Зупинити хворобу Вікторії. 5
Зупинити хворобу Вікторії. 5
Завершений

Зупинити хворобу Вікторії. 5

Проєкт здійснює
Розпочато: 29.12.2021
Київська обл.
Завершений
Всього зібрано
14355,0 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
14355,00 грн.

Віка Косенкова завжди була особливою дитиною у сім'ї. У віці двох років у дівчинки почав розвиватися аутизм. Тоді всі сили та ресурси родини Косенкових були кинуті на відновлення доньки, і зрештою Віка пішла до школи нарівні з іншими дітьми. На цьому хвороби Вікі не закінчилися. Кілька років тому після перенесеного запалення легенів лікарі встановили дівчинці новий діагноз – генералізовану герпетичну інфекцію – та призначили медикаментозне лікування імуноглобулінами. Віка почала відставати у розвитку однолітків.

Імуноглобуліни Віка приймає вже давно. Коштів у сім'ї не вистачає, тому багато препаратів закуповуються за рахунок благодійної допомоги. "Насамперед хочу подякувати всім небайдужим людям, які впродовж тривалого часу підтримують нашу Вікулю у лікуванні. Безмежно вдячні Вам за постійну підтримку та допомогу для нашої донечки! Зізнаюся, що самотужки нам це просто було б неможливо", – каже мама дівчинки.

Вікторія дуже змінилася. Вона помітно дорослішає. Проте її схильність до малювання та музики не минає. У школі вона добре навчається, поводить багато часу з мамою та молодшою ​​сестрою, здебільшого перебуваючи у гарному настрої.

Віка пройшла курс реабілітації у Бердянську. У дівчинки помітні значні покращення на фоні прийому препаратів та фізичних процедур. Нещодавно лікарі призначили для Віки ще один курс прийому "Біовен моно". Мама звертається з проханням допомогти придбати дівчинці 2 флакони цього препарату на суму 14 355 гривень.

Повне ім’я: Косенкова Вікторія Володимирівна, 05.02.2010 р.
Місто: Вишневе, Київська область
Діагноз: генералізована герпетична інфекція 12 тис коп ДНК 2-го типу
ID: 7780
Підтримали
40
Середній донат
100 грн.
ТОП-донат
2916 грн.
Підтримали
Благодійна допомога
08.01.2022 16:51
2916,00 грн.
Благодійна допомога
08.01.2022 14:54
20,00 грн.
Благодійна допомога
08.01.2022 14:03
200,00 грн.
Денис
08.01.2022 12:32
50,00 грн.
Благодійна допомога
08.01.2022 02:50
200,00 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Схожі проєкти
Врятувати дитинство, врятувати майбутнє! 2
Підтримати
Здоров'я
Врятувати дитинство, врятувати майбутнє! 2
Життя 9-річного Максима – це щоденна боротьба і незламна воля. Кожен його крок уперед – це результат ней…
Дихання світла для найменших у Сумах
Підтримати
Здоров'я
Дихання світла для найменших у Сумах
Мета проєкту: зібрати кошти на придбання лампи фототерапії для КНП "Клінічний перинатальний центр Пресвя…
Врятувати Владика від ускладнень
Підтримати
Здоров'я
Врятувати Владика від ускладнень
17-річний Владислав захоплюється спортом, любить кататися з друзями на велосипеді та дуже любить свого д…
Батьки мріють почути перше слово Олени
Підтримати
Здоров'я
Батьки мріють почути перше слово Олени
Оленка народилася третьою дитиною в багатодітній родині з діагнозом "синдром Дауна". Пологи відбувались …
Показати всі