Запоріжжя: порятунок поранених дітей
Запоріжжя: порятунок поранених дітей
Завершений

Запоріжжя: порятунок поранених дітей

Проєкт здійснює
Розпочато: 15.04.2022
Запоріжжя
Завершений
Всього зібрано
2654103,8 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
2654103,80 грн.

UPD: шановні донори! В рамках цього проєкту ми розпочали збір на медичне обладнання у відділення хірургії Запорізької обласної лікарні, у тому числі на анестезіологічну станцію з можливістю вентиляції повторним використанням газової суміші. Завдяки популяризації цього проєкту на dobro.ua та лідерам думок про нього дізнались інші благодійники та за власний кошт придбали наркозну станцію та напряму передали її в лікарню. Ми щиро вдячні кожному, хто поширював інформацію про цей проєкт і донатив кошти. Оскільки, на жаль, потреби пацієнтів та лікарів цієї лікарні зростають, на зібрані кошти в рамках цього проєкту ми зможемо придбати замість анестезіологічної станції аж 2 мобільні відеобронхоскопи і повністю закрити потребу лікарні та всіх її відділень.

Зараз дитяче відділення хірургії Запорізької обласної лікарні переповнене. Тут діти різного віку, але майже всі вони постраждали від війни. Діти мають складні поранення голови, грудної клітки і шиї. Найбільше поранених дітей потрапляють сюди з півдня і сходу України. Саме цей медичний заклад стоїть сьогодні на передовій надання допомоги постраждалим у найбільш гарячих точках війни. Персонал лікарні працює 24/7, медики практично живуть на роботі.

Щодня із Донецької, Миколаївської і Запорізької області в лікарню привозять дітей з осколковими і кульовими пораненнями, опіками, важкими травмами. Багато дітей у критичному стані. Деяким із них довелося здійснювати ампутацію кінцівок. Від швидкості роботи хірурга залежить їхнє життя. А задля роботи лікарю потрібне сучасне медичне обладнання. "Очима лікаря" у проведенні хірургічних операцій, що пов'язані із травмами, є відеобронхофіброскоп. Наша мета – придбати 2 сучасні прилади (для новонароджених та дорослих дітей), які допоможуть лікарям проводити сучасну діагностику та операції у дітей, які отримали травми від вибухів, уламків ракет, мін, були поранені кулями та яких врятували з-під завалів.

Мобільні відеобронхофіброскопи – це мрія кожного хірурга. Адже це сучасне обладнання дозволяє проводити своєчасну діагностику травми гортані, трахеї, бронхів та легень, забезпечувати окремі етапи хірургічних втручань на органах дихання, контролювати перебіг та результат лікування в складній групі пацієнтів раннього віку. Це означає, що у лікарів буде ще більше можливостей надати сучасну медичну допомогу дітям та мати більше шансів на їх порятунок. 

Ми також плануємо закупити в Запорізьку обласну лікарню модульні монітори пацієнта з капнографом та морозильну скриню для зберігання крові та плазми, які допоможуть медикам рятувати життя українців.

Ось одна з історій: у цій лікарні лежить 11-річна дівчинка, яка евакуювалася з бабусею, мамою та сестрою евакуаційною автобусною колоною з Маріуполя. На блокпосту російські солдати зупинили колону і попросили всіх вийти. Проходячи повз дівчинку, один із солдатів мовчки вистрілив їй в обличчя. Куля пройшла через щелепу і зачепила корінь язика. Закривавлену дівчинку вороги дозволили відвезти до Запорізької лікарні. Дивом дівчинка залишилася живою, вона не зможе тепер розмовляти, але лікарі доклали максимум зусиль для врятування життя дівчинки.

*Фото проєкту взято з відкритих джерел.

ID: 8070
Підтримали
Monobank
09.08.2022 15:15
186449,00 грн.
Благодійна допомога
08.08.2022 10:31
100,00 грн.
Благодійна допомога
08.08.2022 10:21
100,00 грн.
Благодійна допомога
07.08.2022 22:08
200,00 грн.
Благодійна допомога
07.08.2022 15:53
150,00 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Схожі проєкти
Все у твоїх руках
Підтримати
Здоров'я
Все у твоїх руках
Діти з вродженою вадою серця потребують допомоги. Підтримайте збір Сабіни Мусіної на серцеві імпланти.
Мріємо побачити твої перші кроки
Підтримати
Здоров'я
Мріємо побачити твої перші кроки
Під час народження цієї крихітки у неї стався крововилив у мозок. Дівчинка була слабкою, тиждень вона пр…
Михайло виборює кожен крок!
Підтримати
Здоров'я
Михайло виборює кожен крок!
Мишко дуже допитливий хлопчик, але діагноз ДЦП заважає йому досліджувати світ. Він хоче ходити, але спас…
Благодійність від  Fun Padel Club
Підтримати
Здоров'я
Благодійність від Fun Padel Club
Ми віримо, що кожна дитина заслуговує на повноцінне життя, тому робимо все можливе, щоб забезпечити дітя…
Показати всі