Злата мріє про самостійні кроки
Злата мріє про самостійні кроки
Завершений

Злата мріє про самостійні кроки

Проєкт здійснює
Розпочато: 14.05.2024
Рівненська обл.
Завершений
Всього зібрано
31900,0 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
31900,00 грн.

Перші пів року життя цієї крихітки були звичними для новонародженої дитини: Злата гарно їла та набирала вагу, розвивалася, переверталася та навіть починала самостійно сидіти. Проте у 6,5 місяців у дівчинки піднялася температура та зʼявилися перші судоми. Висновок лікарів – менінгоенцефаліт, шанси на життя 50 на 50.

Але ця мужня дівчинка не лише вижила, а й бореться за здорове дитинство: Злата пройшла всі випробування і зараз виборює у хвороби свої перші кроки. Наслідками хвороби стали геміпарез, тобто слабкість, лівої частини тіла та симптоматична епілепсія. Наразі дівчинці дуже потрібна реабілітація. У свої 7 років Злата може стояти з підтримкою, ходити з допомогою дорослих та гратися правою рукою – лівою дівчинка нічого взагалі не може робити. Через деформацію стоп Злата вимушено носить ортези.

За весь цей час дівчинка пройшла 23 курси лікування, з них 11 – за кордоном. Сімʼя вже фінансово виснажена, тому оплачувати нові курси реабілітації не може і звертається до нас із проханням допомогти. Дівчинці потрібна якісна кваліфікована реабілітація, яка, ми сподіваємося, допоможе Златі зробити її перші самостійні кроки. Долучайтеся до нашого збору коштів!

Повне ім’я: Пахалюк Злата Миколаївна, 17.05.2017 р.
Місто: с. Буща, Рівненська обл.
Діагноз: G80.2 ДЦП. Лівосторонній спастичний геміпарез. Рухові порушення IV рівня по GMFCS. F80.1/ Недорозвинення експресивного мовлення. Симптоматична епілепсія з нічними міоклоніями
ID: 9448
Підтримали
63
Середній донат
100 грн.
ТОП-донат
14889 грн.
Підтримали
Благодійна допомога
12.10.2024 13:48
14888,53 грн.
Благодійна допомога
06.10.2024 12:06
100,00 грн.
Благодійна допомога
03.10.2024 15:34
2050,00 грн.
Благодійна допомога
30.09.2024 06:08
100,00 грн.
Благодійна допомога
29.09.2024 18:23
350,00 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Схожі проєкти
Життя з аутизмом – нелегкий шлях. 2
Підтримати
Здоров'я
Життя з аутизмом – нелегкий шлях. 2
Ще до свого народження Артем уже боровся за своє життя. Сьогодні Артему уже 15, і він мріє про щасливе і…
Допоможемо Кирилу здійснити мрії. 2
Підтримати
Здоров'я
Допоможемо Кирилу здійснити мрії. 2
Кирило – сильний та життєрадісний підліток, якому нещодавно виповнилося 14 років. Він зростає активним т…
Допоможемо Насті жити повноцінно
Підтримати
Здоров'я
Допоможемо Насті жити повноцінно
Насті 14 років. Донедавна вона була звичайною дівчинкою, добре навчалася у школі, гуляла з друзями, займ…
Коронавірус спровокував діабет
Підтримати
Здоров'я
Коронавірус спровокував діабет
Під час пандемії коронавірусу родина Софії встигла його підхопити. Софійка, начебто, перехворіла найлегш…
Показати всі