Запоріжжя. Військовий госпіталь, тримайся!
Запоріжжя. Військовий госпіталь, тримайся!
Активний

Запоріжжя. Військовий госпіталь, тримайся!

Проєкт здійснює
Розпочато: 05.05.2022
Запоріжжя
Активний
Залишилось зібрати
28950,00 грн.
Зібрано у відсотках
71%
Потрібно зібрати
100000,00 грн.
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram

UPD: в рамках цього проєкту ми розпочали збір коштів на портативний рентген апарат та візіограф для стоматологічного відділення Запорізького військового госпіталю. Проте наразі в госпіталі склалася ситуація з браком ресурсів на закупівлю спеціального обладнання та медичних витратних матеріалів у кабінет стоматології, які витрачаються щоденно. Тому керівництво стоматологічної служби медзакладу просить допомогти із закупівлею необхідного.

Від початку війни в Україні Запорізький військовий госпіталь прийняв вже понад 1 000 поранених військовослужбовців. Сьогодні закладу потрібна підтримка!

Про те, що розпочалася реальна повномасштабна війна, у госпіталі дізналися, коли після бомбардування однієї з військових частин у Запоріжжі до госпіталю почали доставляти поранених: близько тридцяти, зокрема і тих, хто постраждав на Херсонщині. Госпіталь відразу почали перелаштовувати, адже на момент початку повномасштабного вторгнення Росії на територію України в лікарні було усього 100 ліжок. На допомогу прийшла цивільна медицина та волонтери. З часом поранених стало так багато, що в госпіталі почали відновлювати старий корпус, який простояв порожнім багато років. 

Задля спільної перемоги над російським фашизмом до Запорізького воєнного госпіталю деякі  медичні спеціалісти приїхали працювати з інших регіонів країни. Частина лікарів, до речі,  тут і живе, тому що пацієнтів дуже часто привозять і вночі. Отже, медзаклад став базою для  проведення операцій та підвищення кваліфікації  хірургів.

Заради швидкого відновлення організму після важких поранень українським воїнам надається широкий спектр медичної допомоги. І майже кожний другий потребує стоматологічної допомоги. Лікарі щоденно приймають близько 20 пацієнтів. Для покращення надання допомоги нашим захисникам лікарі-стоматологи намагаються використовувати сучасні технології, обладнання та витратні матеріали. Вони переймаються, аби результати лікування були не гіршими, ніж у спеціалізованих стоматологічних клініках, адже наші воїни варті найкращого!  Завідувач відділення Андрій додає: "Впевнений, що коли хлопці повернуться до себе додому, їм буде чим похизуватися перед своїми стоматологами, в яких вони лікувалися раніше. Бо  стоматологічна служба госпіталю не  просто "ставить миш'як на нерви", а надає справді кваліфіковану стоматологічну допомогу".

БФ "Щаслива дитина" вже допомагав госпіталю в придбанні обладнання і інструментарію для кабінету стоматології. Але роботи у лікарів тільки додається, отже, допомога потрібна ще і ще! Наразі госпіталь просить придбати спеціальне стоматологічне обладнання і медичні витратні матеріали, щоб лікування наших захисників було безперервним. Для реалізації проєкту маємо на меті зібрати 100 000 гривень.

Давайте разом працювати задля підтримки українських воїнів та спільної перемоги!

ID: 8080

Ваша допомога потрібна, як ніколи. Підтримайте проєкт, щоб додати трішки добра у цей світ!

Підтримати

Підтримали
Благодійна допомога
02.02.2023 09:59
150,00 грн.
Сергій Ярош
30.01.2023 12:37
100,00 грн.
Благодійна допомога
30.01.2023 08:48
350,00 грн.
Благодійна допомога
28.01.2023 18:44
200,00 грн.
Благодійна допомога
27.01.2023 06:59
50,00 грн.
Усі донори
Допомогти може кожен

Допомогти простіше, ніж ви думаєте. Створіть власну кампанію збору коштів та діліться з друзями.
Разом ми швидше збираємо гроші!

Створити кампанію
Схожі проєкти
Стерильність маленьких пацієнтів понад усе
Підтримати
Здоров'я
Стерильність маленьких пацієнтів понад усе
Коли мова йде про безпеку дітей під час операції, перше, що спадає на думку це: досвід лікарів, якісне і…
Допоможемо разом з Покупон
Підтримати
Здоров'я
Допоможемо разом з Покупон
У світі багато речей, які хочеться вдосконалити, виправити, полегшити, і тому Покупон об'єднує всіх бажа…
Допоможіть зупинити рак! 3
Підтримати
Здоров'я
Допоможіть зупинити рак! 3
Дорогі донори! Знову Андрій Генсіровський та його мама, Надія Григорівна, гостро потребують Вашої допомо…
Незламна сила
Підтримати
Здоров'я
Незламна сила
В рамках премʼєри документального фільму “Маріуполь. Невтрачена надія” благодійний фонд "Маша" та благод…
Показати всі