Особливі "бейбі-бокси" для малюків
Особливі "бейбі-бокси" для малюків
Завершений

Особливі "бейбі-бокси" для малюків

Проєкт здійснює
Розпочато: 28.05.2019
Київ
Завершений
Всього зібрано
22245,5 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
22245,50 грн.

Він народився – твій малюк – малесенький і поки що безпорадний, його життя повністю залежить від тебе, і ти готова на все, аби його захистити. Можливо, непокоїшся, що буде непросто, та все ж думаєш, що зможеш… Однак у той день, коли батькам говорять, що їхня крихітка важко хвора, небо падає на голову. На усвідомлення нової реальності йде час. Та для малюків час без лікування небезпечний. Ми хочемо підготувати спеціальні "бейбі-бокси", де було би все необхідне для лікування з перших місяців життя для дитини, що народилася з муковісцидозом. 

Поступово батьки зорієнтуються. Налагодять нове життя так, щоби в розкладі дня малюка вписалися усі необхідні процедури, напишуть усі заяви, аби отримувати усю можливу допомогу від держави, знайдуть організації, де можна отримати іншу допомогу (їх не багато, та все ж такі є). Але це буде потім.

Зараз, у день, коли батьки вперше почують це слово – муковісцидоз – і "загуглять", вони розгубляться: інформації багато, терапія виглядає складною, а цифри з чотирма нулями… голова обертом. Ми хочемо, щоб у цей найскладніший час такі родини отримали б підтримку: обладнання, необхідне для щоденного лікування з моменту встановлення діагнозу, запас спеціального висококалорійного харчування та інструкцію щодо подальших кроків і особливостей терапії. Так малюк почне отримувати необхідне лікування швидше. А батькам, відчуваючи підтримку, легше буде оговтатись і зорієнтуватись у новій реальності.

Ми вже не раз бачили, як сильно це допомагає. Тож хочемо зробити таку підтримку системною. Зараз просимо вашої допомоги скомплектувати перші п’ять особливих "бейбі-боксів" для діток, що прийдуть у життя в 2019 році і почують це слово: "муковісцидоз". Нехай їхнє життя починається не з відчаю, а з турботи!

ID: 5135
Підтримали
Oleg Muraviov
15.01.2020 13:40
499,60 грн.
Благодійна допомога
15.01.2020 11:37
29,46 грн.
Дмитро І Анастасія
15.01.2020 07:24
71,37 грн.
Михаил
14.01.2020 18:14
203,92 грн.
Благодійна допомога
14.01.2020 14:04
203,85 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Схожі проєкти
Крихкий світ Валентина
Підтримати
Здоров'я
Крихкий світ Валентина
Руки Валентина майже не працюють, стопи деформовані, ходити боляче. Він не може себе обслуговувати і пор…
«Я просто хочу, щоб мій син жив без болю»
Підтримати
Здоров'я
«Я просто хочу, щоб мій син жив без болю»
Девʼятирічному Матвію терміново потрібна допомога, щоб почати говорити, ходити і позбутися щоденного бол…
Єдиний у мами. 5
Підтримати
Здоров'я
Єдиний у мами. 5
Усі 7 років свого життя Дмитро мужньо бореться з ДЦП. Кожна реабілітація – це великий крок вперед до йог…
Щоб почути тупіт ніжок. 15
Підтримати
Здоров'я
Щоб почути тупіт ніжок. 15
Кожна дитина заслуговує на шанс жити вільно, грати, навчатися і бути самостійною. Для Микити цей шанс за…
Показати всі