Життя малюків під наглядом
Життя малюків під наглядом
Завершений

Життя малюків під наглядом

Розпочато: 13.11.2018
Ужгород, Вінниця
Завершений
Всього зібрано
18838,0 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
18838,00 грн.

Передчасні пологи – це завжди ризик. І неважливо, відбулися вони природно або були викликані штучним шляхом, щоб врятувати життя матері і дитини при важких патологіях. На щастя, сьогодні медицина знаходиться на такому рівні, що лікарі в змозі врятувати і виходити дитину, яка народилася з вагою в 500 грамів. Недоношені діти народжуються з недорозвиненими органами і системами, ще не пристосованими до функціонування поза утробу матері. На цьому тлі практично завжди розвиваються різні ускладнення. Життя дитини повністю залежить від сучасного медичного обладнання та системи моніторингу за кожною зміною в поточному стані.

Для того, щоб захистити наших маленьких підопічних, лікарі використовують всі можливі способи: інкубатори, гнізда, додатково вкривають дитину всередині інкубатора, а також обігрівають джерелами променевого тепла. Для контролю температури Нетерплячок використовують спеціальні термодатчики. Ці датчики приєднуються безпосередньо до малюка і дають можливість безперервно контролювати коливання температури тіла дитини, що є дуже важливим, тому що недоношені діти ще не можуть самостійно підтримувати температуру свого тіла. Дітки можуть переохолодитися або перегрітися без видимих причин, а термодатчик дає можливість відразу на це реагувати і врятувати дитину від ускладнень і наслідків.

Респіраторна недостатність (респіраторний дистрес) є головною причиною смертності новонароджених, в зв'язку з чим її профілактика і лікування залишається вкрай актуальним завданням в неонатології. Надзвичайно актуальною залишається завдання профілактики і лікування респіраторної недостатності в перші години після народження дитини. Одним з методів профілактики і терапії респіраторної недостатності у новонароджених, клінічна ефективність якого доведена багатьма дослідженнями, є неінвазивна вентиляція легенів методом постійного позитивного тиску через носові канюлі (назального СРАР). Вибір такого методу неінвазивної вентиляції легенів обумовлений, передусім, тим, що це один із найбільш ефективних і доступних рівню практично будь-якого неонатального відділення спосіб респіраторної підтримки. 

Мета нашого проєкту – закупити спеціальні термодатчики у відділення інтенсивної терапії Ужгородського пологового будинку №2 та абдомінальні датчики для апаратів СРАР терапії для відділення недоношених дітей Вінницької ОКЛ ім. Пирогова.

Давайте разом подаруємо шанс на життя маленьким пацієнтам!

ID: 4583
Підтримали
Благодійна допомога
03.02.2019 11:56
521,65 грн.
Благодійна допомога
03.02.2019 11:56
100,00 грн.
Дмитро І Анастасія
03.02.2019 09:39
50,92 грн.
Благодійна допомога
02.02.2019 15:00
101,83 грн.
Александра Шуляк
02.02.2019 14:56
100,00 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Схожі проєкти
Маленький Артур на шляху до повноцінного життя
Підтримати
Здоров'я
Маленький Артур на шляху до повноцінного життя
У 2 роки Артуру був встановлений діагноз "аутизм". Зараз хлопчику необхідні системні медичні масажі, а т…
Колишній військовий страждає на аденому
Підтримати
Здоров'я
Колишній військовий страждає на аденому
В Ігоря Битюка знайшли велетенську аденому гіпофіза головного мозку. Після отриманого діагнозу почали лі…
Життєдайна суміш для розвитку Назара
Підтримати
Здоров'я
Життєдайна суміш для розвитку Назара
У Назара нещодавно помер тато. Його мамі стало вдвічі важче фізично, морально й фінансово: зараз на її п…
Допоможіть Артему стати самостійним. 2
Підтримати
Здоров'я
Допоможіть Артему стати самостійним. 2
Не так давно Артем зазнавав страждань через постійні епілептичні напади. Хвороба руйнувала його життя, н…
Показати всі