Їжа для найбідніших. 20
Їжа для найбідніших. 20

Їжа для найбідніших. 20

Проєкт здійснює
Розпочато: 09.05.2022
Хмельницький
Завершений
Всього зібрано
35000,0 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
35000,00 грн.

Війна внесла свої жорстокі корективи в усі сфери життя українців. Особливо ж постраждали ті, хто втратив рідних, отримав каліцтво, залишився без житла внаслідок агресивних бойових дій з боку росії і наразі вимушені проживати на відносно безпечних територіях України в статусі переселенців. А також особливо вразливими виявилися ті, хто й до війни ледве зводив кінці з кінцями – старенькі, немічні та хворі самотні люди. Уже досить тривалий час ми допомагаємо таким людям вижити, підтримуючи їх найнеобхіднішим – продуктами та речами найпершої потреби.

Наші підопічні вже протягом тривалого часу харчуються у Благодійній їдальні, що діє при нашому Фонді, а літнім людям, які не можуть самостійно прийти за порцією гарячої страви, ми доставляємо продукти та найнеобхідніші для життя речі додому. Зараз, під час повномасштабної війни в Україні, ми також допомагаємо вимушено переміщеним особам із тимчасово окупованих територій та територій, де ведуться активні бойові дії, які знайшли тимчасовий прихисток у Хмельницькому. Тому на зібрані в рамках цього проєкту кошти ми плануємо закупити необхідні продукти для приготування гарячих страв у нашій Благодійній їдальні та доставки продуктових наборів додому для 55 наших підопічних – самотніх літніх та хворих хмельничан і вимушених переселенців, які живуть у місті.

Передусім, йдеться про тих із них, хто також має поважний вік і залишився самотнім, має інвалідність або ж доглядає за людиною з інвалідністю, багатодітні родини, які рятувалися від війни і залишилися з мінімумом речей і великою купою проблем. Для усіх них зараз першочерговим завданням є просто вижити.

Ось, наприклад, бабуся Раїса, яка разом із трьома внуками евакуювалася з Київської області. Ще задовго до війни жінка продала свою хатину в Хмельницькій області, думаючи, що доживатиме віку з дітьми на Київщині. Зараз змушена ютитися в колишніх сусідів, які прихистили її з онуками у своїй оселі. Проте серед наших підопічних є багато самотніх стареньких, які не мають рідних, а декому з них більше немає куди повертатися.

Тому зараз нам необхідно зібрати 35 000 гривень для забезпечення першочергових потреб таких знедолених людей, які наразі перебувають у нас на обліку.

Просимо долучитися, внести свій посильний вклад у нашу спільну справу – порятунок тих, хто постраждав від війни найбільше, допомога найслабшим і найвразливішим. Таким чином ми разом наближаємо нашу перемогу, кожен на своєму фронті!

*Фото проєкту взято з відкритих джерел.

ID: 8088
Підтримали
Благодійна допомога
31.07.2022 12:26
3520,00 грн.
Благодійна допомога
31.07.2022 12:04
2880,00 грн.
Благодійна допомога
31.07.2022 10:59
1600,00 грн.
Благодійна допомога
30.07.2022 21:42
553,98 грн.
Благодійна допомога
30.07.2022 15:51
1000,00 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Схожі проєкти
Марафон Добра #гастропак
Підтримати
Соціальна допомога
Марафон Добра #гастропак
Під час пандемії багато українських родин, які виховують дітей з інвалідністю, переселенці, багатодітні …
Засоби гігієни – для найвразливіших верств ВПО
Підтримати
Соціальна допомога
Засоби гігієни – для найвразливіших верств ВПО
Завдяки цьому проєкту ми забезпечимо щонайменше 200 осіб, у тому числі ВПО, найнеобхіднішими засобами ос…
Їжа для херсонців похилого віку
Підтримати
Соціальна допомога
Їжа для херсонців похилого віку
Ми хочемо підтримати 200 херсонців похилого віку, які не мають змоги власноруч приготувати їжу та потреб…
Допомога їжею для ВПО у Харківській області
Підтримати
Соціальна допомога
Допомога їжею для ВПО у Харківській області
Збираємо кошти на 1500 наборів продуктів харчування для родин ВПО, які евакуювалися з гарячих точок та о…
Показати всі