Зцілення мистецтвом для діток із кризових родин
Зцілення мистецтвом для діток із кризових родин
Завершений

Зцілення мистецтвом для діток із кризових родин

Проєкт здійснює
Розпочато: 19.04.2021
Хмельницька обл.
Завершений
Всього зібрано
45000,0 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
45000,00 грн.
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram

Дітки з кризових, багатодітних, неповних і малозабезпечених родин, які до того ж проживають у віддалених селах, мають досить мало шансів на розвиток здібностей та талантів, що закладені у кожному з них від народження і на які варто лише звернути увагу, помітити їх та розвивати. Це забезпечить таким дітям нормальне дитинство та дасть надійний старт на усе подальше життя. Бо ж усі ми, дорослі, розуміємо: що закладено у перші роки життя, що бачить дитина навколо себе, як до неї ставляться інші, що вона відчуває – усе це визначить долю дитини та її подальший вибір: жити так, як її батьки та найближче оточення, чи обрати здоровий, хороший шлях, з впевненістю у собі та власні сили, у те, що ти вартий кращого і здатний досягти чогось у житті, маєш на це право та сили!

Щодня працівникам та волонтерам нашого фонду доводиться бачити сумні картини того, як дітки, що зростають у деструктивних, неповноцінних або ж просто злиденних сім’ях не мають доступу та можливості розвиватися, відчувати прийняття та визнання того, що вони варті любові, тепла, що вони потрібні, що їм приділяють увагу та хтось розвиває їх здібності… І якщо у великих містах ще є можливість для таких діток відвідувати якісь розвивальні, мистецькі заняття, гуртки при школі чи в інших місцях, то у малесеньких містечках і селах це взагалі майже неможливо.

Батьки таких діток часто навіть не дуже переймаються тим, чи ходить дитина до школи і чи вона одягнена, не кажучи вже про розвиток її здібностей і талантів… І це не завжди через те, що батьки не люблять своїх дітей. Часто це буває через крайню бідність, коли дорослі цілодобово зайняті зароблянням коштів на утримання дітей або ж страждають фізичними чи ментальними розладами або залежностями і через це не здатні повноцінно подбати про дітей, яких найчастіше в одній сім’ї зростає троє, четверо і більше…Часто в таких родинах є лише одна мама, яка ледве зводить кінці з кінцями, аби прогодувати дітей, або ж батьки мають інвалідність… Загалом, є багато причин та обставин, але діти, що виховуються в таких родинах, нічим не гірші від інших але, на жаль, позбавлені більшості радостей безтурботного дитинства та можливостей розвитку.

Наш благодійний фонд багато років опікується дітками з таких родин, в тому числі організовуючи для них заняття хореографічним та театральним мистецтвом, що має цілющий вплив на травмовану психіку цих діток, дозволяє їм відчувати себе потрібними та любленими.

Для того, аби продовжувати таку діяльність з підтримки та розвитку діток і підлітків із кризових родин, ми потребуємо 45 000 гривень на оплату праці залучених до занять професійних викладачів народної хореографії та театрального мистецтва, які займатимуться з нашими підопічними дітками протягом п’яти місяців, а також передаватимуть знання та відповідну підготовку для занять з дітками нашим волонтерам.

Такі заняття, безсумнівно, дадуть найкращий старт та принципово іншу якість життя для дітей і підлітків з родин, що перебувають у складних життєвих обставинах. Кожен із нас може по-різному допомогти їм мати краще дитинство та майбутнє вже сьогодні: хтось – віддаючи частинку свого часу або умінь, або ж теплоти серця, хтось – практично навчаючи, хтось – підтримавши тих, хто навчає та передає те, що знає й уміє. В наших силах змінити сумне на яскраве та добре! Долучаймося! Наша допомога потрібна, кожна дитина, і та, якій пощастило менше за інших, варта найкращого – любові, тепла, уваги та підтримки! І нехай добро повернеться до кожного з Вас, помножене стократно!

ID: 7066
Підтримали
Благодійна допомога
01.02.2022 15:41
4910,98 грн.
Благодійна допомога
01.02.2022 10:13
40,00 грн.
Уляна Бичишин
01.02.2022 09:35
10,00 грн.
Благодійна допомога
31.01.2022 22:02
40,00 грн.
Благодійна допомога
31.01.2022 20:37
30,00 грн.
Усі донори

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зібрано

Допомогти може кожен

Допомогти простіше, ніж ви думаєте. Створіть власну кампанію збору коштів та діліться з друзями.
Разом ми швидше збираємо гроші!

Створити кампанію
Схожі проєкти
Музика для молоді з ментальною інвалідністю
Підтримати
Освіта та наука
Музика для молоді з ментальною інвалідністю
Музикотерапія для людей з ментальними порушеннями. Ми освоїмо перкусію, а потім влаштуємо благодійний ко…
Терапія радістю. 4
Підтримати
Освіта та наука
Терапія радістю. 4
Іноді здається, що з сімейних труднощів вибратися неможливо. Проте бажання зберегти родину, вчасне проха…
Книги шрифтом Брайля: я хочу і можу читати!
Підтримати
Освіта та наука
Книги шрифтом Брайля: я хочу і можу читати!
Завдяки цьому проєкту ми зможемо надрукувати 20-30 нових книжок культових українських та іноземних автор…
Мистецькі студії для особливих дітей. 2
Підтримати
Освіта та наука
Мистецькі студії для особливих дітей. 2
Хтось просто мріє, а є люди, які ставлять перед собою мету, наполегливо йдуть до неї, долаючи перешкоди,…
Показати всі