Запас спокою на рік
Запас спокою на рік
Завершений

Запас спокою на рік

Проєкт здійснює
Розпочато: 19.11.2018
Київ
Завершений
Всього зібрано
23400,0 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
23400,00 грн.

Коли твоє життя залежить від медичного обладнання – в прямому сенсі – починаєш радіти "дивним" речам. І замість іграшок просиш в подарунок… наприклад, шланги до інгалятора, наприклад, фільтри до кисневого апарату. І з цим все просто: якщо не замінювати ці штуки вчасно, можна в критичний момент залишитися без допомоги, "загриміти" в лікарню, а то і назавжди втратити частину легень… втратити можливість дихати. І тоді ні іграшки, ні солодощі не милі, тоді і свято – не свято. Ми хочемо подарувати нашим "найважчим" підопічним спокій, що життєво важливими "дрібницями" на майбутній рік вони забезпечені. 

Один із головних напрямків роботи нашого фонду – підтримка дітей та дорослих із важким генетичним захворюванням муковісцидоз. Маленька поломка ДНК є причиною маленької особливості: всі секрети в організмі мають підвищену в'язкість. І ця "дрібниця" несе катастрофічні наслідки. Страждають підшлункова залоза і печінка, порушується травлення, забиваються в'язким мокротинням і руйнуються легені… людині стає все важче дихати.

Порятунок від цієї напасті є – потрібно приймати цілий ряд ліків, щодня робити інгаляції та спеціальні фізичні вправи. Для цього потрібно мати вдома спеціальне обладнання. А якщо вже зовсім погано – кисневий апарат, який допоможе дихати замість хворих легень. І ось трубочки для дихання, фільтри та інші витратні матеріали потрібно регулярно замінювати, інакше обладнання стане працювати гірше, а то і зовсім вийде з ладу. Такий випадок – жах для кожної людини з муковісцидозом, адже апарати використовуються щодня, без них не вижити.

Ми хочемо, щоб жахів у новому році було якомога менше, а радості – більше. Давайте разом зробимо це для наших дівчаток і хлопчиків?

ID: 4596
Підтримали
Благодійна допомога
12.02.2019 16:04
1169,19 грн.
Благодійна допомога
12.02.2019 15:41
1019,25 грн.
Благодійна допомога
12.02.2019 13:44
15,37 грн.
Благодійна допомога
12.02.2019 12:22
50,93 грн.
Валерий Луцко
12.02.2019 11:14
50,92 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Схожі проєкти
Коли в родині дев’ять дітей
Підтримати
Здоров'я
Коли в родині дев’ять дітей
У Віталія діабет першого типу – невиліковна хвороба, що потребує ретельного догляду за дитиною і її харч…
Яна бореться – ми поруч
Підтримати
Здоров'я
Яна бореться – ми поруч
Дитинство Яночки з Царичанки завершилося у 9 місяців, коли у неї розвинувся вірусний енцефаліт. Сьогодні…
Матвій має шанс – допоможімо разом
Підтримати
Здоров'я
Матвій має шанс – допоможімо разом
Матвійчику ще немає й року, а він уже пережив боротьбу за життя. У його головному мозку накопичується рі…
Хоч когось врятувати від пекла вдома. 4
Підтримати
Здоров'я
Хоч когось врятувати від пекла вдома. 4
Перше і найнагальніше, про що просять родини, які доглядають лежачих хворих, – це підгузки та одноразові…
Показати всі