Врятуймо дітей від алергії!
Врятуймо дітей від алергії!
Завершений

Врятуймо дітей від алергії!

Проєкт здійснює
Розпочато: 22.06.2020
Запоріжжя
Завершений
Всього зібрано
13765,0 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
13765,00 грн.

Чудове тепле літо! З яким нетерпінням наші діти чекають на нього! Для Запорізького краю, індустріально-металургійного центру України, літо – ще й пора неприємних сюрпризів: виявлення серед дитячого населення масових епізодів бронхіальної астми, важкого алергічного риніту. Показники захворюваності по області істотно відрізняються від інших регіонів України, не схильних до промислових забруднень. В таких умовах пилок рослин набуває особливо агресивних властивостей. 

Але алергія – не привід відгороджуватися від життя, відмовляючи собі в повноцінному дозвіллі, простих радощах і приємних ласощах. Щоб упевнено себе почувати й тримати хворобу під контролем, потрібно вчасно її розпізнати. Виявити тип конкретної алергії у дитини можна завдяки алерготестуванню. От тільки реактивів для виявлення типів алергії у дітей Запорізької області на сьогодні немає!

Своєчасність і повнота тестування, індивідуальний підхід до терапії – запорука відмінних результатів в лікуванні дітей. На жаль, в Запорізькій обласній клінічній дитячій лікарні сьогодні немає реактивів для діагностики типу алергій. Уявіть, що навіть найдосвідченіший лікар не може виявити, від чого саме задихається ваша дитина. Не може виявити і допомогти! Для повного та своєчасного діагностування дітей потрібні реактиви, вартість яких становить 13 765 гривень на рік.

Допоможіть дітям вільно дихати!

ID: 6171
Підтримали
Благодійна допомога
02.09.2020 20:59
510,16 грн.
Благодійна допомога
02.09.2020 20:34
580,00 грн.
sergiodanile
02.09.2020 17:29
68,23 грн.
Дмитро і Анастасія Антонченко
02.09.2020 06:57
71,37 грн.
Благодійна допомога
30.08.2020 09:11
101,83 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Схожі проєкти
Боротьба Іллі з цукровим діабетом
Підтримати
Здоров'я
Боротьба Іллі з цукровим діабетом
Щоб обійтися без 25 проколів пальців на добу та мінімізувати ризик для здоров'я, Ілля використовує сенсо…
Зруйнуй біль – подаруй Сашкові надію!
Підтримати
Здоров'я
Зруйнуй біль – подаруй Сашкові надію!
Сашко, 13-річний сирота, страждає від постійного головного болю та запаморочень. Та надія є, і можливо д…
Обставини, з якими самотужки не впоратись. 2
Підтримати
Здоров'я
Обставини, з якими самотужки не впоратись. 2
Даринка мріє про життя без обмежень. Вона щиро прагне бути частиною шкільного колективу, але ДЦП ускладн…
Кроки до мрії в маминих обіймах
Підтримати
Здоров'я
Кроки до мрії в маминих обіймах
Захарчику лише 3,5 рочки, та в нього ДЦП. Але поряд з ним завжди мамині обійми, що дарують йому силу та …
Показати всі