Звільнити Оленку від хвороб!
Звільнити Оленку від хвороб!
Завершений

Звільнити Оленку від хвороб!

Проект здійснює
Розпочато: 03.12.2018
Запорізька обл.
Завершений
Всього зібрано
65000,00 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
65000,00 грн.
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram

Оленка, народившись зовсім крихітною і безпомічною, з численними вадами розвитку, зараз така енергійна, завзята та невгамовна. Вона рідко плаче, навіть коли боляче, навіть коли роблять уколи чи ставлять крапельниці. Має дуже сильний і наполегливий характер. Швидка, як дзиґа, бігає і крутиться, влізає на шведську стінку, сідає на шпагат. Та раптом затихне в куточку крісла і дивиться таким дорослим, сповненим болю і туги поглядом, що хочеться світ перевернути, щоб їй допомогти. Без проведення необхідного лікування її світ може залишитись напівнімим…

З великою кількістю вад народилася Оленка – аномалія розвитку піднебіння, вада серця, проблеми з ніжками. А в рік ще й виявили вроджену правосторонню туговухість. До рочка проблему з ніжками вдалося подолати, а за два роки – підвищити слух на 30%. Та головна вада Оленки – вроджена двостороння ущелина твердого та м'якого піднебіння, яка не дає вимовляти звуки, тому що нема куди упиратися язичку, їсти тверду їжу та пити. Такий стан вимагає хірургічного втручання. Але до такої життєво необхідної операції справа не дійшла: треба лікувати серце – наркоз небезпечний для життя дівчинки. Про проблеми в роботі серця було відомо ще з народження, але ніхто з лікарів не вважав їх дуже серйозними. На сьогодні в Оленки не закрите овальне віконце, аритмія, а найстрашніше і непередбачуване – немотивована втрата свідомості в будь-яку хвилину. Біда в тому, що причину цього знайти не вдається. Утворилося замкнене коло: операцію робити не можна, поки не буде знайдена і усунена причина втрати свідомості.

Оленку обстежили в Інституті Амосова, але причину так і не виявили. Залишається надія на чарівний прилад – петлевий реєстратор Biomonitor для цілодобової реєстрації роботи серця, який ставиться на кілька місяців, а то й років. Пристрій імплантується під шкіру і автоматично фіксує будь-які аномальні ритми і відсилає результати вимірювань до лікаря. На підставі цих даних можна буде встановити точний діагноз і призначити правильне лікування.

Попри всі труднощі життя через проблеми зі здоров'ям, Оленка – відкрита, весела і цікава трирічна дівчинка. Вона ні хвилинки не сидить на місці, весь час в русі. Єдині, хто може змусити Олену зупинитися – це комахи. Вона може довго за ними спостерігати, розглядати з усіх боків і збирати у зграйки. Зараз Олена все розуміє, добре розвивається, навчилася висловлювати свої потреби жестами та мімікою. Тільки ось розмовляти вона не може, що страшно її засмучує. Тому без операції говорити і розвиватися далі дівчинка не зможе.

Петлевий реєстратор Biomonitor коштує 95 000 грн. На УББ ми збираємо частину коштів. Маленька дівчинка чекає допомоги, мама з бабусею просто не в змозі впоратися з такою сумою. Подаруйте Оленці можливість говорити!

 

ПІБ: Процька Олена Андріївна, 25.02.2015 р.

Місто: с. Любимівка, Запорізька обл.

Діагноз: синкопе невідомої етіології, двостороння розщілина твердого і м’якого піднебіння, двостороння сенсоневральна туговухість І ст.

ID: 4643
Підтримали
Благодійна допомога
21.01.2019 16:44
1120,90 грн.
Благодійна допомога
21.01.2019 16:17
50,92 грн.
Благодійна допомога
21.01.2019 15:52
50,00 грн.
Благодійна допомога
21.01.2019 15:48
101,96 грн.
Благодійна допомога
21.01.2019 15:09
50,92 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проект завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Допомогти може кожен

Допомогти простіше, ніж ви думаєте. Створіть власну кампанію збору коштів та діліться з друзями.
Разом ми швидше збираємо гроші!

Створити кампанію
Схожі проекти
Разом рятуємо маленькі серця!
Підтримати
Здоров'я
Разом рятуємо маленькі серця!
Мережа магазинів "Антошка" спільно з брендами дитячого харчування «Bebi premium», «Hame», «Hamanek», «Фр…
Все буде добре. 2021
Підтримати
Здоров'я
Все буде добре. 2021
Катюші цього року виповнюється десять рочків і всі ці роки, практично від самого її народження, сім'я на…
Ще крок для Кирила
Підтримати
Здоров'я
Ще крок для Кирила
Хлопчик постійно проходить реабілітації, відвідує інклюзивно-ресурсний центр. За ці 12 років багато чого…
Порятунок недоношених дітей залежить від нас
Підтримати
Здоров'я
Порятунок недоношених дітей залежить від нас
Їх народжується кожна 15-а дитина в Україні. Це величезна цифра статистики, яка стукає в двері кожної п’…
Показати всі