Життя – не іграшка!
Життя – не іграшка!
Завершений

Життя – не іграшка!

Проєкт здійснює
Розпочато: 15.12.2017
Київ
Завершений
Всього зібрано
60460,59 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
60460,59 грн.

Лист від мами:"Привіт, мене звуть Наталя, і я хочу познайомити вас з моєю донькою – Поліною. Ми з України, з Києва. Моїй донечці 16 років, і в цьому році вона закінчує школу. Попереду величезне життя і багато планів. Поліна вже давно вирішила, що буде працювати в сфері туризму, знайомитися з новими країнами і новими людьми. Вона знає 6 мов: українську, російську, польську, німецьку, іспанську та англійську. Хотіла ще почати вивчати італійську. Але...

Лист від мами:"Привіт, мене звуть Наталя, і я хочу познайомити вас з моєю донькою – Поліною. Ми з України, з Києва. Моїй донечці 16 років, і в цьому році вона закінчує школу. Попереду величезне життя і багато планів. Поліна вже давно вирішила, що буде працювати в сфері туризму, знайомитися з новими країнами і новими людьми. Вона знає 6 мов: українську, російську, польську, німецьку, іспанську та англійську. Хотіла ще почати вивчати італійську. Але...

31 жовтня 2017 року вночі у Поліни дуже сильно заболів живіт і почалася блювота від болю. Ми викликали швидку допомогу. Перша швидка запевнила, що це апендицит, вколола знеболювальне, яке все одно не допомогло, і поїхала. Друга, повторно викликана швидка, привезла нас в кращу дитячу лікарню міста. Лікарі зробили КТ і УЗД, побачили величезну пухлину на яєчнику і прийняли рішення терміново оперувати. Але дуже поспішили, бо не взяли відразу всіх потрібних аналізів.

Операція тривала 3 години. Поліні видалили пухлину 15*12 сантиметрів. Взяли зразки тканин, щоб відправити їх на гістологію. Минуло 7 днів очікування. Ми всі дуже хвилювалися, але сподівалися на краще. Мені зателефонував лікар і попросив приїхати поговорити. Я приїхала. Біля входу в лікарню простояла півгодини, тому що не могла себе змусити увійти. Моє серце вискакувало з грудей. Доктор покликав мене в кабінет і сказав, що у Поліни злоякісна пухлина яєчника Дисгермінома. Всі аналізи підтвердили, що вона погана. І що вже пішли метастази в сальник. Його рішення було перевести нас в Національний інститут раку в Києві для подальшого лікування.

Приїхавши в Інститут раку, наступний лікар, грунтуючись на документах з попередньої лікарні, відразу сказав, що потрібна ще одна операція, а потім довге лікування хіміотерапією. Що перша операція була виконана не повністю. Ще потрібно видалити той самий сальник, в який пішли метастази. Я не стала втрачати час. 5 років тому в Ізраїлі я оперувала свою молодшу дочку. У мене там залишилося багато друзів. Вони запропонували мені повторно зробити гістологію у них. Я відправила до Ізраїлю (в клініку Рамбам) зразки тканин і отримала відповідь: метастази підтвердилися по всій площі сальника! Тому Поліна має пройти високодозну хімію, оскільки в Україні такої нема. Нам виставили рахунок на хіміотерапію. Майже 28 000 $. Своїми силами ми зібрали третину цієї суми, але решти суми, щоб оплатити лікування, у нас немає. Допоможіть нам!".

На УББ ми збираємо частину необхідної суми – 200 000 грн.

 

ПІБ: Городецька Поліна Євгенівна, 13.07.2001 р.

Місто: Київ

Діагноз: злоякісна пухлина яєчника Дісгермінома

ID: 3580
Підтримали
Благодійна допомога
11.01.2018 00:36
50,93 грн.
Благодійна допомога
11.01.2018 00:35
0,02 грн.
Благодійна допомога
11.01.2018 00:08
203,76 грн.
Благодійна допомога
10.01.2018 17:25
2000,00 грн.
Благодійна допомога
08.01.2018 15:26
50,92 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Схожі проєкти
Єдиний у мами. 4
Підтримати
Здоров'я
Єдиний у мами. 4
6-річний Діма хоче перемогти ДЦП. Лише регулярні покращують стан здоров’я хлопчика та збільшують його ша…
Наталочка мріє ходити
Підтримати
Здоров'я
Наталочка мріє ходити
У Наталки паралітичний вивих тазостегнових суглобів. Дівчинка мріє ходити, але тільки операція може набл…
Київський регіон. Допомога онкохворим дітям.
Підтримати
Здоров'я
Київський регіон. Допомога онкохворим дітям.
Компанія Київстар ініціювала проєкт «Дитяча надія», щоб допомагати дітям з хворобами серця та онкологічн…
Подвійний удар для родини Іванових
Підтримати
Здоров'я
Подвійний удар для родини Іванових
У двійнят Андрія і Софійки діагноз один на двох: ДЦП. Ростити малечу батькам допомагав старший син Олег;…
Показати всі