Зроби добро – зігрій дитину!
Зроби добро – зігрій дитину!
Завершений

Зроби добро – зігрій дитину!

Проєкт здійснює
Розпочато: 18.12.2019
Київ
Завершений
Всього зібрано
69255,0 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
69255,00 грн.
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram

На порозі вже стоїть Різдво. По місту відчувається духмяний запах свята, що ось-ось завітає до теплих та затишних осель. Але в цю саму мить тисячі дітей виборюють право на життя. Щорічно в Україні народжується близько 4 000 дітей з вродженими вадами серця, половина з яких потребує операції вже на першому році життя. Та під час таких операцій у немовлят може виникнути гіпотермія – дуже загрозливий стан. Це зниження температури тіла, яке може сягати критичних цифр – навіть нижче 32°C, адже новонароджені мають незрілі механізми терморегуляції і за відсутності адекватного термозахисту дуже швидко охолоджуються. Гіпотермія у таких маленьких пацієнтів запускає ряд патологічних процесів, які значно утруднюють їх одужання.

На порозі вже стоїть Різдво. По місту відчувається духмяний запах свята, що ось-ось завітає до теплих та затишних осель. Але в цю саму мить тисячі дітей виборюють право на життя. Щорічно в Україні народжується близько 4 000 дітей з вродженими вадами серця, половина з яких потребує операції вже на першому році життя. Та під час таких операцій у немовлят може виникнути гіпотермія – дуже загрозливий стан. Це зниження температури тіла, яке може сягати критичних цифр – навіть нижче 32°C, адже новонароджені мають незрілі механізми терморегуляції і за відсутності адекватного термозахисту дуже швидко охолоджуються. Гіпотермія у таких маленьких пацієнтів запускає ряд патологічних процесів, які значно утруднюють їх одужання. 

Саме тому широке застосування систем активного обігріву в операційній та у відділеннях інтенсивної терапії дозволяє швидко і ефективно запобігати виникненню гіпотермії і покращує результати лікування.

Сучасна система обігріву пацієнта конвекційного типу Bair Hugger 775 допоможе запобігти ненавмисній періопераційній гіпотермії, а також пов'язаних із цим станом ускладнень у педіатричних пацієнтів. Для придбання системи потрібно зібрати 157 255 грн. Тому Міжнародний благодійний фонд "Дитяче серце" вже вдруге організовує родинне свято "Імпульс Різдва", направленого на збір коштів для обладнання державної установи "Науково-практичний медичний центр дитячої кардіології та кардіохірургії Міністерства охорони здоров’я України", що залишається провідним медичним закладом у галузі дитячої кардіології та кардіохірургії МОЗ України та єдиною високоспеціалізованою клінікою України, в якій виконується корекція найскладніших вроджених вад серця незалежно від віку пацієнта.

Давайте разом прислухаємося до поклику наших небайдужих сердець і подаруємо маленьким пацієнтам тепло і шанс на одужання за допомогою надсучасної системи обігріву!

ID: 5707
Підтримали
Благодійна допомога
26.12.2019 16:00
2113,07 грн.
Благодійна допомога
26.12.2019 15:38
2400,00 грн.
Благодійна допомога
26.12.2019 02:03
30,55 грн.
Oleksii
25.12.2019 22:34
50,00 грн.
Благодійна допомога
25.12.2019 15:17
152,75 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Допомогти може кожен

Допомогти простіше, ніж ви думаєте. Створіть власну кампанію збору коштів та діліться з друзями.
Разом ми швидше збираємо гроші!

Створити кампанію
Схожі проєкти
Врятуй поранених захисників!
Підтримати
Здоров'я
Врятуй поранених захисників!
Завдяки цьому проєкту відразу шестеро українських захисників, які постраждали під час воєнних дій та вкр…
Все у твоїх руках
Підтримати
Здоров'я
Все у твоїх руках
Діти з вродженою вадою серця потребують допомоги. Підтримайте збір Сабіни Мусіної на серцеві імпланти.
Врятувати життя татові! 2
Підтримати
Здоров'я
Врятувати життя татові! 2
Дорогі донори! Знову за допомогою до нас звертається родина Андрія Платонова. Чотири роки тому раптова х…
Київська обласна дитяча лікарня потребує допомоги
Підтримати
Здоров'я
Київська обласна дитяча лікарня потребує допомоги
Мета нашого проєкту – придбати сучасний апарат для ультразвукового дослідження (УЗД) в КНП КОР "Київська…
Показати всі