Затишок та комфорт для малюків
Затишок та комфорт для малюків
Завершений

Затишок та комфорт для малюків

Розпочато: 18.12.2023
Одеська обл.
Завершений
Всього зібрано
20810,0 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
20810,00 грн.

У свідомості більшості людей народження дитини – це період, наповнений теплими обіймами, ніжністю і турботою мами. Але іноді буває так, що пологи трапляються раніше терміну, тим самим привносячи багато стресу, страху і переживань в життя сім'ї. Замість материнського тепла, недоношена або глибоко недоношена дитина змушена перебувати всередині інкубатора. 

Там життєдіяльність крихітного створіння контролюють численні датчики і спеціальні пристрої. Щоб забезпечити в цей непростий період дитині максимальний комфорт, тепло і спокій, необхідні спеціально розроблені позиціонери, укладки, гнізда, що істотно поліпшують процес виходжування дитини, і чохли на обладнання, які захистять малюка від яскравого світла і шуму. Мета цього проєкту – подарувати комфорт та зігріти маленьких пацієнтів державної установи Подільської міської лікарні Одеської області*. 

Всі позиціонери мають унікальні властивості терморегуляції і збереження тепла, забезпечують додатковий комфорт і правильне положення тіла, а разом із цим – і правильний кровообіг у малюка.

Зараз спеціалізовані місця для виходжування новонароджених в лікарні укомплектовані пелюшками і скрученими рушниками, які найчастіше батьки чи медичний персонал майструють самостійно. Ми прагнемо поліпшити умови відділення, де виходжують новонароджених Одеського регіону, адже здоров'я наших дітей – це здоров'я нашої нації і наше майбутнє.

Продукція для позиціонування новонароджених розроблена спільно з провідними неонатологами України, враховуючи всі особливості дітей, народжених раніше терміну. Використання "гнізд", спеціальних накладок і подушечок сприяє зниженню психомоторного збудження, нормальному становленню функцій дихання, травлення, допомагає уникнути негативного впливу на кровообіг головного мозку, деформацій черепа і важких рухових відхилень. За допомогою засобів позиціонування дитина може "відчувати" свої ручки і ніжки, докладати менше зусиль для рухів, завдяки чому реабілітаційний період новонароджених займає менше часу. Затемнення реанімаційних столів та інкубаторів за допомогою захисних чохлів і шторок допомагає відтворити атмосферу, яка була у дитини, коли вона перебувала в утробі матері. Така практика виходжування не нова, а запозичена з провідних перинатальних практик Європи.

Лікарі-неонатологи і батьки, чиї діти з'явилися на світ передчасно, після використання даної продукції залишають лише позитивні відгуки. Ваша допомога і підтримка даного проєкту – це почуття захищеності і комфорту кожного недоношеного малюка в період його виходжування та відновлення.

*Повна назва лікарні: Комунальне некомерційне підприємство "Подільська міська лікарня" Подільської міської ради Подільського району Одеської області (КНП "Подільська міська лікарня" ПМРПРОО).

ID: 9176
Підтримали
Благодійна допомога
27.12.2023 08:48
5542,00 грн.
Благодійна допомога
25.12.2023 22:07
150,00 грн.
Сергій Ярош
25.12.2023 12:45
100,00 грн.
Благодійна допомога
25.12.2023 01:52
500,00 грн.
Благодійна допомога
25.12.2023 00:15
473,00 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Схожі проєкти
Її кошти на лікування вже вичерпані
Підтримати
Здоров'я
Її кошти на лікування вже вичерпані
В Анастасії рак молочної залози. Позаду вже 10 хіміотерапій та 21 опромінювання, але онкологія не відсту…
Маленька мамина перемога. 2
Підтримати
Здоров'я
Маленька мамина перемога. 2
У два роки життя Ніки набуло нового, на жаль, нещасливого сенсу. Лікарі діагностували в неї ДЦП, і відто…
Допоможіть Саші стати на ноги!
Підтримати
Здоров'я
Допоможіть Саші стати на ноги!
У Сашка ДЦП, і він потребує операції на колінах (спочатку на одному, а згодом на іншому), оскільки вони …
Обставини, з якими самотужки не впоратися
Підтримати
Здоров'я
Обставини, з якими самотужки не впоратися
Даринці тринадцять. І, на жаль, вона має страшний діагноз – ДЦП. І ліву ручку вона притримує недарма, бо…
Показати всі