Їжа для найбідніших. 10
Їжа для найбідніших. 10

Їжа для найбідніших. 10

Проєкт здійснює
Розпочато: 31.03.2020
Хмельницька обл.
Завершений
Всього зібрано
20000,0 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
20000,00 грн.

Сьогодні, коли у нашу країну, як і в більшість країн світу, прийшла справжня біда, ми не можемо залишити напризволяще тих, хто є зараз точно найбеззахисніший, найвразливіший – старенькі, хворі, самотні люди. Таких підопічних у нашому фонді маємо близько 30, і ці люди впродовж тривалого часу отримували у нас турботу, опіку та допомогу, в тому числі – харчування у нашій Благодійній їдальні, куди приходили щодня.

Сьогодні, коли у нашу країну, як і в більшість країн світу, прийшла справжня біда, ми не можемо залишити напризволяще тих, хто є зараз точно найбеззахисніший, найвразливіший – старенькі, хворі, самотні люди. Таких підопічних у нашому фонді маємо близько 30, і ці люди впродовж тривалого часу отримували у нас турботу, опіку та допомогу, в тому числі – харчування у нашій Благодійній їдальні, куди приходили щодня. 

Тих стареньких, хто вже самостійно не міг прийти через немочі та хвороби, наші працівники та волонтери відвідували вдома, привозячи смачні обіди та продуктові набори. Сьогодні дома змушені залишатися всі наші літні підопічні, адже вони у групі ризику, бо ж більшості з них понад 70 років і кожен має хронічні і часто невиліковні хвороби, тож будь-який вихід за поріг власної домівки може стати для них фатальним.

Ці бідні люди зараз у розпачі: майже у всіх у них немає родини чи близьких людей, які б могли попіклуватися про них, купити та принести продукти і вони можуть просто померти голодною смертю. Іноді їм трохи, в міру можливостей, приносять їжу сусіди, інші добрі люди, часто самі літнього віку та слабкі, однак ця допомога є епізодичною, бо ж усім зараз сутужно і ніколи не можна бути впевненим, чи відвідає хтось самотніх стареньких завтра…

Працівники та волонтери фонду, звичайно, не залишають своїх підопічних сам-на-сам з бідою, навідуються до них щоденно, однак наразі наші ресурси вичерпуються, кошти на закупівлю продуктів для стареньких потребуючих закінчуються і ми змушені звернутися до всіх небайдужих людей з проханням про допомогу.
Нам потрібно закупити найнеобхідніших продуктів харчування для формування 30 продуктових наборів, аби доставити їх прямо в домівки наших самотніх та хворих стареньких, щоб зробити це якнайшвидше нам необхідно зібрати 20 000грн. Це допоможе протриматися нашим підопічним певний час. А нам дасть нам час зібрати кошти для наступної закупки продуктів та ліків для наших стареньких і хворих підопічних.

Дорогі благодійники! Сьогодні, як ніколи, у кожній країні люди об’єднуються, щоб допомогти найслабшим своїм громадянам, тим, хто без нашої допомоги просто не виживе. Давайте й ми врятуємо чиїсь життя! Час настав! Зробити це зовсім нескладно – кожен з нас може просто переказати декілька гривень, кому скільки підказує серце, і врятувати від загибелі наших немічних, самотніх стареньких бабусів та дідусів…Крім нас з вами у них нікого немає…

ID: 5983
Підтримали
Благодійна допомога
10.04.2020 23:41
0,39 грн.
Благодійна допомога
10.04.2020 20:01
1381,00 грн.
Благодійна допомога
10.04.2020 19:52
20,38 грн.
Sergei Savitskiy
10.04.2020 18:32
203,67 грн.
Благодійна допомога
10.04.2020 18:19
500,00 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Схожі проєкти
Продукти дітям з Ірпеня!
Підтримати
Соціальна допомога
Продукти дітям з Ірпеня!
Продукти – це завжди найнеобхідніша потреба родин. Особливо вони необхідні для сімей ВПО, які разом з ді…
Турбота – назустріч нікопольцям
Підтримати
Соціальна допомога
Турбота – назустріч нікопольцям
Завдяки проєкту ми закупимо підгузки для 88 стареньких людей та одиноких лежачих хворих, котрі проживают…
Пережити зиму – допомога сімʼї-ДБСТ з Апостолове
Підтримати
Соціальна допомога
Пережити зиму – допомога сімʼї-ДБСТ з Апостолове
Родина проживає у м. Апостолове Дніпропетровської області, дуже близько до лінії фронту, а тому місто ст…
Тепличка для щасливого личка
Підтримати
Соціальна допомога
Тепличка для щасливого личка
У Дитячому містечку "Дім Ангела" волонтери БФ "Ти-Ангел" організовують не лише цікаве та корисне дозвілл…
Показати всі