Мета цієї скарбнички – акумулювати кошти на розвиток та діяльність платформи dobro.ua.

Для того щоб ви мали можливість абсолютно безкоштовно користуватися всіма сервісами на сайті та допомагати, тим хто цього потребує 24 години на добу і 7 днів на тиждень команда із 15 професіоналів працює майже цілодобово, щоб підтримувати безперебійне функціонування платформи.

100% грошей, пожертвуваних на нашому сайті на благодійні проєкти, ми використовуємо виключно на реалізацію саме цих благодійних проєктів, не стягуючи жодних комісій за роботу команди dobro.ua чи за технічну підтримку діяльності платформи.

Незважаючи на те, що Закон України «Про благодійну діяльність та благодійні організації» дозволяє використовувати до 20% залучених коштів, щоб покривати адміністративні потреби фонду, ми свідомо цього не робимо!

І все це можливо лише завдяки нашим грантодавцям та добровільним внескам наших користувачів у дану Скарбничку, які свідомо жертвують власні кошти саме на інфраструктурні потреби нашої платформи.

Сьогодні dobro.ua – це найбільший в Україні майданчик допомоги.

Але зважаючи на обставини цього року, ми мінімізували потреби на функціонування проєкту до декількох головних статей витрат:

- забезпечення безперебійної роботи платформи dobro.ua,

- утримання офісу,

- утримання команди,

- адміністративні витрати на реалізацію благодійних программ dobro.ua.

Ми просимо підтримати наш проєкт, і тим самим забезпечити подальше функціонування платформи dobro.ua.

Підтримуючи нас – Ви допомагаєте існувати одному з найбільших міжнародних благодійних фондів України і даруєте надію кожному підопічному, проєкт якого збирається та реалізовується на dobro.ua.

Ми радо відповімо на всі питання щодо роботи проєкту та обговоримо деталі надання допомоги на функціонування нашої платформи у будь-якій зручній для вас формі. 

Просимо контактувати з нашим PR-відділом поштою [email protected]

ID: 18
Підтримали
Благодійна допомога
19.04.2024 22:32
5,00 грн.
Благодійна допомога
19.04.2024 22:21
5,00 грн.
Віктор
19.04.2024 22:21
7,70 грн.
Благодійна допомога
19.04.2024 22:20
14,00 грн.
Благодійна допомога
19.04.2024 22:20
5,00 грн.
Усі донори

Ваша допомога потрібна, як ніколи. Підтримайте проєкт, щоб додати трішки добра у цей світ!

Підтримати