Життя без болю!
Життя без болю!
Завершений

Життя без болю!

Проєкт здійснює
Розпочато: 18.02.2022
Одеса
Завершений
Всього зібрано
44550,0 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
44550,00 грн.

У січні 2019 року в сім’ї Ірини та Миколи народився улюблений син Вовчик. Вони дуже чекали на це щастя. Таких діток називають "поспішайками", Вова з'явився на цей світ раніше поставленого терміну, на 33 тижні з пневмонією і вадою серця. Легені дитини не  були готові дихати самостійно, малюк перебував під апаратом ШВЛ у відділенні реанімації протягом місяця. Щодня – боротьба за життя. Щодня – біль...

Через крововилив у головний мозок 3 ступеню і гідроцефалію йому провели першу операцію з шунтування головного мозку для відведення рідини, що там збиралася. Володя відвоював право життя, але пошкодження мозку призвели до тяжких наслідків. Хлопчику діагностували спастичний церебральний параліч – ДЦП – дитина скована болями у м’язах (спастикою), вона лежить і не може навіть перевернутися на живіт, повзати чи сидіти.

Коли малюкові було 7 місяців, він переніс складну відкриту операцію на серці з його зупинкою та використанням штучного кровообігу. Операція пройшла успішно, на сьогодні контроль серця показує позитивну динаміку. Наразі Вовчику 3 роки, він переніс уже 6 операцій на головному мозку, хлопчик росте і розвивається із затримкою раннього психомоторного та мовного розвитку. Дітки його віку вже ходять у дитсадок, стрибають, бігають на дитячих майданчиках і розмовляють. Батьки Вови про таке поки що лише мріють.

Щоб покращити стан дитини, йому необхідно декілька разів на рік проходити курси реабілітації у спеціалізованих центрах, це допоможе розвинути його рухові та мовні навички. Після проходження лікування в такому корекційно-розвивальному центрі Вова навчився краще тримати корпус, лежачи на животі, триматися на рівних руках, у нього збільшилася амплітуда рухів, він став витривалішим. Раніше перенесені операції не дозволяли дитині активно займатися, але зараз вже можна досягти значних результатів.

Свої ресурси і сили батьки віддають своєму маленькому синочку. Вони докладають великих зусиль, щоб надати йому шанс на повноцінне життя. Минулого року малюк багато часу провів у лікарнях, тому зараз матеріальні можливості сім'ї вичерпані. Але не лікувати сина вони не можуть, і тому змушені просити допомоги: "Ми любимо нашого синочка понад усе, адже він мужніший за нас усіх. Після стількох перенесених операцій він дарує нам відверті посмішки і чисті почуття. Серце болить від того, що дитина відчуває біль і не може рухатися. Підтримайте Вовчика, будь ласка!".

Підтримайте хлопчика і допоможіть йому потрапити на реабілітацію!

Повне ім’я: Побережний Володимир Миколайович, 22.01.2019 р.
Місто: Одеса
Діагноз: ДЦП, спастичний тетрапарез, груба затримка стато-кінетичного та психологічно-мовленнєвого розвитку, вада серця Тетрада Фалло, дворічна збіжна косоокість, нейромязова дисплазія, підвивих кульшового суглобу справа, згинально-пронаційна контрактура обох передпліч
ID: 7935
Підтримали
Благодійна допомога
05.05.2023 20:17
1576,00 грн.
Благодійна допомога
05.05.2023 19:45
3000,00 грн.
Благодійна допомога
05.05.2023 11:22
200,00 грн.
Благодійна допомога
05.05.2023 10:41
500,00 грн.
Максим Де
05.05.2023 00:24
500,00 грн.
Усі донори

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зібрано

Допомогти може кожен

Допомогти простіше, ніж ви думаєте. Створіть власну кампанію збору коштів та діліться з друзями.
Разом ми швидше збираємо гроші!

Створити кампанію
Схожі проєкти
Самотня старість під обстрілами – їх друга війна
Підтримати
Здоров'я
Самотня старість під обстрілами – їх друга війна
Щодня до нашого Фонду надходить багато звернень від громад із запитом про надання допомоги ліками самотн…
Якісна медична допомога для військових!
Підтримати
Здоров'я
Якісна медична допомога для військових!
Завдяки проєкту ми закупимо в госпіталь ветеранів війни на Півдні України біохімічний аналізатор, ЕКГ ап…
Аня бореться за життя
Підтримати
Здоров'я
Аня бореться за життя
В Анни ДЦП від народження. Щоб жити, їй потрібно регулярно проходити курси реабілітації у Міжнародній ре…
До школи – з сестричкою за руку! 2
Підтримати
Здоров'я
До школи – з сестричкою за руку! 2
У Вані ДЦП та глухота. Кожен курс реабілітації наближає хлопчика до здорового дитинства.
Показати всі