Датчики, що контролюють дитячі життя
Датчики, що контролюють дитячі життя
Завершений

Датчики, що контролюють дитячі життя

Розпочато: 07.07.2022
Луцьк, Запоріжжя і Суми
Завершений
Всього зібрано
86938,0 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
86938,00 грн.

Іноді, аби новонародженому недоношеному малюку була надана якісна медична допомога, потрібне зовсім невелике та інноваційне медичне обладнання. У нашому випадку – потрібні кисневі, температурні датчики та датчики до апаратів штучної вентиляції легень, що вимірюють рівень кисню в крові малюка, температуру та сатурацію. Вони необхідні постійно і, на жаль, дуже швидко закінчуються – виходять з ладу. Мета цього проєкту – зібрати кошти для придбання датчиків контролю пульсу і сатурації кисню для новонароджених в три українські лікарні, де щодня рятують життя дітей: у Волинське обласне дитяче територіальне медичне обʼєднання (м. Луцьк), Запорізький обласний перинатальний центр та Сумський клінічний пологовий будинок Пресвятої Діви Марії. 

Ми вже неодноразово розміщували проєкти на підтримку новонароджених, які народжуються в цих лікарнях. Ця тема стоїть гостро і знаходить відгук у душах добрих людей, тому ми вирішили опублікувати чергове "продовження" нашого проєкту. Адже датчики, які цілодобово використовуються в роботі при виходжуванні передчасно народжених дітей, постійно потребують оновлення. Можна сміливо сказати, що це витратні матеріали. Але, на жаль, державного фінансування не вистачає на своєчасне та стабільне забезпечення цими матеріалами пологових будинків.

Мета цього проєкту – зберегти життя і здоров'я багатьох малюків. А їх зневіреним мамам – подарувати нарешті відносно спокійні ночі і надію на щасливе майбутнє для своїх діток. Адже слідкування за показниками новонародженої дитини – неможливе без спеціальних датчиків. Вони незамінні в процесі виходжування недоношених дітей, тому що через незрілість організму у дітей дуже часто бувають розлади цих функцій, аж до зупинки дихання і серця. Моніторинг (контроль) цих функцій можливий за допомогою пульсоксиметрів. Існуючі технології дозволяють зберегти життя і здоров'я найменшим нашим пацієнтам. Якість медичної допомоги визначається ефективністю і безпекою всіх технологій.

Часто, коли потрібна дорога апаратура або витратні матеріали, у благодійних фондів опускаються руки, бо потрібні величезні кошти. Але ризикувати здоров'ям дитини просто через відсутність витратних матеріалів, ми не маємо морального права. Давайте разом зробимо так, щоб у Волинського обласного дитячого територіального медичного обʼєднання (м. Луцьк), Запорізького обласного перинатального центру та Сумського клінічного пологового будинку Пресвятої Діви Марії, де на лікуванні знаходиться велика кількість недоношених дітей, завжди були датчики контролю пульсу і сатурації кисню.

Ваша невелика, але постійна підтримка дасть шанс вижити багатьом діткам. Подаруйте їм життя, а собі радість!

ID: 8169
Підтримали
Благодійна допомога
13.07.2022 10:47
79000,00 грн.
Yevgen Grynke
12.07.2022 14:59
100,00 грн.
Благодійна допомога
12.07.2022 14:52
100,00 грн.
Благодійна допомога
12.07.2022 09:12
100,00 грн.
Благодійна допомога
11.07.2022 23:31
273,00 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Схожі проєкти
Його мрія – стати кухарем
Підтримати
Здоров'я
Його мрія – стати кухарем
До семи років Стас не мав жодних проблем зі здоровʼям. Але потім у родину прийшла біда: хлопець почав вт…
Незламна мама: відроджуємо жінок задля відродження України
Підтримати
Здоров'я
Незламна мама: відроджуємо жінок задля відродження України
Ми збираємо кошти на реабілітацію 100 осіб – жінок і дітей, які постраждали від війни в Україні. (У варт…
Допоможімо Івану знову ходити!
Підтримати
Здоров'я
Допоможімо Івану знову ходити!
Іван – сирота, якого виховує бабуся. В січні Івану видалили кисту з лівої стегнової кістки та виправили …
Особливі "бейбі-бокси" для малюків. 6
Підтримати
Здоров'я
Особливі "бейбі-бокси" для малюків. 6
"Моя дитина захлинається від кашлю, має проблеми з харчуванням… Лікарі кажуть: "муковісцидоз". Ми не зна…
Показати всі