Їжа для дітей переселенців
Їжа для дітей переселенців

Їжа для дітей переселенців

Проєкт здійснює
Розпочато: 01.05.2023
Київ
Активний
Залишилось зібрати
71972,00 грн.
Зібрано у відсотках
4%
Потрібно зібрати
75000,00 грн.
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram

Продукти – це завжди найнеобхідніша потреба родин. Особливо вони затребувані для сімей ВПО, які разом із дітьми були вимушено переміщені з рідних домівок до інших населених пунктів. Наразі ми хочемо підтримати 50 родин ВПО з дітьми, які перебувають на обліку в Шевченківському районному в місті Києві центрі соціальних служб. Ці сім’ї перебувають у складних життєвих обставинах і не мають можливості забезпечити своїх дітей необхідними і якісними продуктами.

Ми хочемо допомогти їм подолати тимчасові труднощі та передати їм продуктові набори, які будуть складатися з ковбаси, сосисок, масла, олії, гречаної крупи, рису, різного виду курячого м’яса, свіжих фруктів, солодощів та багато чого іншого.

Просимо у всіх небайдужих підтримати наш проєкт будь-якою сумою! Зробіть власний внесок у добробут родин, які разом з дітьми змушені були втікати від війни, та наразі потребують сторонньої підтримки.

Давайте разом зробимо світ кращим місцем!

ID: 8731

Ваша допомога потрібна, як ніколи. Підтримайте проєкт, щоб додати трішки добра у цей світ!

Підтримати

Підтримали
Благодійна допомога
30.05.2023 13:22
500,00 грн.
Микола
28.05.2023 12:01
1000,00 грн.
сім'я Качур
25.05.2023 18:34
100,00 грн.
Благодійна допомога
23.05.2023 16:48
150,00 грн.
Благодійна допомога
23.05.2023 15:43
50,00 грн.
Усі донори
Допомогти може кожен

Допомогти простіше, ніж ви думаєте. Створіть власну кампанію збору коштів та діліться з друзями.
Разом ми швидше збираємо гроші!

Створити кампанію
Схожі проєкти
Їжа для дітей. 18
Підтримати
Соціальна допомога
Їжа для дітей. 18
Завдяки Вашій підтримці нашого проєкту ми зможемо забезпечити до 12 дітей повноцінним, збалансованим хар…
Планшети для стареньких
Підтримати
Соціальна допомога
Планшети для стареньких
Поряд з нами живуть унікальні люди, які пам’ятають час, коли не те що комп’ютерів – електрики у хаті не …
Вилікувати дитячі душі
Підтримати
Соціальна допомога
Вилікувати дитячі душі
Лікувати дитячі душі – тонка робота. Душі дітей з інвалідністю лікувати ще важче. Серйозні хвороби, цьку…
Безпечне перевезення вимушено переміщених дітей
Підтримати
Соціальна допомога
Безпечне перевезення вимушено переміщених дітей
В рамках проєкту ми плануємо зібрати необхідну суму коштів – 50 000 грн – на закупівлю двигуна та розхід…
Показати всі