Життя Олі - без болю
Життя Олі - без болю
Завершений

Життя Олі - без болю

Проект здійснює
Розпочато: 15.10.2015
Дніпропетровськ
Завершений
Всього зібрано
200962,00 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
200962,00 грн.
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram

Коли на світ з'явилася Оленка, її не поклали мамі на груди. Дитину забрали, а через 3 години оголосили діагноз - екстрофія сечового міхура. При такому пороці у дитини на животику відкрита рана. До півроку крихітка перенесла 4 операції, після кожної шви розходилися знову. Мама вийшла на зв'язок з одним з провідних світових фахівців в області урогенітальної хірургії. Він обіцяє назавжди позбавити Оленьку вродженої вади, але вартість операції складає 12,5 тис.євро.

Початок Оліного життя був дуже складним. Першу операцію вона перенесла на сімнадцятий день життя. За нею послідували ще дві операції, і коли мама з донькою в 3 місяці нарешті виписалися додому, сталося загострення пієлонефриту. Знову лікарня і знову антибіотики...
У 6 місяців хірурги вчетверте спробували вирішити Оленькину проблему. Реабілітаційний період протікав гладко, здавалося, що муки крихітки, нарешті, закінчаться. Але після зняття швів шкіра знову розійшлася.
Після цього утворився незаживаючий свищ, який потрібно постійно обробляти, щоб інфекція не попадала до організму. Мама навчилася самостійно вправляти сечовий міхур. Усі ці процедури доставляють дівчинці масу незручностей і болючих відчуттів. Оля жодного дня не проводить без ліків, потрібна постійна профілактика, щоби відстрочити атаку циститу та пієлонефриту.
Олечці вже 2,5 року. Незважаючи на всі пережиті випробування, вона не падає духом. Дівча росте з сильним характером, справжнім маленьким бійцем. Але так хочеться, щоб у її житті закінчилися боротьба і подолання, і почалося звичайне дитинство. Без болю, тривог і ліків.
Подарував надію Олі та її сім'ї сербський хірург Радош Джинович. Тетяна Сілантьєва після довгих пошуків спеціаліста почала листуватися з ним. Він готовий узятися за цей випадок і дає дуже високі шанси, що після операції проблема буде повністю вирішена. Операція призначена на 19 листопада, вона обійдеться в 12,5 тис. євро.
Місячний дохід сім'ї з урахуванням допомоги по інвалідності становить 3,5 тис. грн. Олині рідні підключили всіх знайомих і незнайомих людей, але поки гроші знайдені тільки на супутні витрати: проїзд, проживання, ліки, якими не забезпечує клініка.
Чи вийде зібрати таку суму за місяць? Тетяна Сілантьєва дуже переживає, що вони не встигнуть. Але все вийде, правда ж? І наступної осені Оленька потопає до звичайного, не інклюзивного садочку. Величезне спасибі всім, хто допоможе дитині одужати!

ПІБ: Сілантьєва Ольга Євгенівна
Дата народження: 04.06.2013 р.
Діагноз: Екстрофія сечового міхура

Зроблено - звіти готові

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові
Підтримали
Анонімна допомога
22.10.2015 16:08
50,00 грн.
Анонімна допомога
22.10.2015 15:55
100,00 грн.
Анонімна допомога
22.10.2015 15:46
200,00 грн.
Анонімна допомога
22.10.2015 15:01
100,00 грн.
Олександра Іванова
22.10.2015 14:55
195,00 грн.
Усі донори
Допомогти може кожен

Допомогти простіше, ніж ви думаєте. Створіть власну кампанію збору коштів та діліться з друзями.
Разом ми швидше збираємо гроші!

Створити кампанію
Схожі проекти
Підтримати
Здоров'я
Жити без слів "Караул! Цукор!"
Ваня Ісаєв – людина безмежно життєрадісна й товариська. 8-річний хлопчик жадібно вбирає знання: особливо…
Підтримати
Здоров'я
Я тебе люблю, мамо! 3
Люди, які знають Женю теж помічають її зміни в кращий бік. Після кожного пройденого курсу загальний стан…
Підтримати
Здоров'я
Проєкт Київського волонтерського штабу
Київський волонтерський штаб допомагає місту у боротьбі із розповсюдженням вірусу COVID-19. Головний прі…
Підтримати
Здоров'я
Добра справа для немовлят
Складно уявити собі роботу сучасного відділення, в якій немає хірургічного відсмоктувача. Цей прилад не …
Показати всі