Встояти на ногах: 2 етап зборів
Встояти на ногах: 2 етап зборів
Завершений

Встояти на ногах: 2 етап зборів

Розпочато: 29.01.2015
Київ
Завершений
Всього зібрано
6706,0 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
6706,00 грн.
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram

Павлу 15 років, і у нього ДЦП. Його мрії прості: нормально ходити і в майбутньому стати знаменитим фотографом, хоча сам фотографуватися Паша не любить. Він народився недоношеним на 6,5 місяці, не міг самостійно дихати. Ще в пологовому будинку до мами Павлика підійшла санітарка і сказала: "Не плач, нічого хорошого з твоєю дитиною не буде. Навіщо йому жити, щоб лежати дубом. Краще нехай не виживе, тобі легше буде, народиш ще." Проте ніхто й не думав здаватися.

Спочатку мама молилася. Потім настав етап довгих поневірянь по лікарнях. До 3 років Павлуша практично не виходив із різних клінік. Його тато помер, коли хлопчикові було 6 років, а мама сильно хворіє, виховує дітей одна, і розраховувати їй ні на кого.

У віці одного року про Пашу вийшла стаття в газеті "Факти": "Щоб поставити однорічного сина на ноги, мамі доводиться робити йому сотні вправ на день". Трохи пізніше вийшла ще одна стаття в цій же газеті.

"Ти не мати – а нелюд, - говорили сусіди, коли Павлуші робили терапію Войта, - це така методика лікування, коли натискаєш на певні точки в певному положенні дитини, тільки тоді з'являється результат, а без сліз і криків – ніяк. - Іншого виходу в мене не було," - говорить мама Паші.

У 2,5 роки хлопчик зробив перші невпевнені кроки, ледь-ледь вийшло. Чого батьки тільки не вигадували: і клали в коляску цеглу, щоб міг за нею вчитися ходити; майстрували поручні по всьому будинку, щоб тримати рівновагу; об'їздили багато санаторіїв, пройшли курсів лікування. Усе б наче нічого, дорослішає, але ще того результату, до якого прагнули, поки немає. Лікарі обіцяють не повне одужання, але зробити все можливе, щоб домогтися максимального результату, і в майбутньому Паша зможе обходитися без допомоги дорослих і бути самостійним.

Коли навчався в спеціальному класі, де діти були всі з проблемами, начебто і не прагнув до кращого, а коли перевели до звичайного – з'явилося бажання стати краще: грати на уроках фізкультури в футбол, а не просто сидіти на лавці і не знати куди подітися від образи. Пробували навіть піти в інва-спорт, де займаються діти-інваліди. Футбол відразу відпав, ну ніяк не виходило подати м'яча правильно хворими ногами. Довелося піти. Пробували легку атлетику – це біг, стрибки. Паша зайняв перше місце, але як не прикро, довелося залишити, бо дуже боліли ноги, і серце почало "колоти".

Тепер Павло пробує фотографувати. Минулого року зайняв перше місце по Оболонському району, і йому запропонували у вигляді подарунка пройти безкоштовно фотокурси при Київській фотошколі. А цього року він зайняв перше місце по місту Києву.

"Дуже сподіваємося на Вашу допомогу небайдужих до чужої біди людей. Дай Бог всім здоров'я, і щоб все у всіх було добре. Оплата лікування, проживання, харчування дуже дорого обходяться, і ми не в змозі самостійно все витягнути, тому й звертаємося за допомогою!" - говорить мама Павлика.

 

ПІБ: Верчинський Павло Русланович, 10.07.1999 р.

Місто: Київ

Діагноз: ДЦП, спастична диплегія

ID: 1297
Підтримали
Благодійна допомога
13.02.2015 09:56
1872,00 грн.
Сергей Осадчук
13.02.2015 06:39
760,00 грн.
Благодійна допомога
12.02.2015 23:51
50,00 грн.
Благодійна допомога
12.02.2015 21:44
40,00 грн.
Алексей и Катя
12.02.2015 19:35
20,00 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проект завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Допомогти може кожен

Допомогти простіше, ніж ви думаєте. Створіть власну кампанію збору коштів та діліться з друзями.
Разом ми швидше збираємо гроші!

Створити кампанію
Схожі проекти
Допоможемо разом з Покупон
Підтримати
Здоров'я
Допоможемо разом з Покупон
У світі багато речей, які хочеться вдосконалити, виправити, полегшити, і тому Покупон об'єднує всіх бажа…
Велика боротьба маленького Кирила
Підтримати
Здоров'я
Велика боротьба маленького Кирила
Кирило з'явився на світ у жовтні 2018 року на 38-му тижні вагітності. Хоча пологи були складними і з тру…
Amway Європа підтримує лікарів у боротьбі із COVID-19
Підтримати
Здоров'я
Amway Європа підтримує лікарів у боротьбі із COVID-19
Amway Європа долучається до всеукраїнської допомоги і перераховує на рахунок фонду свій внесок, який під…
ELAN рятує життя передчасно народжених малюків
Підтримати
Здоров'я
ELAN рятує життя передчасно народжених малюків
Професійний бренд ÉLAN збирає кошти на придбання медичної апаратури для виходжування передчасно народжен…
Показати всі