Життя малюків під контролем
Життя малюків під контролем
Завершений

Життя малюків під контролем

Розпочато: 08.11.2021
Чернігів
Завершений
Всього зібрано
47100,0 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
47100,00 грн.

Кожен 15-й малюк у країні народжується раніше терміну. Навіть народжені в строк немовлята нерідко змушують своїх батьків сильно турбуватися щодо їх здоров'я. Що вже говорити про тих крихіток, що поспішили "вийти у світ" раніше поставленого терміну. Недоношені дітки – це найбільш вразливі, залежні від професіоналізму лікарів і оснащення лікарні немовлята. Все їх життя залежить від медичного обладнання. А через недофінансування лікарень у лікарів просто зв'язані руки, і вони не можуть рятувати життя дітей. Мета нашого проєкту – допомогти недоношеним дітям вижити!

Як і всі інші системи в організмі недоношеної дитини, серцево-судинна система є недосконалою. За показаннями серця, артеріальним тиском, насичення крові киснем необхідно приділити особливу увагу, тому що невчасно надана допомога може коштувати дитині життя! Для профілактики ускладнень і своєчасного порятунку життя малюків лікарі повинні використовувати метод пульсоксиметрії, який дозволяє вчасно виявити такий небезпечний стан як гіпоксія (недолік кисню в крові, що може викликати смерть дитини).

Пульсоксиметр – це сучасний контрольно-діагностичний медичний прилад, призначений для вимірювання насичення гемоглобіну артеріальної капілярної крові киснем (сатурації). Серцево-судинна система і легені немовляти безперервно працюють з однією метою – наситити киснем артеріальну кров. У недоношених малюків присутній хронічна нестача кисню, при якому цей показник вимагає постійного контролю і вірогідних даних, неотримання яких значно ускладнює лікування і може коштувати життя.

Пульсоксиметр сьогодні є незамінним приладом для здійснення як одноразового вимірювання, так і для тривалого моніторингу (постійного контролю) рівня сатурації і частоти серцевих скорочень (пульсу). Метод отримання даних є неінвазивний (що не вимагає забору крові для дослідження), тому пульсоксиметр вимірює потрібні величини швидко, полегшуючи завдання лікаря-неонатолога. Перевага пульсоксиметрії в тому, що для дослідження не треба брати кров з артерій (що допомагає не завдавати травму дитинці). Крім того, пульсоксиметр дозволяє отримувати і обробляти дані, що виводяться на дисплей приладу. Якщо є небезпека, і рівень кисню в крові падає, апарат відразу сигналізує про небезпеку, і лікар поспішає рятувати життя.

Пульсоксиметр, який ми мріємо придбати в Чернігівський пологовий будинок, має зручний монітор, безперервність у роботі (навіть при відключенні світла включається батарея). Це просто незамінний апарат при виходжуванні недоношених крихт!

Допоможіть нам врятувати життя сотні дітей, які народжуються в цьому пологовому будинку! І, може, саме ці крихти стануть майбутніми художниками, рятувальниками, поліцейськими і філософами.

ID: 7612
Підтримали
10 гривень
07.12.2021 13:03
7945,00 грн.
Благодійна допомога
07.12.2021 11:29
50,00 грн.
Благодійна допомога
06.12.2021 22:55
50,00 грн.
Олексій Дзюба
05.12.2021 18:43
160,00 грн.
Благодійна допомога
05.12.2021 16:31
20,00 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Схожі проєкти
Допоможіть Вані впоратися з хворобою Крона
Підтримати
Здоров'я
Допоможіть Вані впоратися з хворобою Крона
Дітям із хворобою Крона необхідно спецхарчування, але такі суміші коштують значно дорожче від звичайної …
Боротьба Іллі з цукровим діабетом
Підтримати
Здоров'я
Боротьба Іллі з цукровим діабетом
Щоб обійтися без 25 проколів пальців на добу та мінімізувати ризик для здоров'я, Ілля використовує сенсо…
Допомога для Назарія – реабілітація. 2
Підтримати
Здоров'я
Допомога для Назарія – реабілітація. 2
З перших секунд життя Назарія довелося реанімувати, щоб він зробив свій перший подих. Його відразу ж пом…
Ваша допомога – шанс Павлику на здорове життя
Підтримати
Здоров'я
Ваша допомога – шанс Павлику на здорове життя
Павлику 5 років, в три роки хлопчику діагностували аутизм. В Павлика порушення сну, вибірковість в харчу…
Показати всі