Зупинити кашель
Зупинити кашель
Завершений

Зупинити кашель

Проєкт здійснює
Розпочато: 23.05.2019
Київ
Завершений
Всього зібрано
17010,0 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
17010,00 грн.
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram

Ще зовсім недавно Максим планував здавати ЗНО, погуляти на випускному зі своїми однокласниками та вступати до Політехнічного університету. Навіть коли у лютому його госпіталізували з двосторонньою пневмонією, ніхто не думав, що через два місяці хвороба не зникне. Скільки аналізів і обстежень пройшов юнак – важко порахувати. Проте причину, чому пневмонія не піддається лікуванню, лікарі так і не змогли знайти. Аж поки черговий аналіз не показав наявність аспергіл.

Народився хлопчик у 2002 році з родовою травмою – парез Ерба-Дюшена. Своєчасне лікування дозволило відновити функції лівої руки. У дитинстві хворів застудами, бронхітами, була ще й пневмонія, гайморит. Рік тому назад, у віці 15 років юнак почав сильно кашляти. Спочатку лікарі визначали це, як гайморит. "Максим лежав кілька разів у пульмонологічному інституті. Отримував антибіотики, "Флуконазол", а також протитуберкульозні препарати, від яких йому ставало все гірше. Дякувати Богу, потрапили у першу дитячу лікарню, де його обстежують багато спеціалістів", – розповідає мама хлопця.

Максим дуже любить математику і точні предмети. Тому і вступати планував на фізмат або прикладну математику. У нього прекрасне почуття гумору. Він дуже товариський, має друзів. Як і всі діти його віку, він любить грати в комп’ютерні ігри, дивитися ролики в Ютубі, фільми. Спілкується в чатах із ровесниками. У Максима є молодший брат Марк. Йому 14. Хлопчина просто обожнює всіляких тварин. У ньго дома живуть два котики. "Проте зараз через хворобу лікарі наполягають на тому, щоб домашніх тварин не було. Максиму важко з цим змиритися, як і всім нам", – додає мама хлопця. Позитивна динаміка у лікуванні юнака спостерігалася при пробному застосуванні препарату "Віфенд". Для продовження лікування Максимові призначено внутрішньовенне введення протигрибкового препарату Віфенд. Це лікування тривале та дороговартісне.

Щоб підтримати юнака у лікуванні, ми відкриваємо збір коштів для придбання 5 фл. препарату "Віфенд" на загальну суму 17 010 грн. Сума занадто велика для родини Максима. Батьки до останнього старалися справлятися з витратами на лікування самостійно. Проте всі родинні заощадження вичерпано, а Максимові без лікування залишатися теж не можна. Ми ж не залишимо хлопця і допоможемо йому?

 

ПІБ: Каленіченко Максим Вікторович, 30.07.2002 р.

Місто: Київ

Діагноз: інвазивний легеневий аспергильоз, двобічна поза лікарняна пневмонія, важкий перебіг, ДН1-2, хронічний бронхіт, передній сухий риніт, хронічний рецидивуючий риносинусит (КТ ознаки), анемія змішаного ґенезу, 1 ступеня, дефіцит фолієвої кислоти, вторинна нефропатія, поверхневий гастродуоденіт, вторинна дизметаболічна кардіоміопатія

ID: 5118
Підтримали
Благодійна допомога
19.06.2019 13:29
27,14 грн.
Благодійна допомога
19.06.2019 12:04
509,81 грн.
Благодійна допомога
19.06.2019 10:41
49,90 грн.
Благодійна допомога
19.06.2019 10:30
61,12 грн.
Благодійна допомога
19.06.2019 10:23
400,00 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Допомогти може кожен

Допомогти простіше, ніж ви думаєте. Створіть власну кампанію збору коштів та діліться з друзями.
Разом ми швидше збираємо гроші!

Створити кампанію
Схожі проєкти
Дорослі, мені не обійтися без вашої допомоги. 3
Підтримати
Здоров'я
Дорослі, мені не обійтися без вашої допомоги. 3
Народившись, маленький Євгеній не дихав. Лікарі негайно помістили його під апарат ШВЛ, хлопчик вижив.
Реабілітаційний стіл для дітей
Підтримати
Здоров'я
Реабілітаційний стіл для дітей
Паліативне відділення, що існує на базі Дитячої міської поліклініки №2 потребує обладнання для проведенн…
Будуємо нову "Дачу" разом!
Підтримати
Здоров'я
Будуємо нову "Дачу" разом!
Кожній людині важливо відчувати себе в безпеці, мати можливість пригорнутися до рідних. Особливо дітям, …
Близнюки хочуть ходити! 5
Підтримати
Здоров'я
Близнюки хочуть ходити! 5
Чудові близнята на фото – це Михайлик і Діана, їм 4 рочки. Діти народилися глибоко недоношеними, тому ві…
Показати всі