Дати можливість чути!
Дати можливість чути!
Завершений

Дати можливість чути!

Проєкт здійснює
Розпочато: 31.08.2018
Одеса
Завершений
Всього зібрано
53714,0 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
53714,00 грн.

Кирюша Вєлєв життєрадісний і веселий хлопчик, любить малювати, збирати конструктор, кататися на велосипеді. Він дуже доброзичливий і тягнеться до спілкування з однолітками. Цього року він, як і багато інших діточок, пішов до першого класу звичайної загальноосвітньої школи. Але він не звичайна дитина. У Кирюши серйозні проблеми зі слухом. Його діагноз - двостороння сенсоневральна туговухість ІІІ ступеня. Допомогти дитині можуть слухові апарати вартістю 100 320грн.

Батьки ще в ранньому дитинстві помітили, що Кирюша не реагує на звернену мову і не намагається говорити. Але лікарі запевняли, що причин для хвилювання немає. Говорили, що дитина цілком здорова, розвивається відповідно до віку. Але навіть почавши ходити в дитячий садок, малюк, як і раніше, мовчав, незважаючи на постійне знаходження серед дітей, на спілкування з батьками, розвиваючі заняття і читання казок на ніч. Лікарі довго не могли поставити діагноз. Ближче до трьох років стало ясно, що дитина з великою втратою слуху. У Кирюши діагностували двосторонню сенсоневральну туговухість ІІІ ступеня.

У три роки малюк одягнув слухові апарати і почав три рази на тиждень ходити на індивідуальні заняття. Завдяки цьому хлопець, нарешті, почав розмовляти і навіть читати навчився в п'ять років. Цього року семирічний Кирил став першокласником у звичайній школі, адже після отриманого лікування, розвиток і мовлення дозволяють йому це. Але старі слухові апарати пора міняти на більш потужні, щоб слух залишався на прийнятному рівні і дитина могла повноцінно вчитися і спілкуватися. На придбання двох апаратів потрібно 100 320грн. Для родини це непосильна сума. Мама Кирила звертається до всіх з проханням допомогти її дитині повноцінно чути цей світ. Підтримайте Кирюшу, будь ласка!

 

ПІБ: Вєлєв Кирило Сергійович, 20.01.2011р

Місто: Одеська обл., Біляївський р-н, с.Яски

Діагноз: Двобічна сенсоневральна туговухість ІІІ ст

ID: 4356
Підтримали
Благодійна допомога
05.07.2019 23:48
2531,51 грн.
Благодійна допомога
05.07.2019 18:33
51,01 грн.
VB
05.07.2019 13:31
25,48 грн.
Благодійна допомога
05.07.2019 11:19
16,29 грн.
Благодійна допомога
05.07.2019 11:16
500,00 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Схожі проєкти
Раз на рік Данієль лягає в лікарню.
Підтримати
Здоров'я
Раз на рік Данієль лягає в лікарню.
Данієль пройшов безліч обстежень і за три тижні сім’я почула страшний діагноз – діабет. За іронією долі,…
Кроки до мрії в маминих обіймах
Підтримати
Здоров'я
Кроки до мрії в маминих обіймах
Захарчику лише 3,5 рочки, та в нього ДЦП. Але поряд з ним завжди мамині обійми, що дарують йому силу та …
Златі потрібна підтримка в лікуванні. 2
Підтримати
Здоров'я
Златі потрібна підтримка в лікуванні. 2
У Злати цукровий діабет. Дівчинка дисципліновано виконує все необхідне для контролю рівня свого цукру. П…
Просто бути дитиною
Підтримати
Здоров'я
Просто бути дитиною
Артем мріє про звичайне дитинство, та кожен його крок потребує зусиль і підтримки. Він любить тварин, на…
Показати всі