампанію
Схожі проєкти
Все у твоїх руках
Підтримати
Здоров'я
Все у твоїх руках
Діти з вродженою вадою серця потребують допомоги. Підтримайте збір Сабіни Мусіної на серцеві імпланти.
Мамо, у мене немає дитинства! 5
Підтримати
Здоров'я
Мамо, у мене немає дитинства! 5
Багато хто з вас уже знайомий з Євою декілька років. Завдяки вашій підтримці дівчинка пройшла кілька кур…
Сашуня: любов великої родини
Підтримати
Здоров'я
Сашуня: любов великої родини
Сашуня була покинута й нікому не потрібна… Аж раптом стала любою донечкою і сестричкою у великій родині.…
Діагностика, що рятує життя
Підтримати
Здоров'я
Діагностика, що рятує життя
Ні для кого не секрет, що сучасна медицина розвивається шаленими темпами. Те, що колись було недоступно …
Показати всі