Запоріжжя. Військовий госпіталь, тримайся!
Запоріжжя. Військовий госпіталь, тримайся!
Завершений

Запоріжжя. Військовий госпіталь, тримайся!

Проєкт здійснює
Розпочато: 05.05.2022
Запоріжжя
Завершений
Всього зібрано
100000,0 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
100000,00 грн.

UPD: в рамках цього проєкту ми розпочали збір коштів на портативний рентген апарат та візіограф для стоматологічного відділення Запорізького військового госпіталю. Проте наразі в госпіталі склалася ситуація з браком ресурсів на закупівлю спеціального обладнання та медичних витратних матеріалів у кабінет стоматології, які витрачаються щоденно. Тому керівництво стоматологічної служби медзакладу просить допомогти із закупівлею необхідного.

Від початку війни в Україні Запорізький військовий госпіталь прийняв вже понад 1 000 поранених військовослужбовців. Сьогодні закладу потрібна підтримка!

Про те, що розпочалася реальна повномасштабна війна, у госпіталі дізналися, коли після бомбардування однієї з військових частин у Запоріжжі до госпіталю почали доставляти поранених: близько тридцяти, зокрема і тих, хто постраждав на Херсонщині. Госпіталь відразу почали перелаштовувати, адже на момент початку повномасштабного вторгнення Росії на територію України в лікарні було усього 100 ліжок. На допомогу прийшла цивільна медицина та волонтери. З часом поранених стало так багато, що в госпіталі почали відновлювати старий корпус, який простояв порожнім багато років. 

Задля спільної перемоги над російським фашизмом до Запорізького воєнного госпіталю деякі  медичні спеціалісти приїхали працювати з інших регіонів країни. Частина лікарів, до речі,  тут і живе, тому що пацієнтів дуже часто привозять і вночі. Отже, медзаклад став базою для  проведення операцій та підвищення кваліфікації  хірургів.

Заради швидкого відновлення організму після важких поранень українським воїнам надається широкий спектр медичної допомоги. І майже кожний другий потребує стоматологічної допомоги. Лікарі щоденно приймають близько 20 пацієнтів. Для покращення надання допомоги нашим захисникам лікарі-стоматологи намагаються використовувати сучасні технології, обладнання та витратні матеріали. Вони переймаються, аби результати лікування були не гіршими, ніж у спеціалізованих стоматологічних клініках, адже наші воїни варті найкращого!  Завідувач відділення Андрій додає: "Впевнений, що коли хлопці повернуться до себе додому, їм буде чим похизуватися перед своїми стоматологами, в яких вони лікувалися раніше. Бо  стоматологічна служба госпіталю не  просто "ставить миш'як на нерви", а надає справді кваліфіковану стоматологічну допомогу".

БФ "Щаслива дитина" вже допомагав госпіталю в придбанні обладнання і інструментарію для кабінету стоматології. Але роботи у лікарів тільки додається, отже, допомога потрібна ще і ще! Наразі госпіталь просить придбати спеціальне стоматологічне обладнання і медичні витратні матеріали, щоб лікування наших захисників було безперервним. Для реалізації проєкту маємо на меті зібрати 100 000 гривень.

Давайте разом працювати задля підтримки українських воїнів та спільної перемоги!

ID: 8080
Підтримали
Благодійна допомога
14.07.2023 15:55
16800,00 грн.
Благодійна допомога
09.07.2023 10:40
140,00 грн.
Благодійна допомога
04.07.2023 17:56
30,00 грн.
Благодійна допомога
29.06.2023 12:34
100,00 грн.
Благодійна допомога
21.06.2023 21:52
100,00 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Схожі проєкти
Допомога жінкам під час війни
Підтримати
Здоров'я
Допомога жінкам під час війни
Завдяки проєкту ми зможемо реалізувати 10 програм психологічної підтримки для українських жінок, які пер…
Допоможемо Іванці бачити світ
Підтримати
Здоров'я
Допоможемо Іванці бачити світ
У 5-місячної Іванки вроджена катаракта обох очей. Така хвороба лікується лише оперативним втручанням піс…
Вирватися з пастки
Підтримати
Здоров'я
Вирватися з пастки
У війни є зброя, не така очевидна, як ракетні установки, але не менш небезпечна: підвищення агресії в су…
Розшукується донор кісткового мозку!
Підтримати
Здоров'я
Розшукується донор кісткового мозку!
Кожен із вас може зробити свій внесок у порятунок тисяч дітей і дорослих, які зараз страждають на важкі …
Показати всі