Їжа для найбідніших. 11
Їжа для найбідніших. 11

Їжа для найбідніших. 11

Проєкт здійснює
Розпочато: 05.05.2020
Хмельницька обл.
Завершений
Всього зібрано
20000,0 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
20000,00 грн.

Благодійна їдальня, що діє при нашому фонді уже багато років, є єдиним місцем у містечку, де старенькі, хворі та безпорадні через немічність та інші вади фізичного чи розумового здоров’я люди можуть отримати гарячий смачний обід, розуміння, прийняття та підтримку. Щоденно близько 30 таких нужденних приходять до їдальні, що є у найскрутніші часи їхнього життя порятунком, без якого вони б не вижили.

Благодійна їдальня, що діє при нашому фонді уже багато років, є єдиним місцем у містечку, де старенькі, хворі та безпорадні через немічність та інші вади фізичного чи розумового здоров’я люди можуть отримати гарячий смачний обід, розуміння, прийняття та підтримку. Щоденно близько 30 таких нужденних приходять до їдальні, що є у найскрутніші часи їхнього життя порятунком, без якого вони б не вижили. 

Найчастіше ці люди є самотніми – у них немає дітей або інших близьких, які б про них потурбувалися, а якщо і є, то такі, що відмовилися допомогти стареньким та хворим родичам. У кожного з них своя історія, але спільним є те, що усі вони сьогодні вкрай потребують нашої допомоги. Зараз нелегко усім, проте таким людям, які не здатні ані фізично, ані фінансово самі про себе попіклуватися – найважче. Вони просто безпорадні та цілковито залежні від інших.

Наразі такі люди здебільшого перебувають у групі ризику через хвороби та літній вік і не можуть виходити з дому, щоб отримати їжу у нас, тому волонтери та працівники фонду щодня привозять обід і найнеобхідніші продукти цим стареньким, немічним та хворим додому. Це допомагає їм вижити. І це робить нас людьми. Це дає нам шанс виявити нашу людяність, милосердя та протягнути руку допомоги тим, хто цього зараз найбільше потребує.

Кожен може допомогти у міру власної можливості – пожертвувавши декілька гривень або відвідавши з простим, але таким смачним обідом цих безпомічних нужденних вдома. Тому звертаємося до усіх, чийого серця торкає чужа біда: для того, щоб врятувати чиїсь крихкі уже життя, не потрібно багато грошей або зусиль – кожен з нас може без втрат для себе пожертвувати на цю справу милосердя зовсім невеличку суму – наприклад, вартість чашки кави або порції морозива чи квитка в кіно, а в результаті – разом врятуємо від тихої смерті декілька десятків самотніх, хворих, стареньких людей, яким, окрім як на нас з Вами більше ні від кого чекати допомоги.

Добро повертається до того, хто його віддає. Долучаймося! Іноді врятувати життя легше, аніж здається.

ID: 6078
Підтримали
Благодійна допомога
02.06.2020 11:05
0,41 грн.
Благодійна допомога
01.06.2020 17:32
811,00 грн.
Благодійна допомога
01.06.2020 16:02
50,93 грн.
Благодійна допомога
01.06.2020 13:52
305,77 грн.
Благодійна допомога
01.06.2020 12:35
101,96 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Схожі проєкти
Допомога дітям та родинам під час війни
Підтримати
Соціальна допомога
Допомога дітям та родинам під час війни
Тут ви рятуєте життя дітей, які страждають від війни в України.
Центр мами та дитини. 8
Підтримати
Соціальна допомога
Центр мами та дитини. 8
У нашому Центрі мами та дитини вагітні жінки та мами з дітьми отримують не тільки тимчасове житло, а й п…
Їжа для херсонців похилого віку
Підтримати
Соціальна допомога
Їжа для херсонців похилого віку
Ми хочемо підтримати 200 херсонців похилого віку, які не мають змоги власноруч приготувати їжу та потреб…
Скарбничка категорії "Соціальна допомога"
Підтримати
Соціальна допомога
Скарбничка категорії "Соціальна допомога"
Кошти з цієї Скарбнички йдуть на підтримку самотніх стареньких, багатодітних сімей, дітей-сиріт, усіх лю…
Показати всі