"Завтра" для Даші повинно настати
"Завтра" для Даші повинно настати
Завершений

"Завтра" для Даші повинно настати

Проєкт здійснює
Розпочато: 01.04.2016
Київ
Завершений
Всього зібрано
21400,00 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
21400,00 грн.

UPD: на превеликий жаль, Дар'я померла. Хвороба виявилася сильнішою. Команда УББ приносить наші найщиріші слова співчуття рідним дівчини та дякує всім, хто підтримував Дар'ю. Людина створена для щастя, як птах для польоту. Все інше – це випробування на шляху до щастя. До свого щастя Даша Єрмак йшла через складні випробування, вона ніколи не боялася викликів долі. Ледве знайшовши його, ця смілива дівчина зіткнулася із важкою хворобою – гострим лейкозом, ускладненим сильним ураженням легенів.

Друзі і співробітники для дівчини, евакуйованої з Донецька, стали людьми, які розділили з нею боротьбу за її життя. Даша жила в Донецьку. Росла без батька і дбала про матір, що залишилася в Донецьку. У зв'язку з війною на Донбасі Даша разом зі співробітниками компанії, у якій вона працювала, була евакуйована до Києва.

На початку лютого Даші стало дуже погано, вона стала задихатися, піднялася температура і її привезли в реанімацію Жовтневої лікарні. Обстеження показало гостру двосторонню пневмонію. Лікування, на жаль, не приносило передбачуваних поліпшень, але після застосування більш активних препаратів і трьох тижнів в реанімації, її стан легенів стабілізували.

Проте, через тиждень після виписки із лікарні, 9 березня, Даша знову почала задихатися. Відновивши прийом ліків що допомогли першого разу, Даша продовжувала ходити по лікарям в надії отримати діагноз і почати правильне лікування, проте краще їй не ставало. Незабаром, 18 березня вона знову стала задихатися, і її привезли в міську лікарню №9, де її підключили до кисню, а також призначили більш широке обстеження. Коли Даша почула діагноз "гострий лейкоз/лімфома", вона не повірила, адже не могло такого бути вже після всього того, що довелось пережити за останні два роки. Вона вирішила взяти напрокат кисневий апарат і більше не приїжджати в жодні лікарні. Але їй ставало все гірше, і в кінці березня дівчину у важкому стані доставили в клініку «Інновація», де підключили до апарату штучної вентиляції легенів. Тут лікарі провели всі необхідні дослідження і підтвердили діагноз. Дівчину перевели з реанімації в палату і почали лікування.

За цей час всі заощадження Даші і її близьких вичерпалися. Збір грошей, організований друзями, дозволяє оплатити тільки кілька днів лікування. І зараз, на порозі великої війни за своє життя Даша виявилася беззбройною. Орієнтовна вартість першого етапу лікування - 1 млн грн. Це непідйомна сума для простої людини. Однієї простої людини.

Але якщо 2 000 людей один раз на місяць замість розваг подарують 500 гривень Даші, вони можуть ВРЯТУВАТИ ЖИТТЯ!

Ви і є одним із цих 2 000 людей, і ніхто інший. Немає абстрактних інших. Тільки Ви і ще 1 999 добрих людей врятують Дашу.

Цей проєкт було відмінено, зібрана сума становить 21 400 грн. Коштами розпорядилися згідно із ППП МБФ "УББ" та рішеннями Донорів проєкту.

 

ПІБ: Єрмак Дар'я Сергіївна, 25.05.1982

Місто: Київ

Діагноз: гострий лімфобластний лейкоз (рак крові), вторинний імунодефіцит, ускладнений сильним ураженням легенів

ID: 2131
Підтримали
Благодійна допомога
18.08.2016 13:44
300,00 грн.
Сім'я Ралюк
16.08.2016 15:31
50,00 грн.
Благодійна допомога
16.08.2016 11:57
50,00 грн.
Благодійна допомога
07.08.2016 23:45
395,00 грн.
Благодійна допомога
07.08.2016 02:05
150,00 грн.
Усі донори

Звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Звіти готові

Схожі проєкти
Врятуйте сердечко
Підтримати
Здоров'я
Врятуйте сердечко
Кожна гривня, перерахована на цей проект, допомагає нам рятувати дітей з вродженими вадами серця з різни…
Київський регіон. Допомога дітям з хворобами серця.
Підтримати
Здоров'я
Київський регіон. Допомога дітям з хворобами серця.
Компанія Київстар ініціювала проєкт «Дитяча надія», щоб допомагати дітям з хворобами серця та онкологічн…
Хірургічне обладнання, яке врятує життя українців
Підтримати
Здоров'я
Хірургічне обладнання, яке врятує життя українців
Завдяки проєкту ми закупимо електрохірургічний апарат (коагулятор) у Миколаївську лікарню. В середньому …
Вероніка потребує лікування. 3
Підтримати
Здоров'я
Вероніка потребує лікування. 3
Зовсім нещодавно ми збирали кошти на лікування 4-річної Вероніки, і ось знову дівчинка опинилася в небез…
Показати всі