Їжа для найбідніших. 12
Їжа для найбідніших. 12

Їжа для найбідніших. 12

Проєкт здійснює
Розпочато: 23.07.2020
Хмельницька обл.
Завершений
Всього зібрано
20000,0 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
20000,00 грн.

Старенькі, хворі, немічні й самотні… Саме вони є підопічними Благодійної їдальні, яка уже декілька років діє при нашому Благодійному фонді. Ці люди з дня у день приходять до їдальні, аби отримати їжу, на яку в іншому місці їм сподіватися не доводиться. Вони знають – саме у Благодійній їдальні на них чекають гарячий обід та добре слово підтримки – щодня, за будь-яких умов, що б не сталося. 

Як от зараз – коли епідемія та карантин, з нею пов’язаний, зруйнували звичний устрій життя усіх людей, поміняв усі плани, вніс свої корективи в усі сфери життя... Проте ми й надалі намагаємося підтримувати таких хворих та стареньких, аби вони не загинули у цей і без того складний період. Наразі поступово відновлюємо прийом у себе в їдальні підопічних, проте більшість з них усе ще відвідуємо вдома, куди наші волонтери привозять гарячі обіди та продукти цим знедоленим, які, на жаль, не в змозі самостійно про себе подбати через фізичні, ментальні вади, хвороби або ж немічну старість, яка не дає вийти за поріг власного дому, а то й навіть встати з ліжка.

Більшість коштів з тієї мізерної пенсії, які отримують ці люди у якості пенсії по старості або по інвалідності, заледве вистачає на найнеобхідніші ліки, які їм щодня життєво необхідні. Того, що залишається, ледь стає на хліб і якісь найдешевші продукти всього на декілька днів… Без сторонньої допомоги цим людям не вижити. Саме завдяки Українській Біржі Благодійності, та усім вам – тим, кому небайдужі подібні історії, нам вдається збирати кошти на придбання продуктів харчування для таких підопічних.

І сьогодні також звертаємося по допомогу у зборі коштів, аби закупити найнеобхідніше для приготування їжі близько тридцятьом стареньким самотнім бабусям та дідусям, про яких нікому більше подбати, бо ж або не мають дітей чи близьких родичів, або ж ті відмовилися піклуватися про немічних батьків чи рідних, та хворим покинутим людям, які майже постійно, одиноко й ізольовано, перебувають у чотирьох стінах.

Зібраних коштів у сумі 20 000 грн має вистачити на закупівлю продуктів для таких людей на місяць-півтора, ми також постійно шукаємо інші джерела фінансування для підтримки самотніх, стареньких та хворих, та дуже розраховуємо на Вашу підтримку у цій шляхетній справі милосердя.

Нехай добро повернеться сторицею кожному!

ID: 6217
Підтримали
Благодійна допомога
16.08.2020 22:05
885,37 грн.
Благодійна допомога
16.08.2020 15:58
102,02 грн.
Благодійна допомога
15.08.2020 19:49
96,83 грн.
Благодійна допомога
15.08.2020 15:49
509,16 грн.
Благодійна допомога
15.08.2020 13:41
100,00 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Схожі проєкти
Харчування евакуйованих
Підтримати
Соціальна допомога
Харчування евакуйованих
Завдяки проєкту ми забезпечимо комплексним харчуванням евакуйованих осіб, що прибувають із Донецької обл…
Вилікувати дитячі душі
Підтримати
Соціальна допомога
Вилікувати дитячі душі
Лікувати дитячі душі – тонка робота. Душі дітей з інвалідністю лікувати ще важче. Серйозні хвороби, цьку…
Скарбничка категорії "Соціальна допомога"
Підтримати
Соціальна допомога
Скарбничка категорії "Соціальна допомога"
Кошти з цієї Скарбнички йдуть на підтримку самотніх стареньких, багатодітних сімей, дітей-сиріт, усіх лю…
Ноутбуки для дітей-переселенців
Підтримати
Соціальна допомога
Ноутбуки для дітей-переселенців
Родина Кімлик має статус дитячого будинку сімейного типу, в якому наразі виховується і проживає 8 дітей.…
Показати всі