Злата: хочу жити без болю. 2
Злата: хочу жити без болю. 2
Завершений

Злата: хочу жити без болю. 2

Проєкт здійснює
Розпочато: 06.06.2022
Київська обл.
Завершений
Всього зібрано
42500,0 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
42500,00 грн.

Злата Шулигіна – це 7-річна дівчинка, яка хворіє на ДЦП, спастичний тетрапарез, симптоматичну епілепсію, псевдобульбарний синдром і затримку психомоторного розвитку. Злата народилася напівмертвою. Вона не дихала і не закричала. На превелике щастя, крихітка вижила. Згодом у неї сталося гiпоксично-iшемiчнне ураження ЦНС, Злата пережила набряк головного мозку та крововилив у мозок.

Так –  будучи у лікарнях –  дівчинка провела перший рік свого життя. Час плинув, Злата підростала, і тоді до решти діагнозів додався ще ДЦП, затримка розвитку і епілепсія. Вона часто хворіла, тому лікування в основному проходила вдома, з нею займалася мама. Доки у самої жінки не діагностували онкологію. Після цього Златі вкрай важливо було потрапити в реабілітаційний центр, і завдяки вашій підтримці це стало реальністю. Дівчинка проходила терапію, відвідувала заняття, її стан покращувався.

Зараз Злата з мамою в Німеччині – війна змусила їх покинути домівку в Боярці, що на Київщині. Злата досить емоційна дівчинка, вона любить роздивлятися навколо і вивчати нове середовище: нове місто, нові люди, нова незрозуміла дівчинці мова. Із дівчинкою намагаються займатися, наскільки це можливо. Тим часом спастика у її руках і ногах зростає. Їй потрібна реабілітація.

Злата з мамою хочуть повертатися додому – в Україну. І було б чудово, якби у дівчинки зʼявився шанс відразу після повернення пройти новий курс реабілітації. Їй це вкрай потрібно. Допоможемо Златі? Вона так хоче жити без болю!..

Повне ім’я: Шулигіна Злата Олексіївна, 17.10.2014 р.
Місто: Боярка, Київська обл.
Діагноз: ДЦП, спастичний тетрапарез, симптоматична мультифокальна епiлепсiя, iнфантильнi спазми, псевдобульбарний синдром, затримка психомоторного розвитку
ID: 8111
Підтримали
Artem Sh
08.08.2022 22:50
1460,73 грн.
Благодійна допомога
08.08.2022 14:22
100,00 грн.
zdorovya._oleksandr
08.08.2022 07:41
2000,00 грн.
Благодійна допомога
07.08.2022 18:06
200,00 грн.
Charlie Chaplin
07.08.2022 05:33
10,00 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Схожі проєкти
Ярослав не може сказати про своє самопочуття
Підтримати
Здоров'я
Ярослав не може сказати про своє самопочуття
Ярославу сім років. І хоч він не говорить та майже не розуміє мови, його мама не втрачає надії, навчає й…
Даринка хоче повноцінно жити. 3
Підтримати
Здоров'я
Даринка хоче повноцінно жити. 3
Коли маленька Даринка народилася, вона не зробила першого вдиху… Вона не дихала.
Самотня старість під обстрілами – їх друга війна
Підтримати
Здоров'я
Самотня старість під обстрілами – їх друга війна
Щодня до нашого Фонду надходить багато звернень від громад із запитом про надання допомоги ліками самотн…
Поставити малечу на ніжки
Підтримати
Здоров'я
Поставити малечу на ніжки
Мета проєкту – зібрати кошти на дві сучасні системи вертикалізації для центру катамнестичного спостереже…
Показати всі