Їжа для діток з найбідніших родин. 5
Їжа для діток з найбідніших родин. 5

Їжа для діток з найбідніших родин. 5

Проєкт здійснює
Розпочато: 17.05.2024
Хмельницький
Завершений
Всього зібрано
30000,0 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
30000,00 грн.

Щодня ми зустрічаємо родини, що проживають поруч або ж у віддалених населених пунктах та які опинилися в дуже складній матеріальній ситуації. Причинами цього можуть бути як хвороби чи інвалідність батьків, так і різні життєві ситуації, коли люди стають безпорадними перед обставинами й не можуть самотужки впоратися та допомогти тим, хто від них залежить. Найскладніше у таких ситуаціях дітям, адже вони, не маючи жодних ресурсів через вік та залежність від дорослих, які б мали про них подбати, часто змушені просто виживати завдяки небайдужості сторонніх людей. 

Уже досить тривалий час ми знаходимо та допомагаємо таким родинам, в яких виховується багато малолітніх дітей, де мати часто сама без будь-якої допомоги та можливості працювати намагається виховувати своїх діток, де батьки є хворими або ж не в змозі нормально піклуватися про власних дітей. Часто такі діти живуть у вкрай незадовільних побутових умовах та не знають, чи матимуть їжу на завтра.

Ми маємо на меті підтримувати їх, даючи, по можливості, бодай найнеобхідніше – їжу та побутові речі, без яких неможливо зберегти здоров’я та нормальне існування. Тому завдяки проєкту ми плануємо закупити продукти та речі найпершої потреби близько 20 дітям із найбідніших родин, аби вони могли жити, навчатися та зростати, попри важкі обставини, в яких опинилися від самого початку свого життя.

Кожна дитина заслуговує на нормальне дитинство, на радість та впевненість у тому, що буде завтра, і воно буде з їжею, дахом над головою та найнеобхіднішими речами.

Долучаймося до доброї справи та зробімо світ діток трохи радіснішим та теплішим! 

*З етичних міркувань на фото проєкту не видно облич дітей та дорослих, проте вони потребують нашої підтримки та турботи.

ID: 9462
Підтримали
Благодійна допомога
01.07.2024 17:12
8684,83 грн.
Благодійна допомога
28.06.2024 14:48
100,00 грн.
Благодійна допомога
25.06.2024 14:28
100,00 грн.
Благодійна допомога
25.06.2024 03:00
119,00 грн.
Благодійна допомога
23.06.2024 23:27
200,00 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Схожі проєкти
Підлітковий простір в умовах війни
Підтримати
Соціальна допомога
Підлітковий простір в умовах війни
Допоможіть підліткам відчути що їх чують, розуміють та цінують. Ми дамо їм можливість відчути впевненіст…
Центр мами та дитини. 10
Підтримати
Соціальна допомога
Центр мами та дитини. 10
Ваша підтримка нашого проєкту стане протягнутою рукою допомоги вагітним жінкам та одиноким мамам з дітьм…
Допоможи стареньким, прикутим до ліжка
Підтримати
Соціальна допомога
Допоможи стареньким, прикутим до ліжка
Звертаємося до Вас із проханням про допомогу в закупівлі необхідних речей для тих, хто не має змоги само…
Підгузки та пелюшки для людей похилого віку
Підтримати
Соціальна допомога
Підгузки та пелюшки для людей похилого віку
Завдяки проєкту ми закупимо пелюшки та підгузки для лежачих важкохворих людей похилого віку. Вони вимуше…
Показати всі