Запоріжжя: порятунок поранених дітей
Запоріжжя: порятунок поранених дітей
Завершений

Запоріжжя: порятунок поранених дітей

Проєкт здійснює
Розпочато: 15.04.2022
Запоріжжя
Завершений
Всього зібрано
2654103,8 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
2654103,80 грн.
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram

UPD: шановні донори! В рамках цього проєкту ми розпочали збір на медичне обладнання у відділення хірургії Запорізької обласної лікарні, у тому числі на анестезіологічну станцію з можливістю вентиляції повторним використанням газової суміші. Завдяки популяризації цього проєкту на dobro.ua та лідерам думок про нього дізнались інші благодійники та за власний кошт придбали наркозну станцію та напряму передали її в лікарню. Ми щиро вдячні кожному, хто поширював інформацію про цей проєкт і донатив кошти. Оскільки, на жаль, потреби пацієнтів та лікарів цієї лікарні зростають, на зібрані кошти в рамках цього проєкту ми зможемо придбати замість анестезіологічної станції аж 2 мобільні відеобронхоскопи і повністю закрити потребу лікарні та всіх її відділень.

Зараз дитяче відділення хірургії Запорізької обласної лікарні переповнене. Тут діти різного віку, але майже всі вони постраждали від війни. Діти мають складні поранення голови, грудної клітки і шиї. Найбільше поранених дітей потрапляють сюди з півдня і сходу України. Саме цей медичний заклад стоїть сьогодні на передовій надання допомоги постраждалим у найбільш гарячих точках війни. Персонал лікарні працює 24/7, медики практично живуть на роботі.

Щодня із Донецької, Миколаївської і Запорізької області в лікарню привозять дітей з осколковими і кульовими пораненнями, опіками, важкими травмами. Багато дітей у критичному стані. Деяким із них довелося здійснювати ампутацію кінцівок. Від швидкості роботи хірурга залежить їхнє життя. А задля роботи лікарю потрібне сучасне медичне обладнання. "Очима лікаря" у проведенні хірургічних операцій, що пов'язані із травмами, є відеобронхофіброскоп. Наша мета – придбати 2 сучасні прилади (для новонароджених та дорослих дітей), які допоможуть лікарям проводити сучасну діагностику та операції у дітей, які отримали травми від вибухів, уламків ракет, мін, були поранені кулями та яких врятували з-під завалів.

Мобільні відеобронхофіброскопи – це мрія кожного хірурга. Адже це сучасне обладнання дозволяє проводити своєчасну діагностику травми гортані, трахеї, бронхів та легень, забезпечувати окремі етапи хірургічних втручань на органах дихання, контролювати перебіг та результат лікування в складній групі пацієнтів раннього віку. Це означає, що у лікарів буде ще більше можливостей надати сучасну медичну допомогу дітям та мати більше шансів на їх порятунок. 

Ми також плануємо закупити в Запорізьку обласну лікарню модульні монітори пацієнта з капнографом та морозильну скриню для зберігання крові та плазми, які допоможуть медикам рятувати життя українців.

Ось одна з історій: у цій лікарні лежить 11-річна дівчинка, яка евакуювалася з бабусею, мамою та сестрою евакуаційною автобусною колоною з Маріуполя. На блокпосту російські солдати зупинили колону і попросили всіх вийти. Проходячи повз дівчинку, один із солдатів мовчки вистрілив їй в обличчя. Куля пройшла через щелепу і зачепила корінь язика. Закривавлену дівчинку вороги дозволили відвезти до Запорізької лікарні. Дивом дівчинка залишилася живою, вона не зможе тепер розмовляти, але лікарі доклали максимум зусиль для врятування життя дівчинки.

*Фото проєкту взято з відкритих джерел.

ID: 8070
Підтримали
Monobank
09.08.2022 15:15
186449,00 грн.
Благодійна допомога
08.08.2022 10:31
100,00 грн.
Благодійна допомога
08.08.2022 10:21
100,00 грн.
Благодійна допомога
07.08.2022 22:08
200,00 грн.
Благодійна допомога
07.08.2022 15:53
150,00 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Допомогти може кожен

Допомогти простіше, ніж ви думаєте. Створіть власну кампанію збору коштів та діліться з друзями.
Разом ми швидше збираємо гроші!

Створити кампанію
Схожі проєкти
Зроби безпеку лікарів реальністю
Підтримати
Здоров'я
Зроби безпеку лікарів реальністю
Оснащення лікарень сучасним обладнанням та засобами медичного призначення – одна з пріоритетних завдань,…
Незламна сила
Підтримати
Здоров'я
Незламна сила
В рамках премʼєри документального фільму “Маріуполь. Невтрачена надія” благодійний фонд "Маша" та благод…
Допомога дітям Миколаєва
Підтримати
Здоров'я
Допомога дітям Миколаєва
Завдяки цьому проєкту ми закупимо потужний аудіометр, тимпанометр та енцефалограф у Миколаївську обласну…
Тимофійку з Сум треба дати відсіч хворобі
Підтримати
Здоров'я
Тимофійку з Сум треба дати відсіч хворобі
Зараз у Тимофія загострення, він у лікарні. Терміново потрібні ліки. Знову. Бронхіти з ускладненнями, ма…
Показати всі