Життя – не іграшка!
Життя – не іграшка!
Завершений

Життя – не іграшка!

Проект здійснює
Розпочато: 15.12.2017
Київ
Завершений
Всього зібрано
60460,59 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
60460,59 грн.
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram

Лист від мами:"Привіт, мене звуть Наталя, і я хочу познайомити вас з моєю донькою – Поліною. Ми з України, з Києва. Моїй донечці 16 років, і в цьому році вона закінчує школу. Попереду величезне життя і багато планів. Поліна вже давно вирішила, що буде працювати в сфері туризму, знайомитися з новими країнами і новими людьми. Вона знає 6 мов: українську, російську, польську, німецьку, іспанську та англійську. Хотіла ще почати вивчати італійську. Але...

Лист від мами:"Привіт, мене звуть Наталя, і я хочу познайомити вас з моєю донькою – Поліною. Ми з України, з Києва. Моїй донечці 16 років, і в цьому році вона закінчує школу. Попереду величезне життя і багато планів. Поліна вже давно вирішила, що буде працювати в сфері туризму, знайомитися з новими країнами і новими людьми. Вона знає 6 мов: українську, російську, польську, німецьку, іспанську та англійську. Хотіла ще почати вивчати італійську. Але...

31 жовтня 2017 року вночі у Поліни дуже сильно заболів живіт і почалася блювота від болю. Ми викликали швидку допомогу. Перша швидка запевнила, що це апендицит, вколола знеболювальне, яке все одно не допомогло, і поїхала. Друга, повторно викликана швидка, привезла нас в кращу дитячу лікарню міста. Лікарі зробили КТ і УЗД, побачили величезну пухлину на яєчнику і прийняли рішення терміново оперувати. Але дуже поспішили, бо не взяли відразу всіх потрібних аналізів.

Операція тривала 3 години. Поліні видалили пухлину 15*12 сантиметрів. Взяли зразки тканин, щоб відправити їх на гістологію. Минуло 7 днів очікування. Ми всі дуже хвилювалися, але сподівалися на краще. Мені зателефонував лікар і попросив приїхати поговорити. Я приїхала. Біля входу в лікарню простояла півгодини, тому що не могла себе змусити увійти. Моє серце вискакувало з грудей. Доктор покликав мене в кабінет і сказав, що у Поліни злоякісна пухлина яєчника Дисгермінома. Всі аналізи підтвердили, що вона погана. І що вже пішли метастази в сальник. Його рішення було перевести нас в Національний інститут раку в Києві для подальшого лікування.

Приїхавши в Інститут раку, наступний лікар, грунтуючись на документах з попередньої лікарні, відразу сказав, що потрібна ще одна операція, а потім довге лікування хіміотерапією. Що перша операція була виконана не повністю. Ще потрібно видалити той самий сальник, в який пішли метастази. Я не стала втрачати час. 5 років тому в Ізраїлі я оперувала свою молодшу дочку. У мене там залишилося багато друзів. Вони запропонували мені повторно зробити гістологію у них. Я відправила до Ізраїлю (в клініку Рамбам) зразки тканин і отримала відповідь: метастази підтвердилися по всій площі сальника! Тому Поліна має пройти високодозну хімію, оскільки в Україні такої нема. Нам виставили рахунок на хіміотерапію. Майже 28 000 $. Своїми силами ми зібрали третину цієї суми, але решти суми, щоб оплатити лікування, у нас немає. Допоможіть нам!".

На УББ ми збираємо частину необхідної суми – 200 000 грн.

 

ПІБ: Городецька Поліна Євгенівна, 13.07.2001 р.

Місто: Київ

Діагноз: злоякісна пухлина яєчника Дісгермінома

ID: 3580
Підтримали
Благодійна допомога
11.01.2018 00:36
50,93 грн.
Благодійна допомога
11.01.2018 00:35
0,02 грн.
Благодійна допомога
11.01.2018 00:08
203,76 грн.
Благодійна допомога
10.01.2018 17:25
2000,00 грн.
Благодійна допомога
08.01.2018 15:26
50,92 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проект завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Допомогти може кожен

Допомогти простіше, ніж ви думаєте. Створіть власну кампанію збору коштів та діліться з друзями.
Разом ми швидше збираємо гроші!

Створити кампанію
Схожі проекти
Подаруйте дівчині мрію стати на ноги!
Підтримати
Здоров'я
Подаруйте дівчині мрію стати на ноги!
Дівчина отримала дуже сильні травми хребта, компресійно-осколковий перелом 6-9 хребців, перелом ребер, з…
Маленькі кроки Ярослави
Підтримати
Здоров'я
Маленькі кроки Ярослави
Ярослава надто маленька, щоб розуміти, що з нею відбувається. Коли дівчинка тільки почала говорити, біга…
Половина світу дитинства
Підтримати
Здоров'я
Половина світу дитинства
Половина тіла Артемчика здається здоровою, а інша половина у нього слабка і не до кінця розвинена.
Ми зголодніли!
Підтримати
Здоров'я
Ми зголодніли!
З самого народження Аліса живе у відділенні реанімації. Вона народилася практично без кишківника, і "їст…
Показати всі