Їжа для найбідніших. 13
Їжа для найбідніших. 13

Їжа для найбідніших. 13

Проєкт здійснює
Розпочато: 22.09.2020
Хмельницька обл.
Завершений
Всього зібрано
20000,0 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
20000,00 грн.

Благодійна їдальня, яка є єдиним місцем, де можуть поїсти бідні, самотні і літні люди, існує виключно за рахунок пожертвувань від парафіян римо-католицької церкви та інших небайдужих. Однак зараз, зважаючи на стрімке подорожчання продуктів харчування при одночасному зубожінні населення, зокрема категорій, які і так є найбіднішими, кількість людей, які харчуються в благодійній їдальні, постійно збільшується, а ресурси фонду для придбання їжі для жебраків, вичерпуються і їх вкрай не вистачає. До кінця карантинно-обмежувальних заходів, коли їдальня не може приймати нужденних, ми доставляємо їм обіди додому.

Довгий час Благодійному фонду вдавалося самостійно забезпечувати первинні потреби людей, які опинилися в складних життєвих обставинах, а точніше – на межі виживання. Однак, на сьогоднішній день не вистачає коштів на придбання найнеобхідніших продуктів харчування для подальшого функціонування благодійної їдальні, що діє при фонді. Зараз їдальня існує на пожертви, однак їх не вистачає.

Допомогти людям похилого віку, одиноким і хворим людям, які залишилися на схилі років абсолютно одні, наодинці зі своїми проблемами і болями – святий обов'язок кожного з нас. Тому що тільки милосердя, співчуття і допомогу слабким, тим, хто вже не в змозі самостійно про себе подбати, вказує на те, що ми люди в повному сенсі цього слова.

Старенькі і хворі люди змушені сьогодні рахувати кожну копійку, тому що якщо придбаєш щось трохи більше з їжі, то залишишся без ліків, від яких залежить життя і які змушений вже приймати довічно... Так виглядають сумні будні цих людей, які все життя чесно працювали на благо своєї країни, а сьогодні змушені рахувати копійки до пенсії і приходити благодійну їдальню, яка діє при нашому фонді, і є єдиним місцем, де такі знедолені щодня отримують обіди і продукти для виживання. Тим, хто самостійно (через хвороби, які прикували до ліжка або немічність) не можуть приходити в нашу їдальню, волонтери фонду привозять продукти і готові обіди додому.

Ми неодноразово зверталися за допомогою у зборі коштів на цій платформі, і завжди знаходили розуміння і підтримку. Ось і сьогодні звертаємося з проханням допомогти зібрати необхідну суму, щоб придбати продукти харчування для наших підопічних – людей похилого віку, немічних і хворих людей. Крім нас з Вами, їм більше ніде шукати допомогу. Зібравши необхідну суму на dobro.ua, фонд зможе закупити основні групи продуктів, забезпечить виживання десятків жебраків людей, які по старості, інвалідності, недієздатність не в змозі забезпечити себе самостійно необхідним.

Зробимо добру і скромну справу милосердя, і будемо винагороджені у стократ. Приєднуйтесь!

ID: 6372
Підтримали
Благодійна допомога
21.10.2020 14:42
21,12 грн.
Благодійна допомога
21.10.2020 11:22
305,77 грн.
Благодійна допомога
21.10.2020 07:25
51,01 грн.
Благодійна допомога
20.10.2020 17:28
305,77 грн.
Благодійна допомога
20.10.2020 12:48
500,00 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Схожі проєкти
Діти, яким потрібна ваша турбота
Підтримати
Соціальна допомога
Діти, яким потрібна ваша турбота
Завдяки проєкту ми забезпечимо ГО "Запорука майбутнього" в Одесі, під опікою якої знаходиться 320 сімей,…
Давайте спишемо мотлох швидше. Постіль
Підтримати
Соціальна допомога
Давайте спишемо мотлох швидше. Постіль
Благенька постіль мало не розлазиться в руках – її давно пора було б списати, але замінити нічим. Але ж …
Їжа для херсонців похилого віку
Підтримати
Соціальна допомога
Їжа для херсонців похилого віку
Ми хочемо підтримати 200 херсонців похилого віку, які не мають змоги власноруч приготувати їжу та потреб…
88002 - SMS-благодійність
Підтримати
Соціальна допомога
88002 - SMS-благодійність
Ідеям, що змінюють світ та допомагають людям у складних життєвих обставинах, часто бракує фінансової під…
Показати всі