Фотозвіт
![](https://dobro-media-prod.s3-eu-west-1.amazonaws.com/staticfiles/posts/2024/02/08/banners/2024_02_08_13_59_26.webp.840x500_q85_box-0%2C354%2C960%2C926_crop_detail.jpg)
Передали допомогу Подільській міській лікарні Одеської області.
Продукція для позиціонування новонароджених розроблена спільно з провідними неонатологами України, враховуючи всі особливості дітей, народжених раніше терміну. Використання "гнізд", спеціальних накладок і подушечок сприяє зниженню психомоторного збудження, нормальному становленню функцій дихання, травлення, допомагає уникнути негативного впливу на кровообіг головного мозку, деформацій черепа і важких рухових відхилень. За допомогою засобів позиціонування дитина може "відчувати" свої ручки і ніжки, докладати менше зусиль для рухів, завдяки чому реабілітаційний період новонароджених займає менше часу. Затемнення реанімаційних столів та інкубаторів за допомогою захисних чохлів і шторок допомагає відтворити атмосферу, яка була у дитини, коли вона перебувала в утробі матері. Така практика виходжування не нова, а запозичена з провідних перинатальних практик Європи.
Лікарі-неонатологи і батьки, чиї діти з'явилися на світ передчасно, після використання даної продукції залишають лише позитивні відгуки.
Ваша допомога і підтримка - це почуття захищеності і комфорту кожного недоношеного малюка в період його виходжування та відновлення.
Дякуємо, що підтримуєте наші проєкти на dobro.ua