Хай нове серце Лєри б'ється!
Хай нове серце Лєри б'ється!
Завершений

Хай нове серце Лєри б'ється!

Проєкт здійснює
Розпочато: 09.12.2019
Одеса
Завершений
Всього зібрано
326992,00 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
326992,00 грн.

Дорогі донори! Ви вже знайомі з Лєрою Будяченко. У дівчинки були проблеми з серцем практично від народження. Її серце постійно збільшувалося, втрачало еластичність і не справлялося зі своєю функцією. Це становило загрозу для її життя. Коли Валерії виповнилося 11 років, таблетки їй вже не допомагали. Потрібна була трансплантація серця. І 31 березня 2018 року Лєрі провели операцію з пересадки серця в Індії за рахунок коштів, які виділив МОЗ.

Після трансплантації серця основним методом визначення стану пересадженого органа є ендоміокардіальна біопсія – процедура отримання зразків тканини серця для дослідження. Лєрочці провели вже 3 біопсії. Першу оплатив МОЗ, другу і третю оплатили із коштів, які на УББ допомагали зібрати донори. Біопсія після трансплантації проводиться протягом 4-5 років. За результатами біопсії призначається коригувальне лікування.

Зважаючи на дитячий вік дівчинки, а також необхідність наявності досвіду та відповідної медичної бази, клінік, які виявилися готовими до проведення цієї процедури, було не так вже і багато. Мама Валерії отримала відмови від клінік Туреччини, Білорусі, Чехії. Лише Берлінський Кардіологічний центр, вивчивши всі особливості стану дитини, погодився прийняти її. Вартість процедури становить 11 991 євро. Крім біопсії, сюди входить і коронарографія (дослідження артерій, які кровопостачають серце), бо ж у Лєри тепер б'ється серце дорослої людини, а судини ще дитячі.

Біопсію потрібно робили якнайшвидше. Дуже довго тягнулися переговори з клініками, і тепер часу на збір коштів практично не залишається. Але пропускати процедуру не можна, оскільки після пересадки протягом декількох років основною загрозою є відторгнення трансплантата. Тільки біопсія тканин серця допоможе вчасно помітити і запобігти небезпеці. Дуже просимо вас відгукнутися і допомогти Лєрочці! Вона вже пройшла довгий шлях! Підтримайте її, будь ласка! На УББ ми збираємо 326 992 грн.

 

ПІБ: Будяченко Валерія Андріївна, 10.10.2007 р.

Місто: Одеса

Діагноз: стан після трансплантації серця

 

 

ID: 5684
Підтримали
1252
Середній донат
102 грн.
ТОП-донат
34873 грн.
Підтримали
Благодійна допомога
30.01.2020 12:06
34872,82 грн.
Благодійна допомога
30.01.2020 11:53
17508,55 грн.
Благодійна допомога
30.01.2020 02:40
122,31 грн.
Олексій Середа
29.01.2020 16:22
81,48 грн.
Благодійна допомога
29.01.2020 15:58
152,94 грн.
Усі донори

Звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Звіти готові

Схожі проєкти
Крок до мрії для Марії
Підтримати
Здоров'я
Крок до мрії для Марії
Марії всього 16 років. Уже багато років Марія бореться з рідкісним орфанним генетичним захворюванням – х…
Кольори емоцій
Підтримати
Здоров'я
Кольори емоцій
"Кольори емоцій" – це арттерапевтичний проєкт для дітей, підлітків та жінок, спрямований на підтримку їх…
Десять років з діабетом. 2
Підтримати
Здоров'я
Десять років з діабетом. 2
Чотирнадцятирічний Назар – добрий та чуйний хлопець. Справжній талант: хлопець займається плаванням, пол…
Олексій звикає до нового життя. 2
Підтримати
Здоров'я
Олексій звикає до нового життя. 2
В десять років в Олексія діагностували цукровий діабет. Зараз у хлопця виявили непереносимість глютену, …
Показати всі