Допоможіть Максиму стати на ноги. 3
Допоможіть Максиму стати на ноги. 3
Завершений

Допоможіть Максиму стати на ноги. 3

Розпочато: 16.12.2021
Черкаська обл.
Завершений
Всього зібрано
79921,0 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
79921,00 грн.

Максим вже такий дорослий, він, як каже мама, приклад для інших, і вона безмежно дякує Богу за те, що він у неї є. 16 років мама і син самі проти страшної недуги – хвороби, що не дає хлопцеві ходити, рівно сидіти, тримати ложку в руках і самостійно робити речі, які для інших здаються елементарними. Хто знає, де і яким би був Максим, якби мама так наполегливо не рятувала свою дитину.

Жінка виховує хлопця самотужки, сама докладає зусилля для пошуку методик реабілітації, які покращують стан Макса. Кожен курс реабілітації дає свої покращення. Останнього разу Максим проходив реабілітацію в оздоровчому комплексі "Вернигора", що в с. Модричі. Спершу здалося – нічого особливого, але після всього курсу Максим реально отримав результат: у нього знизився тонус у кінцівках, покращилась рівновага під час сидіння, ерготерапевти навчали його самостійності в самообслуговуванні. Це чудові результати, які можуть зникнути, якщо не продовжувати лікування. А це – новий шанс для хлопця бути самостійним, навчитись робити такі прості і такі важкі для нього речі, як тримати чашку чи вдягти сорочку.

І знову ми просимо допомогти мамі і Максиму потрапити на новий курс реабілітації і ще раз переконатися у тому, що вони не самі в цьому світі перед хворобою і невідомим майбутнім, що є у них підтримка і віра, що все буде добре!

Повне ім’я: Марчак Максим Олексійович, 11.06.2005 р.
Місто: с. Дмитрушки, Черкаська обл.
Діагноз: G 80.0 ДЦП,спастична тетраплегія.Рухові порушення IV рівня за класифікацією GMFCS
ID: 7701
Підтримали
Благодійна допомога
26.08.2022 22:10
3000,00 грн.
Благодійна допомога
24.08.2022 15:34
30,00 грн.
Благодійна допомога
23.08.2022 19:50
200,00 грн.
Благодійна допомога
23.08.2022 17:00
100,00 грн.
Благодійна допомога
23.08.2022 02:04
1000,00 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Схожі проєкти
Право на вільний рух. 2
Підтримати
Здоров'я
Право на вільний рух. 2
Передчасне народження спричинило у Марійки розвиток ДЦП. Відтоді вона щодня бореться за вільний рух і жи…
ЛЬВІВ НАПІВМАРАФОН: БІЖИМО ЗАРАДИ НЕЗЛАМНИХ
Підтримати
Здоров'я
ЛЬВІВ НАПІВМАРАФОН: БІЖИМО ЗАРАДИ НЕЗЛАМНИХ
Нова пошта Львів напівмарафон – це частина серії марафонів і напівмарафонів, організованих компанією Нов…
Допоможіть Артуру розпочати життя без болю! 2
Підтримати
Здоров'я
Допоможіть Артуру розпочати життя без болю! 2
З перших хвилин появи на світ Артур уже боровся за життя Він народився, заплакав – і його подих зупинивс…
Подаруємо маленькій Анютці шанс. 2
Підтримати
Здоров'я
Подаруємо маленькій Анютці шанс. 2
З перших днів свого життя ця маленька дівчинка бореться за здорове і щасливе дитинство. Анюта народилася…
Показати всі