Завершення карантину – нова боротьба
Завершення карантину – нова боротьба
Завершений

Завершення карантину – нова боротьба

Розпочато: 05.05.2020
Івано-Франківська обл.
Завершений
Всього зібрано
1350,92 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
1350,92 грн.

Ми всі в очікуванні, коли після завершення карантину повернемося до звичного життя! Повернемося до наших місць роботи, навчання, прогулянок і відпочинку. Та, на жаль, завершення карантину не означитиме завершення боротьби із Covid-19. На сьогодні у закладах освіти існує гостра потреба у забезпеченні своїх учнів та персоналу засобами самозахисту від коронавірусу. Івано-Франківська область знаходиться серед лідерів по поширенню вірусу.

А Коломийський ліцей (Івано-Франківська обл.) має гостру потребу у забезпеченні своїх учнів засобами самозахисту після завершення карантину. На жаль, не всі люди відносяться до цього серйозно, і у закладах освіти існує потреба в тому, щоб забезпечити своїх учнів та персонал, які повернуться опісля карантину, необхідними засобами захисту. У Коломийському ліцеї навчається майже 600 учнів. Також у ліцеї навчаються діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, яким потрібна допомога ззовні.

Адміністрація закладу хвилюється про те, що після закінчення карантину, коли учні повернуться у стіни закладу, існуватиме загроза зараження та поширення Covid-19. Зупинимо пандемію.

Хай Україна буде здоровою!

ID: 6077
Підтримали
3
Середній донат
300 грн.
ТОП-донат
1000 грн.
Підтримали
Ivan Karasov
24.08.2020 14:57
1000,00 грн.
Благодійна допомога
22.07.2020 14:03
300,00 грн.
Благодійна допомога
01.06.2020 09:57
50,92 грн.
Усі донори

Звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Звіти готові

Схожі проєкти
Подаруймо частинку доброти для Насті. 3
Підтримати
Здоров'я
Подаруймо частинку доброти для Насті. 3
Танасієнко Настя народилася на 40 тижні вагітності, проте під час пологів наковталася зелених вод, через…
Можливість жити у безпеці
Підтримати
Здоров'я
Можливість жити у безпеці
Три роки тому життя Андрія змінилося, йому поставили діагноз "цукровий діабет першого типу". Тепер з ним…
Її боротьба заслуговує на твою підтримку
Підтримати
Здоров'я
Її боротьба заслуговує на твою підтримку
11-річна Кароліна хворіє з самого дитинства. В 7 місяців їй діагностували ДЦП, спастичний тетрапарез, вт…
Повітря для Тимура
Підтримати
Здоров'я
Повітря для Тимура
Тимуру було лише 5 років, коли до їхнього міста Пологи Запорізької області прийшла війна. 9 місяців сім'…
Показати всі