Зберегти обличчя. 2
Зберегти обличчя. 2
Завершений

Зберегти обличчя. 2

Проєкт здійснює
Розпочато: 31.01.2017
Макіївка, Донецька обл.
Завершений
Всього зібрано
30700,0 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
30700,00 грн.

Восени 2014 року, перебуваючи на 7-му місяці вагітності, через сильні обстріли міста Ользі разом зі старшою донькою Олександрою довелося переїхати з Донецької області в місто Київ. Із першого триместру вагітності нерви Ольги були на межі. Живучи весь час у страху і перебуваючи в небезпечній близькості від падіння снарядів, їм доводилося ховатися в підвалах і бомбосховищах. Що, цілком ймовірно, і стало причиною захворювання Аріши.

"Весь час здавалося, що біда "прилетить" в наш будинок, але, слава Богу, все обійшлося! Але, як виявилося, не всі", – розповідає Ольга, мама Аріадни.

11 березня 2015 року в Дарницькому районі міста Києва народилася Аріадна. "Дитина загалом здорова", – стверджували лікарі. Але права частина обличчя у неї була темно-червоного кольору, і на тілі є такі ж "винні" плями. Спочатку ніхто і ніяк цього не коментував. Потім деякі лікарі говорили, що ці плями повинні пройти до року, а інші – що з віком вони можуть темніти і навіть набувати вузлувато-судинної фактури, ставати опуклими. Відповідно, їх необхідно видаляти за допомогою хірургічного втручання, інакше потім виникнуть ускладнення.

"Влітку 2015 року, ми звернулися в клініку "ОХМАТДИТ", де нам поставили діагноз – судинна мальформація правої частини обличчя, "винна пляма", і порадили спробувати лікування "Анаприліном". Ми пролікувалися 4 місяці і не побачили ніяких результатів, крім помітного падіння кровяного тиску у дитини, що не могло не позначитися на її самопочутті. Після цього, зваживши всі "за" і "проти", ми вирішили звернутися в Інститут дерматокосметології доктора Богомолець, де нам порадили почати лікування якомога раніше, причому не медикаментозно, а за допомогою спеціального лазера, який видаляє неправильно сформовані судини", – додає мама дівчинки.

Як пояснили фахівці клініки, ця процедура хоч і трохи болюча, але абсолютно нешкідлива для здоров'я дитини. Пройшовши тестову процедуру обробки невеликої ділянки плями лазером, отримавши позитивний результат і переконавшись, що таке лікування не впливає погано на здоров'я Аріадни, Ольга остаточно визначилася з методом лікування доньки.

"Завдяки допомозі рідних і близьких людей, нам вже вдалося провести 3 процедури лазерної обробки. Результат очевидний! За прогнозами лікарів, буде потрібно від 6 до 16 процедур, щоб добитися повного видалення "винної плями". Вартість лікування велика, самій, на жаль, таких коштів мені зібрати не під силу", – розповідає Ольга.

Звідки у переселенців такі гроші? Ольга сама виховує двох дочок. Живуть на державні виплати: допомога одинокій матері, допомога при народженні дитини та допомога переселенцям на проживання. Отримані кошти йдуть на оренду кімнати, освіту старшої дочки, оплату комунальних послуг та харчування. Відкладати лікування не можна. Давайте разом допоможемо Аріадні вирости гарною і щасливою!

Раніше на УББ ми вже збирали кошти Аріадні. Переглянути попередні проєкти можна за посиланням.

 

ПІБ: Рощупкіна Аріадна Олександрівна, 11.03.2015 р.

Місто: Макіївка, Донецька обл.

Діагноз: монолатеральна правобічна судинна мальформація шкіри обличчя по ходу ІІ гілки трійчастого нерва

ID: 2798
Підтримали
Благодійна допомога
12.03.2017 17:09
1039,51 грн.
Благодійна допомога
12.03.2017 16:46
25,00 грн.
Благодійна допомога
12.03.2017 15:05
100,00 грн.
Благодійна допомога
12.03.2017 14:38
91,77 грн.
Благодійна допомога
12.03.2017 14:18
20,37 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Допомогти може кожен

Допомогти простіше, ніж ви думаєте. Створіть власну кампанію збору коштів та діліться з друзями.
Разом ми швидше збираємо гроші!

Створити кампанію
Схожі проєкти
Нове життя під час війни
Підтримати
Здоров'я
Нове життя під час війни
В Запорізький пологовий будинок дуже необхідне медичне обладнання для надання повноцінної медичної допом…
Допомога жінкам під час війни
Підтримати
Здоров'я
Допомога жінкам під час війни
Завдяки проєкту ми зможемо реалізувати 10 програм психологічної підтримки для українських жінок, які пер…
Допоможи Міланці затанцювати вальс!
Підтримати
Здоров'я
Допоможи Міланці затанцювати вальс!
Міланка мріє "перетанцювати" ДЦП. Для цього їй потрібно пройти курс реабілітації у Центрі фізичної реабі…
Допомога малюкам
Підтримати
Здоров'я
Допомога малюкам
Мета цього проєкту – закупити комплект камери зволожувача для інкубатора, що допомагає виходжувати перед…
Показати всі