Запоріжжя: порятунок поранених дітей
Запоріжжя: порятунок поранених дітей
Активний

Запоріжжя: порятунок поранених дітей

Проєкт здійснює
Розпочато: 15.04.2022
Запоріжжя
Активний
Залишилось зібрати
811865,21 грн.
Зібрано у відсотках
69%
Потрібно зібрати
2654103,80 грн.
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram

UPD: шановні донори! В рамках цього проєкту ми розпочали збір на медичне обладнання у відділення хірургії Запорізької обласної лікарні, у тому числі на анестезіологічну станцію з можливістю вентиляції повторним використанням газової суміші. Завдяки популяризації цього проєкту на dobro.ua та лідерам думок про нього дізнались інші благодійники та за власний кошт придбали наркозну станцію та напряму передали її в лікарню. Ми щиро вдячні кожному, хто поширював інформацію про цей проєкт і донатив кошти. Оскільки, на жаль, потреби пацієнтів та лікарів цієї лікарні зростають, на зібрані кошти в рамках цього проєкту ми зможемо придбати замість анестезіологічної станції аж 2 мобільні відеобронхоскопи і повністю закрити потребу лікарні та всіх її відділень.

Зараз дитяче відділення хірургії Запорізької обласної лікарні переповнене. Тут діти різного віку, але майже всі вони постраждали від війни. Діти мають складні поранення голови, грудної клітки і шиї. Найбільше поранених дітей потрапляють сюди з півдня і сходу України. Саме цей медичний заклад стоїть сьогодні на передовій надання допомоги постраждалим у найбільш гарячих точках війни. Персонал лікарні працює 24/7, медики практично живуть на роботі.

Щодня із Донецької, Миколаївської і Запорізької області в лікарню привозять дітей з осколковими і кульовими пораненнями, опіками, важкими травмами. Багато дітей у критичному стані. Деяким із них довелося здійснювати ампутацію кінцівок. Від швидкості роботи хірурга залежить їхнє життя. А задля роботи лікарю потрібне сучасне медичне обладнання. "Очима лікаря" у проведенні хірургічних операцій, що пов'язані із травмами, є відеобронхофіброскоп. Наша мета – придбати 2 сучасні прилади (для новонароджених та дорослих дітей), які допоможуть лікарям проводити сучасну діагностику та операції у дітей, які отримали травми від вибухів, уламків ракет, мін, були поранені кулями та яких врятували з-під завалів.

Мобільні відеобронхофіброскопи – це мрія кожного хірурга. Адже це сучасне обладнання дозволяє проводити своєчасну діагностику травми гортані, трахеї, бронхів та легень, забезпечувати окремі етапи хірургічних втручань на органах дихання, контролювати перебіг та результат лікування в складній групі пацієнтів раннього віку. Це означає, що у лікарів буде ще більше можливостей надати сучасну медичну допомогу дітям та мати більше шансів на їх порятунок. 

Ми також плануємо закупити в Запорізьку обласну лікарню модульні монітори пацієнта з капнографом та морозильну скриню для зберігання крові та плазми, які допоможуть медикам рятувати життя українців.

Ось одна з історій: у цій лікарні лежить 11-річна дівчинка, яка евакуювалася з бабусею, мамою та сестрою евакуаційною автобусною колоною з Маріуполя. На блокпосту російські солдати зупинили колону і попросили всіх вийти. Проходячи повз дівчинку, один із солдатів мовчки вистрілив їй в обличчя. Куля пройшла через щелепу і зачепила корінь язика. Закривавлену дівчинку вороги дозволили відвезти до Запорізької лікарні. Дивом дівчинка залишилася живою, вона не зможе тепер розмовляти, але лікарі доклали максимум зусиль для врятування життя дівчинки.

*Фото проєкту взято з відкритих джерел.

ID: 8070

Ваша допомога потрібна, як ніколи. Підтримайте проєкт, щоб додати трішки добра у цей світ!

Підтримати

Підтримали
Благодійна допомога
05.07.2022 09:24
10,00 грн.
Благодійна допомога
03.07.2022 18:19
200,00 грн.
Благодійна допомога
02.07.2022 18:15
200,00 грн.
Благодійна допомога
02.07.2022 12:43
100,00 грн.
Благодійна допомога
02.07.2022 11:27
1000,00 грн.
Усі донори
Допомогти може кожен

Допомогти простіше, ніж ви думаєте. Створіть власну кампанію збору коштів та діліться з друзями.
Разом ми швидше збираємо гроші!

Створити кампанію
Схожі проєкти
Харківський регіон. Допомога дітям з хворобами серця.
Підтримати
Здоров'я
Харківський регіон. Допомога дітям з хворобами серця.
Компанія Київстар ініціювала проект «Дитяча надія», щоб допомагати дітям з хворобами серця та онкологічн…
У пологовий будинок необхідне нове обладнання!
Підтримати
Здоров'я
У пологовий будинок необхідне нове обладнання!
Забезпечення пологових будинків якісним сучасним обладнанням – це забезпечення безпечних пологів для жін…
BDayVyklyk: перший подих
Підтримати
Здоров'я
BDayVyklyk: перший подих
Передчасно народжені дітки – особливо під час війни - найуразливіша та найскладніша категорія пацієнтів…
5 апаратів за ціною 1? Підходить!​ 2
Підтримати
Здоров'я
5 апаратів за ціною 1? Підходить!​ 2
Реагувати треба швидко – коли у хворого на муковісцидоз зламався інгалятор, є дуже мало часу на те, щоби…
Показати всі